5 geriausi plaukų garbanojimo įrankiai – kurį turėtumėte pasirinkti?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Jei kada nors matėte XX a. pradžios nuotrauką ir joje užfiksuotą žavingų, sudėtingų šukuosenų madą, žinote, kad garbanoti plaukai visada buvo madingi. Ir nors šiandien jos galbūt yra mažiau paplitusios nei ankstesniais laikais, tai nereiškia, kad šiuolaikinės moterys atsisakė tobulų garbanojimo žnyplių ar lazdelių. Tiesą sakant, naujos plaukų formavimo priemonių inovacijos palengvino galimybę pasiekti tokią sodrią išvaizdą savo namuose. Nuo paprastų segtukų ir volelių iki pažangesnių joninių garinių plaukų suktuvų – yra daugybė būdų, kaip susikurti sodrias garbanas, nereikalaujančių viso ryto pasiruošimo. Štai keletas geriausių plaukų garbanojimo priemonių šiuo metu. Plauku garbanojimas ir specialistų patarimai.

Kas yra liežuvėlis arba lazdelė?

GarbanosPlaukų garbanojimo liežuvėliai arba lazdelės yra vienas geriausių plaukų garbanojimo įrankių. Tai savotiška miniatiūrinė plaukų garbanojimo žnyplių versija – plaukus užspaudžiate tarp garbanojimo liežuvėlio spaustukų, o tada naudodami aukštos temperatūros nustatymą plaukus garbanojate. Garbanojimo žnyplių privalumas yra tas, kad jos yra daug mažesnės nei garbanojimo žnyplės, todėl jomis lengviau manipuliuoti. Jei su garbanojimo žnyplėmis pradedate dirbti pirmą kartą, galite pradėti nuo mažo dydžio spaustukų, tačiau galite rasti ir didesnių žnyplių, skirtų ilgesniems plaukams. Garbanojimo žnyples galima įsigyti ir keraminių, ir turmalino versijų. Keraminės žnyplės puikiai tinka plonų plaukų savininkams, nes jos nesukelia tokio didelio karščio kaip turmalino žnyplės. Jei turite storus plaukus, geriau rinktis žnyples su turmalino danga, nes jos išskiria dar daugiau šilumos. Taip pat galite rasti spyruoklinių garbanojimo žnyplių, kurios turi kitokį mechanizmą, kuris nespaudžia plaukų, o juos garbanoja spyruokliniu judesiu. Garbanojimo žnyplės puikiai tinka laisvoms ir paplūdimio bangoms formuoti, tačiau jomis taip pat galite formuoti ryškesnes garbanas, kelis kartus apvyniodami trumpesnius plaukus aplink žnyples.

Kaip garbanoti plaukus garbanojimo žnyplėmis ar lazdelėmis?

Jei su garbanojimo žnyplėmis dirbate pirmą kartą, geriausias būdas pradėti – pažiūrėti kelis vaizdo įrašus, kad suprastumėte, kaip įrankiai veikia, ir susidarytumėte bendrą supratimą apie tinkamą garbanojimo žnyplėmis techniką. Pradedantieji turėtų pradėti nuo plaukų suskirstymo sekcijomis, tarp kiekvienos garbanojamų plaukų sekcijos palikdami maždaug 1/4 colio atstumą. Įsitikinkite, kad garbanojimo žnyplėmis plaukus laikote įtemptus, bet ne taip stipriai, kad išrautumėte plaukus iš galvos odos. Kai garbanojate plaukus garbanojimo žnyplėmis, galite rinktis iš dviejų variantų: laikyti garbanas dar šiltas arba palaukti, kol jos visiškai atvės. Jei norite garbanas nešioti žemyn, visiškai atvėsinkite jas prieš laikydami segtukuose ar segtukuose priauginamuose plaukuose. Garbanojimo žnyplės taip pat puikiai tinka paplūdimio bangoms ir palaidoms garbanoms formuoti.

2036
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *