Aukščiausi negarantuoto verslo finansavimo pranašumai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kas yra negarantuota verslo greitas kreditas pirmiausia ir kaip tai skiriasi nuo tradicinės kreditas? Trumpas, įkeistas turtas nėra būtinas su negarantuota greitas kreditas, bet greičiau pasitikėjimo obligacija. Finansavimo organizacija suteiks verslui kapitalą, kurio tam reikia pagrįstas supratimu, kad verslui gana seksis, kad sumokėtų paskolą laiku.

Puikus Kreditas nėra būtinas

Kadangi verslo savininkas jau valdo sėkmingą verslą, puiki kredito istorija nėra būtina, kad gautų finansavimą. Paprastai, verslas turi tiktai įrodyti, kad jis daro pakankamai pinigų, kad būtų finansiškai atsakingas už kreditas savalaikiame klausime grąžinimą. Jų verslas stovi kaip testamentas prie jų sėkmingo charakterio. Galvokite apie tai kaip apie finansavimo kompaniją kaip investitorius. Jei jie pamatys, kad verslas taisosi, jie bus laimingi investuodami kapitalą į jį

Užmokesčiai, pagrįsti procentiniais dydžiais

Daugeliu atvejų, kreditas gavėjas sutinka priimti finansavimą su sutartimi, kad jų verslas grąžina kapitalą su tam tikru jų naudos kiekiu kas mėnesį. Nėra paprastai jokio tikrinimo rašymo ar užmokesčio mokėjimo terminas. Procentinis dydis gali būti atsiimtas tiesiogiai iš verslo pardavimų. Didelis daiktas apie tai yra, kad kreditas gavėjas niekada neturi jaudintis dėl dingusio be žinios užmokesčio dėl fondų trūkumo. Jei pardavimai yra lėti per tam tikrą mėnesį, mėnesinis užmokestis yra mažas visoje sumoje. Ant priešingos pusės, jei kapitalas priverčia verslą net sektis, tas pasisekimas padės kreditas gavėjui automatically, grąžina paskolą su augančiu procentiniu dydžiu didėjančios naudos, kurią tai gauna.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pinigai gali būti panaudoti kažkas

Yra priežasčių daugybė, verslo savininkui galėtų reikėti papildomų grynųjų pinigų. Keli gali norėti išvystyti ir išplėsti jų verslą. Technologijos avansai kas minutę ir atnaujinimas gali būti svarbūs. Jei ne technologija, tai galėtų būti vietomis. Tai nėra visada, kad puiki komercinio turto dalis atvyksta pasiekiama. Verslas labai nenorėtų praleisti jų galimybę kitame žingsnyje žengime.

Kiti gali panaudoti pinigus tam, kad padėtų jų vardą ten su unikalia reklamine technika. Televizijos reklaminė laida gali būti gana brangi nuo kūrimo vieno į mokėjimą už televizijos plyšį. Kartais verslas galėtų tik samdyti naujus tarnautojus, kad panaudotų kapitalą jų algalapio finansavimui. Nesvarbu, ką priežastį, negarantuota greitas kreditas turi labiau daug potencialus negu tradicinis.

Greitesnis ir Lengvesnis

Tradicinė greitas kreditas užima laiką. Laukimas, kad išgirstų atgal nuo banko gali paimti savaites, ypač prašydamas pinigų stambios sumos. Per negarantuotus metodus, verslas gali tipiškai gauti finansavimą po tik 3 dienų. Jei jie turi to reikalingumą, jiems galėtų net pritarti tiek daug, kiek 500.000$! Tiek daug pinigų būtų sunkūs būti pritarti normaliame banke. Jei verslas tikrai pasidarytų pritartas banke, jis labiausiai tikėtina ilgai truktų ir atvyktų su sunkia palūkanų norma.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bet kokia Pramonė

Kadangi joks įkeistas turtas nėra būtinas, negarantuota greitas kreditas gali būti panaudota bet kokioje pramonėje. Verslas neturi perduoti jo/jos vertingiausios nuosavybės tik, kad gautų finansavimą. Nėra jokių virvelių, pridėtų be paprasto reikalavimo daryti tam tikrą minimalų kiekį kas mėnesį. Iki tol, kol verslui sekasi, neturės reikšmės, kokia pramonė yra.

Jie yra tiktai kelios iš potencialios pašalpos, kuri atvyksta su šia kankyne laisvas verslo finansavimas. Yra daug daugiau pranašumų priklausomai nuo specifinio verslo. Tiems su arklide, pasirūpinančia, plečiasi, negarantuotas finansavimas galėjo būti puikiu pasirinkimu jų verslui.

Žinokite daugiau: >

1807
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *