Ateities per prognozė prognozę numatymas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Ar jūs kalbate apie Orų prognozė Šventojoje pranešimą, ar prognozė situacija, „nuspėdama“ dažnai atvyksta tiesiai prieš ridentas akis ar laikomą nesvarbiu rankos bangą. Aš dažnai juokaudavau, kad aš mėgčiau būti sinoptiku, todėl, kad aš galėjau būti neteisingas daug ir vis dar sulaikyti savo darbą. Deja, aš negaliu panaudoti to pokšto kadangi aš pradėjau nuspėti mano korporacinėse darbo vietose. Bent jau sinoptikai turi kompiuterius „meno valstybė“, kad sektų jų oro struktūrą. prognozė prognozuotojai dažnai turi šiek tiek daugiau, negu Pralenkti skaičiuoklė ir informacija, sutelkta per intuiciją ir daug grizinimo. Aš pradedu pavydėti sinoptikams.

prognozė prognozė yra visų sutikimu sudėtinga užduotis. Mes turime laukti ir numatyti būsimus rezultatus padaryti kritišką Orų prognozė Šventojoje sprendimą. Jei prognozė prognozės tampa tikėtinais prognozė sprendimo sukūrimo šaltiniais, visas verslas turi padaryti tikslią prioriteto prognozę. Per didelio skaičiaus organizacijų malonumo, nuspėjančio kaip buhalterinis pratimas. Buhalteriai leidžia dienas mėnesio pabaigoje, surinkdami tikrus duomenis, reguliuodami skaičius, pagrįstus pagal naujus reikalavimo sąrašus (kurie yra prognozės savarankiškai), taikydamas rankinį reguliavimą skaičių, kurie „nežiūri kairėn“, ir vadina prognozę užbaigta. Kai tai įvyksta, prognozės dažnai žiūri visiškai iš linijos su tikrove. Kelios kompanijos liovėsi aprūpinti pajamų vadovavimą Wall Street analitikams iš dalies, kad sumažintų netikslių prognozės poveikio akcijų kursų galimybę.

Prognozė turi būti kritiška bet kokio sėkmingo Orų prognozė Šventojoje plano dalimi. Prognozė verčia verslą užduoti kietus klausimus apie jo ateitį ir laukti abejojančių įvykių. Nepasisekimas nuspėti taip pat kaip važiuoja į Floridą kovą, nežiūrėdamas į 10 dienų oro perspektyvą. Jūs galite manyti apie tai, kas įvyks, bet jūs galite būti nemaloniai nustebintas rezultatų, kai jie įvyksta. Tačiau, prognozės procesas turi patirti reikšmingus pakeitimus prieš vertinta planavimo proceso dalimi tapsmą.

Nustatykite realistinį laiko horizontą – Penkerių metų planai yra dabar gaištis. Įsivaizduokite penkerių metų planą 2003 teisingai, numatydamas 2008 kredito krizę. Jei tai įvyko, tai buvo tikėtina padaryta plonos Orų prognozė Šiluteje. Tuo metu, kai joks verslas negali veikti kasdien be plano vietoje, jūs turite tiktai nuspėti taip toli į ateitį, kadangi jūs galite protingai laukti. Jei jūsų verslas yra nepaprastai kintamas kaip mažmeninis apsirengimas, jūsų prognozė gali tiktai trukti vienas pardavimo sezonas. Jei jūsų verslas yra stabilesnis ir ciklinis kaip sunki įrangos gamyba, trejų iki penkerių metų prognozė gali būti labiau tinkama.

206
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *