Ccm muzikos įrašo kompanijos socialinių tyrimų 1 dalis – kompanijos bendras įspūdis

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

CCM, Koloradas Muzikos įrašai yra muzikos įrašo studija, įsteigta 1995 Darren Curtis Skanson, pirmiausiai nustatyto kaip tuštybės etiketė tam, kad pagamintų, skatindamas ir parduodamas jo savus įrašus, ir todėl išvystytas į mikroetiketę su 4 gaminių linijomis ir 11 skirtingų albumų. 2000, kompanija pardavė 30 000 Darren Curtis Skanson kompaktinius diskus ir gavo 4.292,00$ grynąjį pelną. Kompanijos tikslai jos kliento pagrindo išplėtime, įsigykite daugiau populiarumo, ir išvystykite kompaniją nuo mikroetiketės į nepriklausomą.

Verslo vizija Kolorado Kūrybiška Muzika susideda iš trijų komponentų – Pagrindinė Vertė, Muzikos įrašai ir Įsivaizduojami Tikslai (Thompson, Strickland, 2003).

Pagrindinės CCM vertės yra kokybė, kūrybiškumas, ir puikus klientų aptarnavimas. Pagrindinis šios organizacijos tikslas priverčia daugiau žmonių klausyti klasikinės ir lengvos akustinės muzikos ir žavėtis tuo. O dėl įsivaizduojamų tikslų, strateginė verslo dilema kyla. Tokiu būdu, vienas iš įsivaizduojamo tikslo padaro muziką pagamintą, žaistą ir įrašytą CCM muzikantų, kuriuos išgirstama prie didesnės auditorijos. Kitas įsivaizduojamas tikslas, kuris visiškai neina pagal pirmą laimi didelę padarytą pagal užsakymą rinką kompanijos produktams ir paslaugoms. Susidūrimas Muzikos įrašai ir verslo tiksle: pirmu atveju dėmesys yra prijungtas prie produkto, muzikos, tuo metu, kai antras yra sutelktas ties organizacijos išsivystymu. Ši dilema yra tema strateginio pasirinkimo organizacijos, kuri bus nubrėžta bendrais bruožais ir aptarta vėliau.

Šiuo momentu, svarbiausi kompanijos tikslai yra: dėdamas verslą prieš jo konkurentus, išsivystymą Verpalai kanalų, išsivystymą produktų ir gaminių linijos pakėlimą, laukdamas pageidaujamų pakeitimų ir reguliuodamas firmos strategiją atsakyti į juos.

363
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *