Atvirkštiniai kreditai mokesčiai ir kainos: ką vyresnieji turi žinoti

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Taip pat kaip tradicinės kreditas kreditas, yra tam tikrų atvirkštinių kreditas mokesčių, kuriuos kreditas gavėjai privalės užmokėti, kad gautų paskolą. Kad padarytų šituos mokesčius įperkamesnius, visos kainos gali būti finansuotos į paskolą. Tuo metu, kai kritikai dažnai skundžiasi, kad atvirkštinės kreditas kainos yra neįprastai aukštos, dauguma mokesčių yra tas pats kaip reikalingi gauti priekinę kreditas paskolą.

Pirminių Atvirkštinių kreditas Mokesčių supratimas

Yra keli atvirkštiniai kreditas mokesčiai, kuriuos kreditas gavėjai turi suprasti anksčiau kreditas persekiojimo. Šitie mokesčiai apima:
Atsiradimo Mokestis: atsiradimo mokestis yra išieškotas skolintojo, kad apimtų kainas tiekti paskolą. Skolintojai gali įkrauti iki 2 % pirmiems 200.000$ namų vertės ir 1 % bet kokio kiekio daugiau kaip 200.000$. Visas atsiradimo mokestis gali sulyginti mažiau kaip 6.000$.

Įkeiskite Draudimo Premiją (MIP): Atvirą 2 % ar 0.01 % kreditas draudimo premiją paims priklausomai nuo to, ar kreditas gavėjas pasirenka HECM Standartą ar HECM Taupytoją. kreditas gavėjus taip pat apkaltins metraštis, MIP lygus 1.25 % kreditas balanso.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įvertinimo Mokestis: įvertinimas privalo nustatyti kreditas gavėjo namų vertę. Be to, į mokėjimą už įvertinimą, kreditas gavėjai privalės mokėti apžvalgos mokestį. Tai dengia kainą turėti profesionalą, patvirtina turto sienas.

Patarimas: Prieš kreipimas dėl kreditas, vyresnieji privalo lankyti vieną patarimo sesiją, Kuriai HUD-pritariama. Ši sesija gali kainuoti iki 125$.

kreditas Aptarnavimo Mokesčiai: Vyresnieji, kurie nusprendžia gauti jų kreditas pajamas kaip liniją kredito ar mėnesinėse įmokose privalės užmokėti kas mėnesį aptarnavimo mokesčius. Šitie mokesčiai, tipiškai kainuoti tarp 30$ ir 35$ ir, yra finansuoti į paskolą.

Kainų uždarymas: yra daug baigiamųjų kainų, kurias kreditas gavėjai privalės užmokėti, kad uždarytų jų paskolą. Kai kurie iš šitų mokesčių apima dokumento ruošimosi mokestį, kurjerio mokestį, ir baigiamąjį mokestį, išieškotą pavadinimo kompanijos. kreditas gavėjai galėtų taip pat užmokėti už pavadinimo paiešką, pavadinimo patikrinimą, ir pavadinimo draudimą. Šitie mokesčiai dengia ieškančių grafystės įrašų kainą, apžvelgdami pavadinimą, ir drausdami skolintoją nuo nuostolių dėl defektų pavadinime.

Papildomos Atvirkštinės kreditas Kainos

Be to, į pirminius mokesčius, yra kelios mažesnės atvirkštinės paskolų kainos tai, laukiama, kad, kreditas gavėjai užmokės. Šitos kainos apima kreditingumo ataskaitos mokestį, kenkėjo apžiūrą, ir užlieja pažymėjimo mokestį. Jei kreditas gavėjas privalės daryti svarbų naminį remontą, remonto pasiūlymo iki 1.5 % remonto administracijos mokestis bus taip pat pritaikytas.

Priklausomai nuo valstybės, kreditas gavėjai galėtų taip pat privalėti mokėti kelis papildomus atvirkštinius kreditas mokesčius., Pavyzdžiui, laukiama, kad Minesotos kreditas gavėjai užmokės kreditas registracijos mokestį savo grafystei. Kad suprastų visas tinkamas atvirkštines kreditas kainas, kreditas gavėjai yra primygtinai siūlyti aptarti bet kokias painias kainas su savo skolintoju.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tuo metu, kai yra keli skirtingi atvirkštiniai kreditas mokesčiai, potencialiems kreditas gavėjams svarbu suprasti, kad šitie mokesčiai yra griežtai reguliuoti. Skolintojai negali padidinti mokesčių per tam tikrą ribą ar apkaltinti kreditas gavėjus nereikalingi "šlamšto mokesčiai." Iš tikrųjų, daugelis mokesčių, išieškotų kreditas gavėjams, net neina pas jų skolintoją. Vietoj to, šie pinigai yra panaudoti, kad užmokėtų daug objekto, kuris padeda per kreditas procesą, tokį kaip pavadinimo kompanija, vertintojas, ir įkeičia konsultantą. Nors kaina, kad gautų paskolą gali atrodyti aukšta, šitų paskolų pašalpa yra dažnai neįkainojama. Vyresniesiems, kovojantiems išlikti ant apribotų pajamų, atvirkštinė greitas kreditas galėtų būti raktu laikymo jų jų namuose ir finansiškai tirpinantis per išėjimą į pensiją.

1878
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *