4 bendriausios kreditai klaidos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Gyvenime yra laikų, kad jūs turite išimti paskolą. Dažnai kiekvienam reikia kreditas, kad padarytų didesnį pirkimą kaip automobilis ar namai. Retkarčiais kiekvienas gali net turėti išimti trumpalaikę paskolą nenumatytam blogiausiam atvejui. Didžiąją laiko dalį šis procesas teigiamas. Jūs gaunate pinigus, kurių jums reikia ir atsiskaitote su tuo per laiką, su mėnesiniu užmokesčiu, kurį jūs galite leisti sau. Procese, jūs statote ar padedate suremontuoti savo kredito rezultatą. Jei daiktai sugenda tačiau, tai gali būti labai blogai jūsų finansinei ateičiai. Yra 4 labiausiai dažnų klaidų žmonių, daro, išimdamas paskolą…
Klaida #1: Ne Apsipirkimas Aplink

Viena iš bendriausių kreditas klaidų ima pirmą paskolą, kuri ateina. Pirma greitas kreditas kurią jūs matote reklamuotas galbūt neturi geriausių terminų ar palūkanų normos. Apsipirkimas aplink daugumai svarbaus pirkimo yra protingas judėjimas, ir kreditas yra ne skirtingos. Žvilgsnis į daugialypes kreditus ir lygina terminus, paskui priima sprendimą, pagrįstą tuo, kas turi daugumą prasmės jūsų einamajai situacijai. Jūs galite būti šioje paskoloje valandėlę taip net mažiausias palūkanų normos skirtumas, ar mokesčiai gali turėti reikšmę ant to, kiek jūs galų gale turėsite sumokėti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Klaida #2: Ne Biudžeto kūrimas

Deja, nėra jokių laisvų priešpiečių. Kai jūs pasiskolinate pinigų nuo finansų įstaigos, jūs turite sumokėti juos arba dar gali būti rimtų pasekmių. Svarbu sukurti biudžetą anksčiau, negu jūs pasiskolinsite pinigų, kad įsitikintumėte, kad jūs galite atsiskaityti su tuo laiku. Jei jūs nepajėgiate padaryti savo kreditas užmokesčius savalaikiame būde, galėtų būti priežastis kreditas, pasidarančios daug brangesnis, ir ji galėjo padaryti kažkokią tikrą žalą jūsų kredito rezultatui. Jūs galite net norėti svarstyti biudžeto sudarymą daugiau, negu jums reikia. Dažnai išlaidos prieina, kurio jūs nelaukiate, plius jūs gali visada taupyti pinigus ant palūkanų, atsiskaitydamas su jūsų greitas kreditas anksti dauguma atvejų.

Supainiokite # 3: Ne Prioritizing Jūsų Finansai

Jei jūs nustatote savo prioritetus, gali būti daug lengviau valdyti jūsų finansus apskritai. Atsiskaitydamas su nesumokėta skola, ypač paskolinkite, ar kreditinės kortelės skola turi būti gana aukšta sąraše prioritetų, tik po pirmo būtinumo dalykais. Svarbu suprasti, kad nesėkmė sumokėti paskolą gali drastiškai paveikti jūsų kredito rezultatą ir therefor jūsų visa finansinė ateitis. Jei jūs nepajėgiate sumokėti skolą dabar, jūs negalite sugebėti pasodinti tą puikų butą ar įeiti į padorų automobilių užmokestį žemyn kelias. Žmonės dažnai kalba savęs savarankiškai į menką pirkimą, kurio jiems iš tikrųjų nereikia, ir visas tas mažas pirkimas gali sudėti didelius viršvalandžius, darydamas tai sudėtingas sulaikyti jūsų finansus greitomis. Prie prioritizing jūsų finansai, tai daro tai lengviau pasakyti ne tai papildomai batų porai, kad vėsus dalykas ant QVC ar kad brangi naktis lauke jūs iš tikrųjų negalite leisti sau. Tų daiktų pirkimas gali jaustis didelis dabar, bet viršvalandžiai, tai gali detalizuoti jūsų pinigų situaciją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pagaliau, įsitikinkite, kad jūs tiktai išimate kiekį, kurio jums reikia ir galite leisti sau sumokėti. Dažnai žmonės išima daugiau, negu jiems iš tikrųjų reikia ir paskui kovoja sumokėti tai. Kai tik jūs pradedate daryti vėlyvus užmokesčius, yra gniūžtės padarinio. Taip pat turėkite galvoje kad, kuo daugiau jūs išimate ar ilgiau trukmė, tuo daugiau palūkanų jūs baigsite tuo, kad išmokėsite visus. Tai gali atrodyti kaip gera mintis paimti šiek tiek daugiau lauke pragyvenimo išlaidoms ar kad bauginantis žaidžiantis pultas jūs svajojote apie, bet tai beveik visada bloga mintis. Jūs baigsite tuo, kad mokėsite kelią daugiau už tuos dalykus, kai jūs sudėsite apimtas palūkanas.

Klaida #4: Išėmimas Daugiau Pinigų Negu Jūs Reikalingumas

Būkite išmintingas kai prieita prie išėmimo kreditas ir konsultuokitės su finansiniu patarėju, jei jūs turite patarti. Klaidos vyksta, bet bando nedaryti tokio, išimdamos paskolą, tai galėjo būti labai brangu.

1636
Ačiū!
Klaida!

Domina greitieji kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *