Drabužiai apsikeičiantys ir antri rankų drabužiai – niekada neperka naujas vėl

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Dėvėti drabužiai tapo labai populiarūs neseniai ir nenuostabu. Dėvėti drabužiai yra malonumas ir taupus, iš tikrųjų jis iš tikrųjų nekainuoja jokių pinigų į keitimo drabužius, ir jūs galite atgaivinti ir atnaujinti savo drabužių spintą veltui. Antri rankų drabužiai yra taip pat puikus būdas gauti naują drabužių spintą frakcijoje kainos pirkti naujus drabužius. Tokiu būdu jūs manote, kad galima tik nedėvėti antrus rankų drabužius ir keitimo drabužius, niekada neperkant naują vėl? Kodėl neduoti tam bandymą?

Dėvėti drabužiai yra puikus būdas pažeminti eikvojimą. Pirkdamas kokybišką sekundę paduoda drabužius, jūs tikėtina gausite daug geresnę vertę pinigams negu pigių prastai padarytų drabužių pirkimas. Tai būtų gėda gerai padarytiems klasikiniams drabužiams, kurie bus tik išmesti ir nusiųsti į atliekų užkasimą, kai jie galėjo atrodyti žaviai elegantiški ant kažko.

Dėvėti drabužiai atliekų užkasime yra dabar didžiulė problema Jungtinėje Karalystėje su tūkstančiais metrinių tonų, išmestų kasmet. Sintetinis apsirengimas neišyra ir pasiliks ant ekosistemos, net natūralios medžiagos išleidžia metaną, žalios namo dujos, kaip jie išyra.

Yra taip daug, sekundė išdalija drabužius, jūs turite sugebėti surasti beveik kažką, kurio jūs norite savo dydyje, tik užima truputį daugiau laiko negu apsipirkimas naujiems drabužiams, bet tai gerai ta pastangų verta. Pirkdamas sekundę paduoda drabužius ir apsikeisdamas, užuot pirkęs naują, jūs padėsite sumažinti poveikį aplinkai, jungtą su naujo apsirengimo gamyba, apimdamas pesticido teršimą ir anglies dioksido emisiją.

Jūs galite pabandyti apsipirkti aplink antriems rankų drabužiams, kad surastumėte tiksliai, ko jūs norite. Automobilių bato pardavimai, senoviškos parduotuvės, geraširdiškumo parduotuvės ir antros rankos apsirengimo žiniatinklio svetainės yra visos didelės vietos medžioti. Padarykite tai įpročiu turėti greitą žvilgsnį į vietinį geraširdiškumą ir antras rankų parduotuves, kad ir kada jūs esate mieste.

Sužinokite, kokie apsirengimo stiliai iš tikrųjų tinka jums, skaitydami žurnalus ir knygas. Kai tik jūs nustatėte, kokiais žvilgsniais, dideliais ant jūsų visko, kuriuos jūs turite padaryti, yra, ieško dalykų, kurių jums reikia. Kai jūs persisotinate dalykai savo drabužių spintoje, tai paprasta, neikite ir pirkite naujas, tik keičia juos ar parduoda jiems ir perka dar kai kuriuos Puskojinės.

167
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *