Busto paskolu skaiciuokle

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Aš esu įsitikinęs, kad jūs išgirdote visą tą reklaminę laidą apie mokėjimo dienos paskolų gavimą apimti nelauktas išlaidas. Jūs matote reklaminę laidą, jūs girdite visą triukšmingą reklamavimą apie juos. Tiesa yra, jie gali būti labai geru daiktu, bet jūs turite padaryti kažkokį savo savo namų darbą iš anksto. Yra daug valstybinių teisių, kurios busto paskolu skaiciuokle valdo mokėjimo dienos paskolos pramonę, ir jie keičiasi prie kiekvienos valstybės. Iš tikrųjų, tiktai 37 valstybėms leidžia padaryti tokias paskolas. Kreditingumo patikrinimas neprivalo gauti mokėjimo dienos paskolą. Tokiu būdu net tie su neigiamu kreditu gali ruoštis.

Busto paskolu skaiciuokleAtsiminkite, mokesčiai, jungti su mokėjimo dienos paskola, gali būti ganėtinai aukšti. Ypač, jei jūs negrąžinate paskolos savalaikiame būde.

Yra jūsų namų darbo užduoties:

* Žino įstatymus jūsų valstybėje: Jūs galite surasti šią informaciją tinkle dorai lengvai.

Ištekliai, kuriuos aš mėgstu yra

* būti paruoštas: Jūs negalite gauti mokėjimo dienos paskolos be galiojančios banko sąskaitos. Kai kurie skolintojai teikia pirmenybę pranešimui, kuris yra bent jau 6 mėnesiai.

Jums reikės jūsų banko vardo, sąskaitos numerio ir nustatančio maršrutą skaičiaus.

* Jums reikės pajamų įrodymo: skolintojui reikės jūsų darbdavių vardo, adreso ir telefono numerio. Jūsų gali paprašyti siųsti faksu atlyginimo galiukus be to.

* Apsisprendžia anksčiau, negu jūs kreipsitės, kad pasiskolintumėte tiktai tiek daug, kiek jums iš tikrųjų reikia ir galite patogiai atsilyginti. Jums gali pasiūlyti busto paskolu skaiciuokle daugiau pinigų, negu jūs klausiate – galvoja apie tai rūpestingai!

Šios paruoštos informacijos turėjimas privers taikomąjį procesą eiti daug lygesnis.

Patarimai pritarimui ir DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas yra reikalavimai mokėjimo dienos paskolai?

* Jūs turite būti bent jau 18 amžiaus ir JAV Gyventojo metų

* Jūs turite turėti darbą (ar kitas šaltinis pastovių pajamų, t.y. pensijos, socialinės apsaugos, ir taip toliau)

* Jūs turite turėti aktyvią, atverstą banko sąskaitą

* Jūs turite padaryti bent jau 1.000$ GRYNAS pajamas per mėnesį (atskaičius mokesčius)

* Kiti reikalavimai gali prisitaikyti priklausomai nuo atskiro skolintojo.

Kas, jei aš tiktai turiu taupomąją sąskaitą ir ne einamąją sąskaitą?

Keli skolintojai tinkle gali vertinti jus paskolai, net jei jūs tiktai turite taupomąją sąskaitą. Prašom susisiekti su savo banku, kad gautumėte nustatantį maršrutą skaičių, jei jūs jau nežinote to. Tai būtina, kad elektronikos pagalba perleistų paskolą jūsų taupomajai sąskaitai. Jūs turite turėti banko sąskaitą, kad ruoštumėtės mokėjimo dienos paskolai todėl, kad jūsų pinigai yra paprastai padedami tiesiogiai į jūsų pranešimą, ir užmokestis bus atsiimtas iš anksto nulemtą dieną.

Kas, jei aš neturiu vairuotojo pažymėjimo ar valstybinio asmens tapatybės dokumento?

Jei jūs neturite vairuotojo pažymėjimo, ar valstybė išleido asmens tapatybės dokumentą, jūs galite įeiti į savo socialinės apsaugos skaičių.

Kas, jei aš turiu pastovias pajamas tokias kaip Socialinė apsauga ar Pensija?

Iki tol, kol jūs turite pastovią pajamų srovę kas mėnesį, skolintojai gali sugebėti suteikti jums paskolą. Įeikite į savo naudos tiekėją kaip į jūsų Darbdavį ar tiesiog parašykite "Atsistatydintas". Jei jūs neturite savo naudos tiekėjo telefono numerio, tai jūs galite įeiti į savo savą telefono numerį. Įeikite į mėnesių skaičių, jūs gavote pašalpą "Mėnesius Naudotas" laukas.

Kaip ilgai aš turiu sumokėti mokėjimo dienos paskolą?

Jūsų mokėjimo dienos paskola yra normaliai skolinga jūsų kita mokesčio data; tačiau, dauguma skolintojų leis jums išplėsti jūsų paskolą, mokėdami mokestį. Mokėjimo terminas bus nustatytas, kai paskoloms pritars.

Jūs tipiškai turite kitą pasirinkimą:

* Nedaro nieko, paskola autoiš naujo finansuos pagal sąrašą, įkurtą skolintojo ir jūsų

* Atsiskaito su paskola visiškai jūsų kitą mokesčio dieną

* Atnaujina paskolą ir moka palūkanų išmoką ir mokesčius tiktai

* Atnaujinkite paskolą ir mokesčio palūkanas taip pat kaip viršininko dalį

Yra keli pasiūlymai, kad pagerintų jūsų galimybes, kai jūs kreipiatės:

* Dienos Laikas: Dauguma skolintojų priima paraiškas už normalaus darbo laiko ribų. Tačiau, kad patikrintumėte banko sąskaitas, darbą, ir taip toliau jūs galite norėti kreiptis per reguliarų darbo laiką nuo pirmadienio iki penktadienio imtinai, 8:00 į 5 po pusiaudienio rytų standartiniu laiku.

* Tiesioginis Indėlis: Daug skolintojų pritaria klientams, kurių atlyginimas yra tiesiogiai padėtas į jų banko sąskaitą jų darbdavių. Jei jūs neturite tiesioginio indėlio, jūs galite paprašyti, kad jūsų darbdavys įrašytų jus jų tiesioginėje indėlio programoje.

* Nepadarytos Mokėjimo dienos Paskolos: Daug skolintojų neleis mokėjimo dienos paskolų, jei jūs turėsite per didelį skaičių kitų einamųjų nepadarytų paskolų. Ši informacija gali būti patikrinta be kreditingumo ataskaitos.

* Visada naudoja galiojančią ir teisingą informaciją, užpildydamas paraišką. Nepasisekimas padaryti taip tiktai busto paskolu skaiciuokle užlaikys ar privers jūsų paraišką būti paneigtas.

Atsiminkite, mokėjimo dienos paskolos turi būti panaudotos išmintingai, kadangi mokesčiai gali būti brangūs, ir nepasisekimas grąžinti jiems savalaikiame būde gali neigiamai paveikti jūsų kreditą.

549
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *