5 mažai žinomi faktoriai, kurie galėjo paveikti jūsų gebėjimą gauti paskolą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

kreditas gavimas gali būti labai sudėtingas dėl skirtingų faktorių, kurie įeina į žaidimą. Aš turiu didelį kredito rezultatą, kurį jūs galėtumėte pasakyti, bet jūs žinojote, kad ten kiti faktoriai yra taip svarbūs kaip jūsų kredito rezultatas, kuris galėjo paveikti jūsų gebėjimą gauti kreditus? Sekantis yra sąrašas penkių dalykų, kuriuos jūs niekada nežinojote, galėjo būti faktoriumi paskoloms.

Daugiau kaip du adresai po praėjusių dvejų metų

Bankai mėgsta duoti kreditus tiems, jie žiūri kaip stabilus. Kažkas, kas juda dažnai gali kelti raudonas vėliavas. Be to, žingsniai gali sukelti svyravimą santaupoms, atlyginimui ar darbo pakeitimams ir kredito daugybei.
Darbas, šokinėjantis

Daugiau kaip dvejų darbo vietų po praėjusių dvejų metų turėjimas gali skatinti banką pažymėti kreditas pretendentą kaip didelę riziką. Bankas nori duoti jų kreditus pretendentui, kuris neketina baigti jų darbą po mėnesio ir galbūt finansinių įsipareigojimų nevykdymo jų kreditase. Šokinėjantis darbas nėra reikalo pažeidėjas, tačiau, jei darbo žingsniai buvo teigiamam, toks o dėl aukštesnio atlyginimo.

Viršvalandinis mokestis

Viršvalandinis mokestis gali būti panašus į kažką, kuriam bankas teiktų pirmenybę, bet tai yra iš tikrųjų priešingybė. Viršvalandinis mokestis daro bankus apdairius dėl paprasto fakto, kad tai yra viršvalandinis mokestis ir nėra garantuojama. Tai galėjo išdžiūti, ir atlyginimas galėjo mažėti žymiai. Bankai mėgsta duoti savo kreditus tiems su nuosekliomis pajamomis.

Neturėdamas einamosios sąskaitos

Bankai nemėgsta duoti kreditus pretendentams be einamosios sąskaitos. Bankai pastebėjo, kad tie be einamosios sąskaitos yra linkę užmokėti jų sąskaitas vėlai, kadangi tai daug greičiau ir lengviau parašyti tikrinimą negu gauti pašto perlaidą ar banko čekį. Be to, į sudominimą dėl potencialaus finansinių įsipareigojimų nevykdymo, bankai yra taip pat sudominti, kad tie su paskolomis gali padaryti vėlyvus užmokesčius.

Nedaug į jokias santaupas

Bankai nori duoti kreditus tiems, jie žino, gali tęsti padaryti užmokesčius jų kreditase, jei laikai tampa kieti. Ekspertai rekomenduoja taupyti bent jau šešis mėnesius pragyvenimo išlaidų šitoms situacijų rūšims.

Su augančiais apribojimais ir aukštesniu laukimu nuo bankų, jūsų kredito rezultatas yra svarbesnis šiandien, negu tai kada nors buvo. Visi šitie faktoriai galėjo nustatyti, jei jūs gaunate pritarimą ar atmetimą jūsų kitoje paskoloje. Tokiu būdu išimkite statybos spėjimo darbą, jūs kredituojate rezultatą ir sekate šituos 5 mažai žinomus faktus, kurie galėjo paveikti jūsų gebėjimą gauti paskolą

391
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *