Emigracijoje keičia automobilių stiklus ir tikrai neplanuoja grįžti

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Dažnai pavasarį pasipildo automobilių stiklų dirbtuvės didesniu automobilių srautu, kadangi visiems staiga prireikia susitvarkyti, susiremontuoti savo auto stiklus. Atitirpus sniegams, pradeda iš po ratų trykšti skalda, akmenukai, ir tai lekia tiesiai kitiems automobiliams į stiklus, ir žinoma, sukelia įvairias avarines situacijas. Taip pat kiti tiesiog pavasarį nori atsinaujinti ne tik garderobą, bet ir galbūt senus prastus auto stiklus. Emigracijoje stiklų keitimo servise dirbantis lietuvis sako, kad tai puikus ir įdomus darbas.

Lietuvoje dirbdavo su automobiliais

Stiklų keitimo paslaugaDabar Almantas pakeisti stiklą galėtų tikriausiai net ir užsimerkęs. Tačiau seniau tai jam nebuvo taip įprasta. Nors prieš emigruodamas vyrukas daug dirbdavo būtent su automobiliais – bet ne su auto stiklais. Ir visgi jam toks darbas būdavo įdomus, reikalaujantis iššūkių. Tačiau užėjus krizei Lietuvoje, jis neteko darbo, ir buvo sunku kažką padaryti, reikėjo galvoti, ką rinktis toliau. Vyras nutarė važiuoti dirbti į Airiją, kur jam jau buvo pažadėtas darbas.

Airijoje pradžioje teko dirbti fabrike

Deja, darbas, kuris buvo pažadėtas, nuvykus į Airiją, stebuklingai kažkur tiesiog pradingo. Laimei, Almantui pavyko gauti kitą darbą. Deja, tai buvo labai sunkus, daugeliui emigrantų tampantis pirmuoju tramplinu, darbas. Tai buvo darbas fabrike. Reikėdavo fasuoti tam tikrus maisto produktus. Tai monotoniškas darbas visą laiką tiesiog stovint prie linijos gauname šaltoje temperatūroje. Tai tikrai nebuvo svajonių darbas ar toks, kurį būtų galima išdirbti ilgai. O dar ir su mišrių tautybių kolektyvu būdavo problemų, nes kuomet reikėdavo dirbti su pamaina, kuri iš tiesų buvo daugiau ne lietuvių, o kitų tautybių, lietuviui būdavo sunkiau. Galiausiai vyras jau galvojo, kad gal reikės susikrauti daiktus ir keliauti ten, iš kur ir atvažiavo. Tačiau tada nutarė pabandyti dar kartą.

Rado svajonių darbą – keičia auto stiklus

Neturėdamas kito darbo, neiškentęs parašė pareiškimą išeiti iš senojo. Pirmą laisvą dieną atsibudęs pasijuto toks laiminga ir laisvas. O per kelis mėnesius buvo jau ir šiek tiek užsidirbęs. Tuomet ėmėsi tuojau pat ieškoti kito darbo ir ir jį netrukus rado. Jis ėjo per auto servisus ir visokius su auto paslaugomis susijusius servisus, nes save ten matė geriausiai. Pavyko įsidarbinti servise, kuris specializuojasi būtent auto langų keitime. Ten atėjo turėdamas bendrą supratimą, tačiau išmoko labai daug naujų dalykų. Galiausiai liko ten dirbti ir iki dabar tuo labai džiaugiasi.

1974
Ačiū!
Klaida!

Domina greitieji kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *