Busto paskolos palukanos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Tai galėtų įvykti, kad jūs ar bet koks kitas jūsų šeimos narys planuojate prisijungti prie kolegijos, ir jūs neturite pakankamai pinigų, kad užmokėtumėte mokestį už mokslą ir busto paskolos palukanos kitas išlaidas. Tada, ką jūs darote? Pirmas jūsų problemos sprendimas yra stipendijos ar suteikia pateiktas vyriausybės, bet jei jūs esate nepakankamai vargšai ir protingas, kad užgrobtumėte federalinę dotaciją, tada vienintelis sprendimas yra studentų paskolos.

Busto paskolos palukanosBet dauguma mūsų nežino, kaip pasirinkti geresnį kolegijos paskolų pasirinkimą.

Yra kai kurie patarimai, kad sektų prieš kreipimas dėl kolegijos paskolų:

Padarykite sąrašą kolegijų, kurios domina jus (Stanfordas, Johns Hopkins, Harward ar jūsų pasirinkimo kiti.)

Taip pat padarykite sąrašą kolegijos, į kurią jūs tikėtina įeisite.

Po abiejų sukūrimo sąrašai apsisprendžia, kiek pinigų jūs norėtumėte pasiskolinti kaip studentų paskola, kuri gali būti gauta, pridėdama duotus duomenis:

Mokesčiai, Mokymas, Universiteto teritorijos išlaidos, jei jūs norite gyventi bendrabutyje, pateiktame kolegijos, Maisto, transportavimo, laboratorijos mokesčių ir kitų tinkamų išlaidų.

Dabar tai yra eilė ieškoti geresnį skolintoją, kuris finansuos jus. Dauguma kolegijų ar universitetų turi savo savą sąrašą skolintojų, kurie gali aprūpinti jus tinkama kolegijos paskola. Jei jūs negalite surasti tinkamą skolintoją jų sąraše tada, jūs esate rekomenduotas aplankyti finansų įstaigas, esančias jūsų rajone. Beveik visi skolintojai turi savo žiniatinklio svetaines taip, tikrina jų normas ir terminus.

Kai kurie skolintojai siūlo patrauklius pasiūlymus kaip palūkanų sumažėjimas, nuolaidos ir nuolaidos programos. Tokiu būdu praleiskite nedaug busto paskolos palukanos laiko, kad ieškotumėte skolintojo su naudingais pasiūlymais.

Populiariausias studentų paskolų tipas yra:

1. Stafford Loans

Stafford skolina, yra tinkami ir paskutinio kurso studentams ir absolventams. Abu nesubsidijuotas taip pat kaip subsidijuotas pasirinkimas yra pasiekiamas.

2. Plius Paskolos

Tinkamas paskutinio kurso studentų tėvams.

3. Privačios kolegijos paskolos ar studentų paskolos: Privati studentų paskola ar privati kolegijos paskola yra skirta papildomiems fondams.

Prieš kreipimas dėl studentų paskolos busto paskolos palukanos ar privačios studentų paskolos jūs turite pasistengti iš visų jėgų gauti bet kokią dotaciją ar stipendiją tik, kad sumažintumėte paskolos naštą.

633
Ačiū!
Klaida!

Domina greitieji kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *