Apklausa: jūsų svajonių biuras

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kiekvienas žmogus turi savų svajonių, o kai kam galbūt svajonė yra naujų patalpų nuoma Kaune, savo gražiam biurui įrengti. Iš tiesų biurų būna labai skirtingų, ir žmonės gali juos rinktis savo darbams. Tad kokie tie biurai gali būti? Apie ką svajoja žmonės? Klausiame, o jūs atsakote.

Dangoraižio viršūnėje

Jauna finansininkė sako, kad jos svajonių biuras – stiklinio dangoraižio viršuje, iš kur puikiai matytųsi visas miestas. „Visada svajojau dirbti aukštai aukštai, pro gražią stiklinę sieną matydama visą miestą. Be to, noriu dirbti su kostiumėliu, su švarku, su baltiniais, ir atrodyti tikrai profesionaliai. Dabar dar savo svajonės nesu įgyvendinusi, tačiau tikiu, kad laikas man leis tą padaryti. Be to, ne daug, ir ne kiekvienas nori tokioje vietoje gyventi, kaip aš. Tad manau kad tikrai spėsiu dar pasimėgauti gražiomis akimirkomis. Kiti siekia kitokių pozicijų ir kitokių vietų“, – sako moteris.

Senamiesčio pusrūsyje

Patalpos Kaune versluiDizainerės praktiką atliekanti siuvėja sako, kad svajoja apie Kauno, Klaipėdos ar Vilniaus senamiestyje, pusrūsyje įrengtą savo dizaino saloną. „Apie didelius vitrininius langus pagrindinėje gatvėje nesvajoju, nes manau, kad to būtų per daug. Tačiau šiaip yra daug dalykų, kurių tikrai labai norėčiau, ir manau, kad man būtų labai malonu tokioje vietoje dirbti“, – sako ji.

Tiesiog patogios didelės patalpos visiems poreikiams

Įmonės savininkas Rimas sako, kad jam svarbiausia, kad tai būtų už protingą kainą parinktas tinkamas biuras, kuriame būtų galima daryti viską, ką reikia. „Reikėtų susitikimų kambario, taip pat kabinetų, kur dirbtų skirtingų sričių specialistai. Kažkokios virtuvėlės, tualetų, būtų gerai – bent dviejų – moterims ir vyrams. Dar būtų gerai ir erdvė atsipalaidavimui. Ir aišku norėtųsi, kad viskas būtų patogioje, išvystytoje vietoje, kad nereikėtų paskui gailėtis, kad viskas yra kažkur labai nepatogiai privažiuojama. Geras parkingas prie tokios darbo vietos irgi būtų labai pageidaujamas ir sveikintinas dalykas“, – sako Rimas.

Draugiškas atviras biuras su pramogų erdvėms

Keli studentai išskyrė, kad jiems įtaką padarę Google ir kitų prestižinių kompanijų veikla, todėl jie yra girdėję apie draugiškus ir atvirus biurus, kuriuose galima iš tiesų labai įdomiai praleisti laiką. Jie būtent to ir norėtų. Ką konkrečiai norėtų dirbti, dar nežino. Menų studentei pasirodė svarbus kriterijus – biuras su stilingu interjeru, nes tik tokiame ji jaustųsi tikrai gerai.

1968
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *