Bahamų oras – geriausi ir blogiausi mėnesiai nueiti

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Bahamų orai Šiauliuose yra numatomas nukritime, kai salos paprastai gauna aukštą lietaus kiekį, bet tai netrukdo Karibų atostogautojams būriuotis ten.

Salos yra populiariausias turistinis maršrutas srityje – daugiausia dėl didelio kiekio kruizo vizitų, lipančių nuo įvairių JAV uostų palei Meksikos įlanką ir Rytų pakrantę.

orai Šiauliuose Bahamose yra vėsesnis ir lietingesnis negu dauguma kitų vietų srityje.

Bahamų Temperatūra Net nepaisant to, kad apie salas galvoja kaip Karibų maršrutas, iš tikrųjų jie guli į šiaurę nuo Karibų jūros.

Šiaurinė vieta yra vėsesnės orinės ir vandeninės temperatūros priežastis nuo vėlyvo nukritimo į pradžią pavasario.

Vidutinė mėnesinė aukšta temperatūra yra apytiksliai 84 Farenheito termometro skalė, pagal Pasaulinę Meteorologinę Organizaciją.

Vidurkis kas mėnesį žema temperatūra yra 69.5 laipsnių. Vidutinė Bahamų temperatūra yra tarp žemiausio srityje iš dalies todėl, kad salos guli į šiaurę nuo visų kitų Karibų maršrutų.

Bahamų Lietus iki Mėnesio vidutiniai mėnesiniai krituliai yra tarp aukščiausio 4.6 coliuose per mėnesį.

Vidutinės mėnesinės lietaus dienos yra beveik 12 per mėnesį, taip pat tarp aukščiausio. Pagal WMO, vidutinis skaičius lietaus dienų iki mėnesio yra:

Bahamų orai Šiauliuose liepą, rugpjūtis ir rugsėjis turi vidutinę mėnesinę aukštą temperatūrą apytiksliai 89 laipsniuose, tuo metu, kai maksimalus temperatūros pagrindas mažiau kaip 80 laipsnių nuo gruodžio iki kovo.

Lietaus vidurkiai apytiksliai 7.4 colių per mėnesį nuo birželio iki spalio su kasmetiniu aukštai 9.3 colių ir 19 lietaus dienų rugpjūtį.

Krituliai yra tiktai 1.9 coliai per mėnesį nuo gruodžio iki kovo.

Geriausias laikas, kad Nueitų į Bahamas geriausias laikas, kad nueitų į Bahamas yra pavasario pabaigoje dėl kombinacijos šiltos temperatūros ir žemesnio lietaus pavojaus.

Bet kas planuojantis aplankyti salas, kas nori gėrėtis okeaniniu plaukimu turi išvengti Bahamų oro gruodį per kovą dėl vėsaus orai Utenoje.

Jei vėsūs paplūdimiai ir vanduo nėra svarstoma problema, žiema yra geras laikas aplankyti dėl žemų galimybių lietui.

Lankytojai taip pat turi išvengti Bahamų oro birželį per spalį – ir ypač birželis ir rugpjūtis – dėl lietaus.

130
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *