Dingę kompiuterio failai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kas šių laikų žmogui gali būti blogesnio negu dingę kompiuterio failai? Kai taip nutinka, būtina recover files after format. Žinoma, jeigu sudega jūsų namas, niekas nebando iš nuodėgulių atgal surinkti baldus. Tačiau kai kas nors atsitinka jūsų failams, memory card recovery tampa tuo, ko dauguma žmonių tikisi kaip savaime suprantamo dalyko. Tarsi visi žmonės turėtų tiesiog tuojau pat imtis veiksmų ir atgaminti tai, ko nebėra. Kada įmanoma atstatyti failus, ir ką daryti, kad tokios tragedijos išvis nenutiktų?

Kada pavyks grąžinti failus

Prarastų duomenų atstatymasApskritai kompiuterių specialistai stebuklų nepadarys, jeigu jūs patys elgsitės taip, kad tie stebuklai bus neįmanomi. Jeigu norite, kad failai būtų sugrąžinti, turėsite priimti tiesą tokią, kokia ji bus. Gal ir įmanoma informaciją atstatyti, o gal ir ne. Įmanoma tai gali būti tada ir tokiu atveju, kada failai yra likę kietajame diske, o šis nesudegęs. Jeigu sugadinta motininė plokštė, tačiau kietasis diskas nepažeistas, tada galima grąžinti informaciją. Tačiau, kada katastrofa apėmusi tą vietą, kur laikėte informaciją, nieko nesigaus. Ko nereikia sakyti, tai kad jūsų informaciją grąžinti galima tada, kai yra jos atsarginės kopijos.

Kaip saugoti savo informaciją

Čia prieiname prie esminio punkto, kurį reikėtų žinoti. Šiuolaikiniame pasaulyje mes labai daug dėmesio skiriame saugumo reikalavimams su įvairiais senoviškais dalykais, o kaip elgtis su technologijomis, kaip praktiškai apsaugoti savo informaciją, savo įrenginius, niekas specialiai nemoko. Jeigu naudojatės kompiuteriu, galėtumėte ir kursus specialius praeiti. Kaip ir prieš pradedant naudotis automobiliu – juk kitaip net teisių negautumėte. Taigi, jeigu būtų tokios naudojimosi kompiuteriu teisės tai, mano manymu, jos turėtų mokyti, visų pirma, tinkamai apsaugoti savo informaciją. Tai reikštų, kad jūs turėtumėte mokėti savo svarbius duomenis rūšiuoti į esminius katalogus. O paskui padaryti jų kopijas ir kelti į virtualius diskus, į išorinius saugojimo įrenginius, į atminties korteles. Svarbių laiškų el. pašte apskritai nereikėtų trinti, tačiau visišką šlamštą geriau sunaikinti, kad nebūtų ten be reikalo kažko prikišta ir tai neužimtų vietos.

Ir žinoma, reikia mokėti standartiškai saugoti savo kompiuterį. Tarkime, nemėtyti, vengti drėgmės, laiku atnaujinti operacinę sistemą ir programinę įrangą. Neatidarinėti įtartinų nuorodų, nesisiųsti keistų programų, turėti gerą antivirusinę programą, jeigu naudojate ne Windows operacinę sistemą. Niekada neišmesti kompiuterio garantinio kvito, nes nežinote, kada jums jo prireiks.

1727
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditas internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *