Blogi kredito skolintojai – kaip įdėti į krepšį blogą kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Jei jūs panėšėjate į daugumą žmonių, kai jūs galvojate apie blogus kredito skolintojus, atvaizdas, kuris ateina į galvą yra kreditas ryklio tipo charakteris. Jūs galite galvoti apie ūksmingus slaptus reikalus, nutildytus balsus, ir didelį vaikiną nugaroje, kuris neša klubą, reikštą tiems, kas nepajėgia grąžinti jų kreditus laiku.

Tuo metu, kai tokios nusikaltėlių pasaulio tipo kreditas paslaugos be abejo vis dar egzistuoja, blogo kredito skelbimo pažinčių skyrelyje didžioji dauguma, kompanijų skolinimas šiomis dienomis yra visiškai įstatyminis. Jie turi dorus santykius su savo klientais, jie moka savo federalinius mokesčius tiksliai ir laiku, ir jie yra lojalus savo žodžiui. Trumpas, jie yra, stojasi verslo žmonės, tik bandančios užsidirbti pragyvenimui kaip visas kitas

Laimei, šiomis dienomis blogo kredito skelbimo pažinčių skyrelyje skolintojo radimas neapima susitikimo kažkas už tamsaus stalo užpakalyje baseino salės ir privertimo užmokėti 300 % palūkanas paskoloje. Vietoj to, jūs galite surasti daug tvirtų asmeninių kreditas skolinančio kompanijų daugumoje vidurio dydžio miestų ir didelių miestų panašiai. Jūs galite taip pat surasti juos tinkle.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Iš tikrųjų, yra labai daug skelbimo pažinčių skyrelyje kreditas skolintojų ten šiandien, kad jūsų didžiausias iššūkis nebus radime doro, bet greičiau radime tokio, kuris duos jums geriausią pasiūlymą.

Blogi kredito skolintojai specializuojasi darbe su žmonėmis, kurie galbūt neturi puikios kredito istorijos. Ši bloga kredito istorija yra paprastai atspindima kreditas gavėjo žemame kredite, ar FICO, rezultate. Tačiau, šitie ypatingi asmeniniai kreditas skolintojai žino, kaip dirbti su žmonėmis, kurie turi žemą FICO rezultatą. Jie daro tai, apžvelgdami kitas pagrindines detales to asmens kredito istorijos, tada priimdami sprendimą, pagrįstą dalykais be tik rezultato.

Jei jums reikia kreditas, bet esate sudomintas dėl pritarimo duoto jūsų kredito rezultatą, yra, kaip įdėti į krepšį jūsų savą blogą kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą 5 žingsniuose:

1. Iliustracija lauke, kuo žaidėjai yra. Po 20 minučių interneto tyrinėjimo ar greito variklio aplink miestą, jūs turite lengvai sugebėti pastatyti save sąrašas asmeninių kreditas skolintojų, kurie yra pasiruošę į ratą ir turi reikalo su jumis. Praleiskite per bet kokius skolintojus, kurie atrodo ūksmingi ar kas neturi nustatytos verslo istorijos.

2. Taptas pažįstamas su jūsų sava kredito istorija. Tai ketina pažvelgti į jūsų savas kreditingumo ataskaitas. Pasiruoškite klausimų rūšims, jūsų gali paklausti – ir turėti kai kuriuos paruoštus atsakymus. Pavyzdžiui, jūsų gali paklausti apie tai, kodėl jūs neužbaigėte užmokesčių toje automobilio paskoloje, ar kodėl jūs praleidote 3 savo naudos sąskaitos mėnesius. Turėkite doras, bet "gerai galvojo lauke", paruošti atsakymai.

3. Vaidinkite skolintojus prieš vieną kitą. Kai tik jūs esate pasiruošęs išimti paskolą 500$, 1,000$ ar daugiau, pradėkite kreiptis į bent jau 4-5 blogus kredito skelbimo pažinčių skyrelyje skolintojus. Kiekvienas skolintojas ketina pasiūlyti jums truputį skirtingą palūkanų normą. Jūs galite surasti, kad vienas skolintojas galėjo išgelbėti jus šimtai dolerių žemesniame procentų sumokėjime. Jei jūs gaunate du panašius kreditas pasiūlymus, sakote tokiam su aukštesne norma, kad jūs turite geresnį pasiūlymą rankoje, ir matote, jei jie daužys tai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Bandymas su skirtingais kreditas kiekiais. Pavyzdžiui, pasakykime, kad jūs kreipiatės dėl 2.000$ kreditas, bet jūsų paraiška yra atmesta, ar jūs nepasidarote pritartas palūkanų normai, kurios jūs norėjote. Tuo atveju, grįžkite ir paprašykite 1.500$. Žr. kas darbai.

5. Pagaliau, perskaitykite terminus ir sąlygas kiekvieno kreditas pasiūlymo, kuris susitinka jūsų rašomąjį stalą. Pavyzdžiui, jūs negalite norėti susitarti dėl bet kokių pasiūlymų, kurie reikalingas, kad jūs užmokėtumėte ankstyvą nutraukimo mokestį ar kitus paslėptus mokesčius. Paprašykite tvirtinimo skolintojo, rodydamas visą tariamos kreditas kainą, apimdamas visus mokesčius ir palūkanas.

Ženkite šituose 5 žingsniuose, kad karotumėte, jūsų blogas kredito skelbimas pažinčių skyrelyje skolina greičiau, negu jūs galvojote galimas.

1652
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *