Aukštos technologijos orų prognozė

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Situacijoje, kur jūs galite surasti jūsų pats su žemu ar jokia technologija, šitie įgūdžiai gali duoti jums kritišką laiką, jūs turite paruošti ir galite tik išgelbėti savo gyvybę.

1. Žinokite savo Geografiją

Orai Kaune yra didžia dalimi nustatytas prie to, kur jūs gyvenate. Jūsų geografijos supratimas yra pirmas ir svarbiausias žingsnis supratime kas oro grasinimų rūšys laukti, ir kai laukti jų. Jie gali apimti:

– Uraganai palei įlanką ir pajūrį išdėsto

– Pūgos šiaurinėje ar Rytų Lietuvoje

– Blyksnio patvinimas centrinėje šalies dalyje Orai Kaune, ypač palei upes

Kiekvienas turi būti gerai nusimanantis oro grasinimuose jo ar jos savai geografijai, ir turėti evakuacijos komplektus ar kitus parengtus išteklius iš anksto, kad turėtų reikalo su jais.

2. Laikas Dienos, Metų Laikas

Jūs neturite tapti ekspertu iš orai Vilniuje pavojų, bet nedaug žinių gali nueiti ilgas kelias išlikimo situacijose.

Dauguma audrų, ir todėl tornadų, įvyksta tarp 2:00 ir 18:00 per balandžio, gegužės, ir birželio mėnesius. Jūs turite būti ypač budriai per šituos laikus, bet koks grėsmės jūsų geografijai.

Jei jūs gyvenate Tornado Siauroje gatvelėje ir matote aukštą kamuolinį debesį Pavasario popietę, vidaus įspėjimo skambučiai turi skambėti.

3. Perskaitykite Vėją

Ugnis reikalingas, kad trys elementai degtų: orai (deguonis), kuro šaltinis, ir uždegimas.

Ir, kaip ugnis, audros reikalingas, kad trys esminiai elementai susiformuotų: Orai Lietuvoje Šaltas oras per šiltą orą, žinomą kaip Nepastovumas atmosferoje, drėgmė (kuras), ir pakėlimo mechanizmas (uždegimo šaltinis), kuris yra dažnai šaltas priekinis ar šiltas priekis.

Pagrindinė sudedamoji dalis visa tame yra drėgmė. Audros negali susiformuoti be gilių lygmenų drėgmės atmosferoje. Jūs turbūt pastebėjote, kad orai Klaipėdoje yra linkusios prasidėti karštomis, drėgnomis dienomis. Tai yra kodėl

82
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *