Aš iš tikrųjų turiu panaudoti antiviruso programinę įrangą?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kai jūs pasirenkate antiviruso programinę įrangą, jūs galbūt apribojote ją iki kelių programų, bet jūs nesate įsitikinęs, kuris jūs turite parinkti. Jei taip, yra kelios antiviruso programų ypatybės, kad jūs turite pažiūrėti į ir lygintis su pagalba su jūsų antiviruso sprendimu.

Vienas daiktas, kuris gali būti naudingas, kai parinkimas tarp kelių Antivirusinės programos įrangos programų ieško vartotojo žiniatinklio svetainių. Tipiškai šitos žiniatinklio svetainės jau padarė apžvalgas antiviruso programinės įrangos jums, ir gali parodyti jums kaip įvairi komponentų norma. Vienintelė problema su internetiniais antiviruso palyginimais yra tokia, kad programos, kurių jūs ieškote galbūt nėra jų palyginime, kuris palieka jus atgal kvadrate vienas.

Dėl to, jūs turite padaryti savo savą antiviruso programų palyginimą, tokiu būdu yra keli daiktai, kuriuos jūs norite stebėti ir tikrinti dėl su antiviruso programomis. Jūs tikėtina norėsite pakrauti viršuje jų žiniatinklio svetaines ir surasti ypatybės puslapius tam antivirusui, ir lygintis pagrįstas tuo.

Atnaujinimas – antiviruso programinė įranga padarys savo savą atnaujinimą automatically? Jums reikia jūsų programinės įrangos, kad būtumėte einamasis visada, kadangi yra visada naujų virusų, išleistų internete. Jei jūs negalite turėti to automatically atnaujinimas bent jau kartą per dieną, tai jūs nenorite tos tam tikros programinės įrangos.

Peržiūrėjimas Gebėjimo – Antivirusinės programos įranga peržiūrės viską, į kurį jums reikia to? Tai gali peržiūrėti įeinantis ir lauke einantis elektroninis paštas virusams, peržiūros rinkmenos, kurias jūs perkeliate, taip pat kaip žiniatinklio svetainės, kurias jūs peržiūrite? Jei antiviruso programa negali padaryti jų, tai jūs ketinate norėti ieškoti kitos antiviruso programos.

Licencijos – Ant kiek kompiuterių jūs galite įdiegti Antivirusinės programos? Su daugiau namų ūkio, valdančio daugiau kaip vieną kompiuterį, tai gali būti svarbiu faktoriumi renkant programą. Jūs norite įsitikinti, kad bet kokia programinė įranga, kurią jūs perkate gali būti įdiegta ant daugiau kaip vienos mašinos, kadangi tai gali pasidaryti brangu, kad nupirktų daugialypes bet kokios antiviruso programos versijas.

Vartojimas – Kitas didelis daiktas, žiūrėdamas į antiviruso programą yra tuo, kam jūs naudojate savo kompiuterį. Jei jūs tik padarysite kažkokį naršymą, elektroninis paštas ar žaidimai, jūs tikėtina nebūsite per pavojingas virusams. Bet, jums vis dar reikės antiviruso programos kažkokios rūšies, tik galbūt ne taip tvirtos ar galingos kaip kitos antiviruso programos ten. Jei ateityje jūs nuspręsite pakeisti savo interneto įpročius, jūs norėsite iš naujo įvertinti, jei jūsų antivirusas vis dar sugebės pasielgti su jūsų poreikiu.

Jei jūs jau negavote tam tikros rūšies antiviruso programinės įrangos, jūs turite rūpintis tuo šiuo momentu! Antiviruso programinė įranga nėra pasirinkimas daugiau ne; tai yra reikalavimas, kai jūs esate internete. Kai jūs gaunate naują kompiuterį, vienas iš pačių pirmų daiktų, kuriuos jūs turite daryti įkuria jūsų antiviruso programinę įrangą, net anksčiau, negu jūs pradėsite tikrinti elektroninį paštą ar Playstation! Jūs niekada nežinote, kur virusas slepiasi!

Kad pasimokytumėte daugiau, apie kurią Antiviruso Programinę įrangą mes pasisiūlome, prašom spragtelėkite sąsają apačioje, kad pradėtumėte saugoti jūsų kompiuterį šiandien!

175
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *