greita paskola

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kam teikiami greiti kreditai?

Norintys pasiskolinti pinigų neretai kelia klausimą, kam gali būti teikiami greiti kreditai, ir skolinimosi sąlygos paprastai yra tikrai labai palankios. Dauguma kreditus teikiančių įmonių yra nustačiusios labai panašias skolinimosi sąlygas, tačiau jos taip pat gali kiek skirtis, priklausomai nuo to, kokius kreditorius nuspręsite pasirinkti. Taigi, kam gali būti teikiami kreditai, ir ką įvertinti renkantis tinkamiausią bendrovę?

Greiti kreditaiBendros kreditų teikimo sąlygos

  • Greitųjų kreditų teikimas yra reguliuojamas įstatymų, tad kreditus teikiančios įmonės turi laikytis tam tikrų taisyklių. Kreditai gali būti teikiami tik laikantis tam tikrų nustatytų sąlygų, kurios yra tikrai labai svarbios. Taigi, kokios yra bendros kreditų teikimo sąlygos?
  • Visų pirma, kreditai negali būti teikiami jaunesniems nei 18 metų asmenims. Nepilnamečiams kreditų neteikia nė vienas kreditorius;
  • Lietuvoje greitųjų kreditų bendrovės kreditus teikia tik mūsų šalies nuolatiniams gyventojams ir Lietuvos Respublikos piliečiams;
  • Visada yra vertinama tai, ar asmuo yra dirbantis ir gauna reguliarias pajamas. Nors kai kurios bendrovės, kurios teikia paskolas įkeičiant turtą gali pasiūlyti kreditą ir bedarbiams, tačiau paskolos be užstato teikiamos tik dirbantiems asmenims, kurie gauna reguliarias pajamas;
  • Norintis pasiskolinti asmuo privalo neturėti pradelstų mokėjimų, jei anksčiau teko skolintis iš bankų ar greitųjų kreditų bendrovių. Tuo atveju, jei yra pradelstų mokėjimų, asmuo laikomas nemokiu, ir tuomet, jei jo duomenys yra įtraukti į skolų administravimo bazę, skolintis gali nepavykti net iki dešimties metų;
  • Norint pasiimti kreditą reikia užsiregistruoti įmonės internetinėje svetainėje, patvirtinti asmens tapatybę ir užpildyti paraišką. Norintys pasiskolinti asmenys privalo turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą ir sąskaitą viename Lietuvos bankų. Tapatybė yra patvirtinama naudojantis internetine bankininkyste;
  • Pinigų suma, kuri gali būti paskolinta, visada priklauso nuo asmens gaunamų pajamų. Ji negali būti didesnė nei 40 procentų gaunamų mėnesio pajamų. Tuo atveju, jei pasirenkami ilgalaikiai greiti kreditai, vertinama, kokia pinigų suma turi būti grąžinama per vieną mėnesį.

Skaityti visą straipsnį “Kam teikiami greiti kreditai?” »

Mažoji paskola

greitas kreditas

Pripažinkime, kai kada mintys apie vieną kitą papildomą tūkstantį piniginėje tampa labai viliojančios. Ypatingai tada, kai su alga jau atsisveikinome, o eilėje dar daug reikalų, neišvengiamų išlaidų. Tokiais atvejais greitas kreditas yra tikras išsigelbėjimas. Prieš kreipiantis dėl jo, reikėtų žinoti keletą dalykų.

 

Grąžinimo laikotarpis

Kreditas, arba mažoji paskola, yra pinigų suma, kurią pasiskolinę iš kredito bendrovės, įsipareigojate grąžinti per iš anksto numatytą laikotarpį. Kuo suma didesnė, tuo ilgesnį grąžinimo laikotarpį galite pasirinkti. Vis dėlto, kaip ir kredito dydis, taip ir jo grąžinimo laikotarpis yra ribotas. Žinoma, skolinimosi sąlygos priklauso nuo konkretaus paskolų teikėjo. Kai kurios bendrovės leidžia kreditą grąžinti per trisdešimt šešis mėnesius, jeigu jums suteiktas greitas kreditas yra pakankamai didelis. Kitos šį laiką riboja iki dvidešimt keturių mėnesių – tai individualu. Turėtumėte gerai apgalvoti, kieno paslaugomis naudositės, kadangi neatsakingai priimtas, neapsvarstytas sprendimas šiuo atveju gali lemti įsiskolinimą. Kredito įmokų negrąžinimas nustatytu laiku yra netoleruojamas ir gali negrįžtamai sugadinti jūsų finansinę reputaciją. Jeigu delsiate grąžinti, galimas daiktas, ateityje negalėsite pasiskolinti nei vienoje kredito bendrovėje.

 

Skolų neturėjimas

Kitas svarbus dalykas, su kuriuo turėtumėte susipažinti prieš kreipdamiesi dėl greitojo kredito, yra jo suteikimo sąlygos. Jos yra vienodos beveik visos kredito bendrovėse. Pavyzdžiui, sąlyga, reikalaujanti tvarkingos mokėjimų istorijos, yra bendra visiems paskolų teikėjams. Jeigu bet kada anksčiau jūsų imtas kreditas buvo negrąžintas, šios informacijos nuslėpti nepavyks. Jeigu esate įsiskolinę valstybei, kitoms kredito bendrovėms arba fiziniams asmenims, ir jūsų pavardė atsidūrė viešai skelbiamame skolininkų sąraše, naujo kredito, greičiausiai, negausite. Tai visiškai suprantama – kredito bendrovė šia sąlyga siekia sumažinti riziką, kad jos suteikta greitoji paskola bus negrąžinta laiku ar ir visai. Savo ruožtu, klientas turi įvertinti finansinę situaciją ir tai, ar galės išmokėti tai, ką pasiskolino. Tam, kad įvyktų efektyvus bendradarbiavimas, abi pusės, tiek kredito teikėjas, tiek gavėjas, turi sutikti su tam tikrais įsipareigojimais. Šiuo atveju kredito bendrovės įsipareigojimas yra suteikti asmeniui jo pageidaujamą sumą, o pastarojo – grąžinti kreditą laiku.

 

Pakankamos pajamos

Dar vienas reikalavimas, keliamas kredito bendrovių esamiems ar būsimiems klientams – nuolatinės pajamos. Tai reiškia, kad fizinis asmuo, teikiantis prašymą dėl mažosios paskolos, turi būti oficialiai dirbantis. Greitas kreditas yra suteikiamas pilnamečiams Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie pateikia informaciją apie savo darbovietę. Tai svarbus reikalavimas, kuris būtinas kaip garantija kredito bendrovei. Paskolų teikėja siekia sumažinti bendradarbiavimo su nemokiais klientais riziką. Pastarieji, jeigu negauna nuolatinių pajamų, kurios užtikrins, kad paskola galės būti grąžinta, turėtų tinkamai įvertinti susiklosčiusią finansinę situaciją. Kita sąlyga dirbantiems asmenims – pakankamo dydžio atlyginimas. Mėnesinė įmoka grąžinant kreditą neturėtų viršyti ketur​iasdešimties procentų visų gaunamų pajamų. Pavyzdžiui, jeigu jūsų įmoka yra 250 litų, atlyginimas turėtų siekti bent 650 litų. Minimalų atlyginimą gaunantys asmenys negali įsiskolinti kredito, kurio grąžinimas kas mėnesį pareikalaus daugiau kaip 300 litų. Jeigu pasirodys, kad jūsų pageidaujama mažoji paskola yra per didelė gaunamoms pajamos, visada galite bandyti pratęsti mokėjimą iki tokio laikotarpio, kad mėnesinė įmoka sumažėtų iki leidžiamo dydžio. Tačiau, nepamirškite, kad egzistuoja palūkanos, nuo kurių niekur nepabėgsite. Tiesa, dabar daugelis kredito bendrovių siūlo nemažai įvairių akcijų ir specialių pasiūlymų, kurių metu palūkanos mažesnės, tad ir skolintis verta labiau. Vis dėlto, jeigu pritrūkote pinigų ir jų jums reikia čia ir dabar, negalėdami laukti akcijos, pasistenkite išsiaiškinti visas kredito gavimo sąlygas, nepabijokite konsultacijos su bendrovėje dirbančiais specialistais. Jie gali padėti pasirūpinti, kad greitas kreditas būtų „neskausmingas“ jūsų biudžetui.

Patarimai norintiems pasiimti greitą kreditą

Po mano daugelio metų kaip kredito analitikas ir kreditas draudikas aš susitikau daug mažos įmonės savininkų, kurie neturėjo jokio sprendimo rakto dėl pagrindinių priežasčių tam, kad reikėjimas kreditas. Pavyzdžiui, kreditas gavėjas prašo kreditas užmokėti krovimo sąskaitas, bet negali identifikuoti tuo, kas specialiai sausina grynuosius pinigus. Tai yra bendras prašymas, kad skolintojai turi reikalo su kasdieniu. Šiam tipui skolintis reikalingumą, skolintojas tikėtina pritars trumpalaikei greitas kreditasi. Neanalizuodamas kreditas gavėjo finansinių ataskaitų, kad identifikuotų priežastis, kodėl buvo nepakankamų grynųjų pinigų, skolintojas gali paskubomis nuspręsti, kad greitas kreditas bus užmokėta nuo skolos išieškojimo.
Skaityti visą straipsnį “Patarimai norintiems pasiimti greitą kreditą” »