Barometriniai spaudimo galvos skausmai – rytinė prognozė sukelia jūsų migreną?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Reguliavimas Orai Kelmėje slėgyje prie oro galėjo išprovokuoti skausmą jūsų ausyse ir sinusuose, kuris priveda prie barometrinio spaudimo galvos skausmo. Šitie galvos skausmai yra iš esmės migrena, sąlyga, charakterizuota paveiktų uždegimo kraujagyslių po kaukole, ir kai oro slėgis greitai keičiasi, jūsų kūno bandymai per greitai, kad išmokėtų kompensaciją už nelauktą orą keičiasi ir yra uždegti.

Apytiksliai kas 8-asis amerikietis kenčia per migreną, ir oras yra gaidukas pusei tų su migrena pagal tyrinėjimą prie Amerikos Galvos skausmo Visuomenės. Drėgmė yra gaidukas migrenai apytiksliai 34 % migrenos kankinių tuo metu, kai oro slėgio skirtumai sukelia barometrinius spaudimo galvos skausmus apytiksliai 13 %.

Gaila, daug žmonių sumaišo šituos galvos skausmus su sinuso skausmu nuo skausmo dažnai sutelktame aplink nosį ir kaktą. Kiti nepajėgia prijungti oro pakeitimus su savo migrena ir yra lemti pakelti su šitais galvos skausmais kiekvieną kartą vėjo pakeitimus.

Imlūs barometrinio spaudimo galvos skausmo iškentimui paprastai labiau tikėtina kęs tokį, kai oro slėgis mažėja tada, kai oro slėgis didėja todėl, kad tai dažnai ima kurį laiką oro slėgiui, kad padidėtų, bet oro slėgis gali nerti labai greitu tempu. Orai Kelmėje slėgis mažėja kaip tik prieš tai, kad bjaurus oras atvyksta, (tai iš esmės „pasispaudžia“ neišvengiamam bjauriam orui) taip, jei Orai Kelmėje sako, kad audros atvyks tą popietę, jūs galite pradėti imtis priemonių tą rytą, kad sustabdytumėte migreną.

Yra kai kurie pokštai ant to, kaip jūs galite sutrukdyti barometrinei migrenai. Daug žmonių randa, kad, mankštindamasis tiesiai anksčiau, negu bjaurus oras trukdo migrenai. Padidinta širdies norma priverčia jūsų kūną išskirti serotonin ir endorphins, kokia pagalba anuliuoja uždegtas kraujagysles smegenyse, kurios yra migrenos priežastis. Bet kas, kas buvo diagnozuotas su migrena žino, kaip svarbus tai turi paimti vaistą pirmame ženkle migrenos, ar net anksčiau, jei jūs žinote, kad kažkas yra apie išvykti vienas, ir tas pats yra teisingas gresiančiam bjauriam orui.

Vienas iš geriausių mineralų tam, kad sumažintų migreną yra magnis. Ši gyvybinė maistinga medžiaga padeda išsaugoti asmens kraujagyslių sienas. Svarstykite vartojimą, 200-400 mg per dieną magnio papildo ar vartoja maistus aukštai magnyje tokius kaip moliūgo sėklos, špinatas, žuvys kaip otas ar lašiša, ar juodos pupos. Daugelio migrenos kankinių, prigulančių tamsiame kambaryje, gali atremti migreną. Keli net tvirtina, kad paėmimas pasivaikščiojimo prie ežero ar krioklio padeda jiems sustabdyti migreną.

Migrenos kankiniai, kurie bando derinti jų migreną, kad atlaikytų pakeitimus yra nustebinti sužinoti, kad jie gali prie leidimo ateinantis barometrinis spaudimo galvos skausmas. Panaudokite dienoraštį, kad parašytumėte apie žinomus ir tikėtinus gaidukus, tokius kaip Orų prognozė Kelmėje poslinkiai, atrasti tuo, kas yra iš tikrųjų jūsų migrenos gaidukai.

149
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *