Beasbestis šiferis – populiariausia stogo danga Lietuvoje

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Šiferis stoguiDengiant stogą, rinktis pigių, atrarūšių medžiagų nereikėtų. Juk stogo dengimas – didžiulės investicijos reikalaujantis procesas, iš kurio rezultatų tikimasi ilgalaikiškumo. Būtent todėl yra labai svarbu pasirinkti kokybiškas stogo dangas. Straipsnelyje kiek plačiau pakalbėsim apie statybinę stogo dangą, kuri vadinasi beasbestis siferis.

Ar šiferis tikrai kenksmingas?

Įmonė UAB Nord Profil stogų dangas pardavinėja jau ne vienerius metus, bendradarbiauja su aukščiausios klasės Lietuvos ir kitų šalių gamintojais bei patys yra kokybiška produkcija prekiaujančios įmonės vardo savininkai. Bendrovė siūlo platų pasirinkima dangoms, skirtoms dengti šlaitiniams stogams. Nuo seniausių laikų tokie šlaitiniai stogai buvo dengiami šiferiu, tiesa, šis būdavo asbestinis. Jau seniai buvo pastebėta asbestinių stogų žala žmogaus sveikatai, tačiau nereikia manyti, kad visi šiferiniai stogai patenka į juodąjį sąrašą. Pagal naują technologiją pagamintas šiferis jokios žalos žmogaus sveikatai nekelia ir kenksmingų medžiagų į aplinką neišskiria, nors vizualiai rezultatas ir atrodo taip pat kaip senas geras asbestinis stogas. O pastarojo išvaizdą lietuviai mėgsta nuo seno. Šiandien šiferis gaminamas be asbesto ir vis dar yra populiariausios, kadangi suteikia galimybę sukurti autentišką, senųjų stogų imitaciją, atrodančią itin estetiškai. Tokį šiferį galima išlieti įvairaus banguotumo, bangelės gali būti įvairiausio tankumo, o lokštės – įvairių spalvų ir tekstūrų, tačiau dažniausiai renkamasi natūralias –rusvas, rausvas, pilkšvas spalvas bei atspalvius. Tokia danga yra tvirta ir ilgaamžė. Populiarumą lemia ir tai, kad šiandien žmonės labiau dėmesį kreipia į gamtos tausojimą bei ekologiškumą – beasbestis šiferis gaminamas iš natūralaus cemento.

Dengsiu stogą – kodėl turiu rinktis beasbestinį šiferį?

Be asbesto gaminamas šiferis pasižymi itin dideliu atsparumu įvairiausiems atmosferos, klimato procesams, įvairiems mechaniniams procesams, nereaguoja į elektromagnetines bangas, pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis, atspari bet kokiems biologiniams poveikiams, taip pat yra nedegi, atspari erozijai. Lakštai yra ypač lengvai tvirtinami ir suveržiami varžtais. Nors, priklausomai nuo pardavėjo ir gamintojo, paprastai yra siūloma net daugiau kaip dešimties spalvų ir atspalvių lakštai, tokia paletė yra pakankama stogui priderinti prie bet kokio namo fasado. Be to, jis dažniausiai dažnomas itin kokybiškais dažais, kurie praktiškai neblunka. Labai patogu ir tai, kad tokių šiferio lakštų nereikia papildomai dažyti. Pasirinkę tokią dangą, be abejonės džiaugsis vertinantys ilgaamžiškumą bei kokybę. Ne veltui, naujausios technologijos beasbestiniai stogai gaminami taip, kad tarnautų daugiau kaip penkiasdešimt metų.

Jeigu planuojate dengti stogą ar vykdyti bet kokius kitus išorinio fasado apdailos ar remonto darbus, jums reikalinga tinkama įranga, ypač jei tokius darbus atliekate be specialistų pagalbos. UAB „Mechanizmų nuoma“ siūlo platų statybinių medžiagų, tokių kaip skalda, smėlis, žvyras pasirinkimą, statybinės technikos nuomą, siūlo naudotų įrankių pardavimą bei naujų įrankių nuomą. Pavyzdžiui, tokia pakankamai reta paslauga kaip pastolių nuoma Šiauliai gali pasigirti, nes būtent UAB „Mechanizmų nuoma“ suteikia galimybę išsinuomoti bet kokio tipo pastolius – fasadinius, surenkamus vamzdinius, aliuminius bokštelius – tinkamus įvairaus tipo statybiniams darbams. Pavyzdžiui, siekiant priartėti iki stogo, pavyzdžiui, kada dengiamas beasbestis šiferis, geriausiai tinkami naudoti aukšti pastoliai – aliuminiai bokšteliai. Jie yra itin tvirti, patogiai valdomų konstrukcijų bei stiprių rėmų. Internetinėje įmonės svetainėje pateiktas išsamus katalogas, kur surašyti pastolių aukščiai, išmatavimai ir kainos. Galite pasirinkti iš daugiau nei dešimties skirtingų pločių ir aukščių, atitinkamiems darbams pritaikytų aliuminių bokštelių. Įvertinę skirtingus aspektus, galėsite išsirinkti sau labiausiai tinkantį produktą ir tartis dėl nuomos.

1672
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *