5 weatherization aprūpinimas, kuris padeda nuleisti energijos sąskaitas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Daugumoje namų, yra pakankamai įtrūkimų ir tarpų, esančių visur, kad turėtų neigiamą poveikį ant kelio naminiai jausmai, taip pat kaip kiek jis kainuoja, kad priverstų namus tik gerai jaustis. Šitie įtrūkimai ir tarpai tampa vartais išoriniam orui, kad įeitų į namą, ir vidiniam orui, kurį užtrauks lauke. Šis nepageidaujamas keitimas Orų prognozė Šventojoje, taip pat vadinto kaip orinis pratekėjimas, yra atsakingas pagrindiniam energijos praradimui ir išlaidoms, kainuodamas vidutinį būsto savininką maždaug 3.400$ per 5 metus. Šitas 5 weatherization aprūpinimas leis jums įgyti kontrolę temperatūros jūsų namuose ir sumažinti energijos kainas tuo pačiu metu.

1. Purkštuvo Putos Izoliacija (Uždaryta Ląstelė)

Uždaryta ląstelės purkštuvo putos Orų prognozė Šventojoje yra purkšta ant sienų, lubų, ir grindų kambariuose, kurie yra didžiausi orinio tekėjimo šaltiniai: mansarda, rūsiai, ir garažai). Šituose kambariuose tipiškai „negyvena,“ ir turi mažiausiai deramos izoliacijos kiekio. Todėl, šita erdvė tarnauja ne tiktai kaip laikymas dovanoms, kurios negali būti grąžintos, bet jie veikia kaip vartai oriniam tekėjimui.

Purkštuvo puta, kuri yra uždaryta ląstelė yra efektyviausia, kadangi tai ir stipru ir tanku. Šitos savybės daro šią formą iš izoliacijos atsparią vandeninei absorbcijai. Puta plečiasi 30 kartų vieną kartą pritaikytas 1″ storyje, ir džiūsta po mažiau kaip minutės, kad patvirtintų namus nuo padarinių ekstremalus oras.

2. Durų Valymai Išorinėms Durims ir Weatherstripping

Maždaug 11 procentų viso energijos praradimo namuose įvyksta per duris. Durų aktas kaip šaltinis oriniam tekėjimui, ar jie yra atidaryti ar uždaryti. Vienas būdas nustatyti, jei išorinės durys jūsų namuose galėtų panaudoti duris weatherproofing yra, žiūrėdamas į duris nuo vidaus namų per dieną. Jei jūs galite pamatyti šviesą iš išorės prasiskverbiant, tai reiškia, kad yra įtrūkimų ir tarpų, kurie įleidžia ne tiktai šviesą, bet orą be to.

Durų valymai išorinėms durims įdiegia durų apačioje, kad apribotų orinę infiltraciją iš šio šaltinio. Kai durys yra atidarytos, jos lekia lengvai per grindis, negadindamos paviršiaus, paskui patvirtina orinį tekėjimą apačioje durų, vieną kartą uždarytų. Weatherstripping yra panaudotas viršuje ir ant durų pusių, kad patvirtintų šituos rajonus. Kartu, šitie weatherization produktai efektyviai patvirtina erdvę, kur orinis tekėjimas įvyksta per išorines duris.

3. Atikinė Laiptelio Orų prognozė Šventojoje

Daugelyje namų, mansarda yra labai karšta per vasarą, ir dramatiškai šąla žiemą. Kadangi atikinės durys yra daug kartų prastai konstruotos, ir blogėja ilgainiui, ekstremalaus oro padarinius jaučia ne tiktai mansardoje, bet visur likusioje dalyje namų. Atikinis laiptelis weatherization produktai neleidžia projektams įeiti į jūsų gyvenamąjį plotą nuo mansardos. Tai įdiegia po mažiau kaip 10 minučių, ir atidarytų užtrauktukų ar arti, atsižvelgiant į lengvą prieigą į mansardą.

4. Audringi Lango Komplektai

Pagal Jungtinių Valstijų Energijos Skyrių, langai sudaro 10 procentų į 25 procentus viso naminio energijos praradimo, kuris verčia į 10 procentų į 25 procentus pinigų, išleistų ant energijos, kuri slysta tiesiai iš lango. Jei jūs galite jausti oras Klaipėdoje įeinant į namus, net kai langai yra uždaryti, deda audringą lango komplektą virš langų, kad pašalintų projektus nuo šio rajono.

208
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditas internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *