Dviratis esančios viduje mokomosios pozicijos daro jūsų lauke dviratį tinkamą vartoti viduje

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Stacionarios dviračio pozicijos gali aptarnauti jus gerai, kai lauke važiuojantis Dviračiai pratimas nėra galimas, ar kai jūs tik norite gėrėtis esančia viduje dviračio išvyka, stebėdamas jūsų mėgstamą pramoginę laidą.

Dviračiai įmoka yra ganėtinai paprasta: Tik pakelkite užpakalinį ratą į reikalingą aukštį, kad tai jungtųsi su užpakaline ašies dviračio pozicija, ir dėti to, kurio keliasi bloką, kad pakeltų priekinį ratą.

Kai kuriuose dviračio mokymo pozicijų tipuose, pasipriešinimo prietaisas gali būti sureguliuotas pagal kiekvieną dviratininkų poreikis.

Dviračiai pratimo pozicija turi iš esmės vieną tikslą, ir tai turi laikyti jūsų lauke dviratį vietoje. Bet yra skirtingų stacionarių dviračio pozicijų tipų. Skirtumai yra pamatyti ant to, kaip jie paveikia jūsų esančią viduje jodinėjančią patirtį.

Skystas Treneris – Gamina pasipriešinimą per mechanizmą, kuris naudoja skysčio užpildytus rūmus.

Magnetinis Treneris – Gamina pasipriešinimą per magnetus, kurie yra prieš vieną kitą.

Vėjo Treneris – Gamina pasipriešinimą užpakaliniam ratui vartojant dviratininko kojos valdžią, kuri daro įtaką pedalui, kurį vairuojama aistruoliu.

Rokenrolo Treneris – Šis trenerio tipas mėgdžioja natūralų supimo judėjimą. Jie duoda dviratininkui natūralesnę važiavimo dviračiu patirtį. Tai turi kažkokius kitus pranašumus, taip pat kaip kažkokią nenaudą be to (pavyzdžiui – kaina yra aukštesnė…), .

Volo Treneris – Gamina pasipriešinimą iš trinties, kurią dviračio padangos turi prieš volus.

Apvado Treneris – Skirtingai nuo kitų įprastų trenerių, kur pasipriešinimo prietaisas yra prijungtas prie dviračio užpakalinės dalies padangos, apvado dviračio trenerio pasipriešinimo prietaisas yra prijungtas prie dviračio per užpakalinį Birios medžiagos. Tai mažina triukšmo lygmenį, ir vibraciją, ir vengia dėvėti padangą.

Virtualus Tikrovės Treneris – Kaip su visomis kitomis pagrindinėmis dviračio mokymo pozicijomis, jūsų savas dviratis yra prijungtas prie pasipriešinimo prietaiso. Virtualaus tikrovės trenerio unikalumas yra, kad tai yra pažengęs važiavimo dviračiu simuliatorius: tai kuria labiausiai realistinį jausmą į visą važiavimo dviračiu patirtį.

155
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *