Erzinantys, bet ne didžiausi kompiuterio gedimai

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kartais PC repair London nebūtinas, nes kompiuteris lyg ir veikia, tačiau turi kelis erzinančius gedimus. Tokių atvejų vis pasitaiko. Kai visiškai neįsijungia, tada mac repair, mac repairs London būtina. Tačiau su kokiais kompiuterio gedimais mes paprastai susigyvename ir paliekame jų taisymą „tai progai“, kai nešime kompiuterį į taisyklą dėl rimtesnių problemų?

Įskilęs ekranas

Kompiuterių remonto paslaugosĮskilusio ekrano problema vargina ne vieną nešiojamojo kompiuterio savininką. Tik spėk dairytis ir jau gali matyti žmones, turinčius kompiuterį su keista spalvota dėme kažkur ekrane – tarsi išsiliejusiu spalvų mišiniu. Tai ekrano skilimas. Jeigu dėmė eina ne per visą ekraną, tuomet galima kentėti. Ir daug žmonių taip ir kenčia. Tie, kas nenori kentėti, atneša savo kompiuterį taisymui.

Neveikia mygtukas

Žmonės dažnai patys sutaiso nešiojamųjų kompiuterių klaviatūrą, kai bando ją išvalyti. Atrodo, viskas taip paprasta. Tiesiog nuimsi mygtukus, ištrauksi visas dulkes ir pūkus, esančius po mygtuku, dar gal ir su siurbliu dulkesprasiurbsi, vėliau mygtukus sudėsi atgal ir visi klavišai veiks. Ne taip paprasta, vyruti. Paaiškėja, kad reikalai kaip vaikystėje: išardyti moki, o atgal sutverti – ne. Su kompiuterio klavišais taip būna, kad kartais patys jų atgal sudėti nebegalime. Tačiau, jeigu ima neveikti tik koks vienas ar du mygtukai, skubantis žmogus dažniausiai taikosi su šia problema ir neskuba kompiuterio pateikti meistrui. Juk vietoje normalaus klavišo lieka pipiriuko dydžio mygtukėlis, tad jis ir būna maigomas.

Užkaista procesorius

Nors tai ir yra tikrai didelė bėda, verčianti labai rizikuoti dėl savo veiklos kompiuteriu ir dėl informacijos, esančios kompiuteryje, saugumo, tačiau visgi yra žmonių, kurie kuo puikiausiai prisitaiko prie to, jog kompiuteris nuolat stringa. Kodėl užkaista procesorius? Visų pirma, dėl to, kad jis stokoja normalaus aušinimo. Pastarasis galimas tik tada, kai mes turime gerai veikiančią ventiliaciją. Jeigu nešiojamąjį kompiuterį dažnai laikome ant pūkuoto pledo, ant kažkokio nešvaraus paviršiaus, vietoje, kur nuolat kaupiasi dulkės – tuomet nereikia tikėtis, kad procesorius suksis sau įprastu ritmu ir viskas bus gerai. Žinoma, ventiliatoriai užsikemša, trūksta aušinimo, procesorius ima kaisti. Tada darbas kompiuteriu sulėtėja, jeigu ilgai dirbame ir ypatingai esant šiltesniam orui – gresia ir visiškas perkaitimas, kada kompiuteris tiesiog išvis išsijungia. Tačiau, jeigu naudojame jį trumpai, po nedaug – tada kenčiame. Ir koks nepalyginamai geras jausmas apima, kada kompiuteris pagaliau ima normaliai veikti.

1749
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *