greitas kreditas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kam teikiami greiti kreditai?

Norintys pasiskolinti pinigų neretai kelia klausimą, kam gali būti teikiami greiti kreditai, ir skolinimosi sąlygos paprastai yra tikrai labai palankios. Dauguma kreditus teikiančių įmonių yra nustačiusios labai panašias skolinimosi sąlygas, tačiau jos taip pat gali kiek skirtis, priklausomai nuo to, kokius kreditorius nuspręsite pasirinkti. Taigi, kam gali būti teikiami kreditai, ir ką įvertinti renkantis tinkamiausią bendrovę?

Greiti kreditaiBendros kreditų teikimo sąlygos

 • Greitųjų kreditų teikimas yra reguliuojamas įstatymų, tad kreditus teikiančios įmonės turi laikytis tam tikrų taisyklių. Kreditai gali būti teikiami tik laikantis tam tikrų nustatytų sąlygų, kurios yra tikrai labai svarbios. Taigi, kokios yra bendros kreditų teikimo sąlygos?
 • Visų pirma, kreditai negali būti teikiami jaunesniems nei 18 metų asmenims. Nepilnamečiams kreditų neteikia nė vienas kreditorius;
 • Lietuvoje greitųjų kreditų bendrovės kreditus teikia tik mūsų šalies nuolatiniams gyventojams ir Lietuvos Respublikos piliečiams;
 • Visada yra vertinama tai, ar asmuo yra dirbantis ir gauna reguliarias pajamas. Nors kai kurios bendrovės, kurios teikia paskolas įkeičiant turtą gali pasiūlyti kreditą ir bedarbiams, tačiau paskolos be užstato teikiamos tik dirbantiems asmenims, kurie gauna reguliarias pajamas;
 • Norintis pasiskolinti asmuo privalo neturėti pradelstų mokėjimų, jei anksčiau teko skolintis iš bankų ar greitųjų kreditų bendrovių. Tuo atveju, jei yra pradelstų mokėjimų, asmuo laikomas nemokiu, ir tuomet, jei jo duomenys yra įtraukti į skolų administravimo bazę, skolintis gali nepavykti net iki dešimties metų;
 • Norint pasiimti kreditą reikia užsiregistruoti įmonės internetinėje svetainėje, patvirtinti asmens tapatybę ir užpildyti paraišką. Norintys pasiskolinti asmenys privalo turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą ir sąskaitą viename Lietuvos bankų. Tapatybė yra patvirtinama naudojantis internetine bankininkyste;
 • Pinigų suma, kuri gali būti paskolinta, visada priklauso nuo asmens gaunamų pajamų. Ji negali būti didesnė nei 40 procentų gaunamų mėnesio pajamų. Tuo atveju, jei pasirenkami ilgalaikiai greiti kreditai, vertinama, kokia pinigų suma turi būti grąžinama per vieną mėnesį.

Skaityti visą straipsnį “Kam teikiami greiti kreditai?” »

Mažoji paskola

greitas kreditas

Pripažinkime, kai kada mintys apie vieną kitą papildomą tūkstantį piniginėje tampa labai viliojančios. Ypatingai tada, kai su alga jau atsisveikinome, o eilėje dar daug reikalų, neišvengiamų išlaidų. Tokiais atvejais greitas kreditas yra tikras išsigelbėjimas. Prieš kreipiantis dėl jo, reikėtų žinoti keletą dalykų.

 

Grąžinimo laikotarpis

Kreditas, arba mažoji paskola, yra pinigų suma, kurią pasiskolinę iš kredito bendrovės, įsipareigojate grąžinti per iš anksto numatytą laikotarpį. Kuo suma didesnė, tuo ilgesnį grąžinimo laikotarpį galite pasirinkti. Vis dėlto, kaip ir kredito dydis, taip ir jo grąžinimo laikotarpis yra ribotas. Žinoma, skolinimosi sąlygos priklauso nuo konkretaus paskolų teikėjo. Kai kurios bendrovės leidžia kreditą grąžinti per trisdešimt šešis mėnesius, jeigu jums suteiktas greitas kreditas yra pakankamai didelis. Kitos šį laiką riboja iki dvidešimt keturių mėnesių – tai individualu. Turėtumėte gerai apgalvoti, kieno paslaugomis naudositės, kadangi neatsakingai priimtas, neapsvarstytas sprendimas šiuo atveju gali lemti įsiskolinimą. Kredito įmokų negrąžinimas nustatytu laiku yra netoleruojamas ir gali negrįžtamai sugadinti jūsų finansinę reputaciją. Jeigu delsiate grąžinti, galimas daiktas, ateityje negalėsite pasiskolinti nei vienoje kredito bendrovėje.

 

Skolų neturėjimas

Kitas svarbus dalykas, su kuriuo turėtumėte susipažinti prieš kreipdamiesi dėl greitojo kredito, yra jo suteikimo sąlygos. Jos yra vienodos beveik visos kredito bendrovėse. Pavyzdžiui, sąlyga, reikalaujanti tvarkingos mokėjimų istorijos, yra bendra visiems paskolų teikėjams. Jeigu bet kada anksčiau jūsų imtas kreditas buvo negrąžintas, šios informacijos nuslėpti nepavyks. Jeigu esate įsiskolinę valstybei, kitoms kredito bendrovėms arba fiziniams asmenims, ir jūsų pavardė atsidūrė viešai skelbiamame skolininkų sąraše, naujo kredito, greičiausiai, negausite. Tai visiškai suprantama – kredito bendrovė šia sąlyga siekia sumažinti riziką, kad jos suteikta greitoji paskola bus negrąžinta laiku ar ir visai. Savo ruožtu, klientas turi įvertinti finansinę situaciją ir tai, ar galės išmokėti tai, ką pasiskolino. Tam, kad įvyktų efektyvus bendradarbiavimas, abi pusės, tiek kredito teikėjas, tiek gavėjas, turi sutikti su tam tikrais įsipareigojimais. Šiuo atveju kredito bendrovės įsipareigojimas yra suteikti asmeniui jo pageidaujamą sumą, o pastarojo – grąžinti kreditą laiku.

 

Pakankamos pajamos

Dar vienas reikalavimas, keliamas kredito bendrovių esamiems ar būsimiems klientams – nuolatinės pajamos. Tai reiškia, kad fizinis asmuo, teikiantis prašymą dėl mažosios paskolos, turi būti oficialiai dirbantis. Greitas kreditas yra suteikiamas pilnamečiams Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie pateikia informaciją apie savo darbovietę. Tai svarbus reikalavimas, kuris būtinas kaip garantija kredito bendrovei. Paskolų teikėja siekia sumažinti bendradarbiavimo su nemokiais klientais riziką. Pastarieji, jeigu negauna nuolatinių pajamų, kurios užtikrins, kad paskola galės būti grąžinta, turėtų tinkamai įvertinti susiklosčiusią finansinę situaciją. Kita sąlyga dirbantiems asmenims – pakankamo dydžio atlyginimas. Mėnesinė įmoka grąžinant kreditą neturėtų viršyti ketur​iasdešimties procentų visų gaunamų pajamų. Pavyzdžiui, jeigu jūsų įmoka yra 250 litų, atlyginimas turėtų siekti bent 650 litų. Minimalų atlyginimą gaunantys asmenys negali įsiskolinti kredito, kurio grąžinimas kas mėnesį pareikalaus daugiau kaip 300 litų. Jeigu pasirodys, kad jūsų pageidaujama mažoji paskola yra per didelė gaunamoms pajamos, visada galite bandyti pratęsti mokėjimą iki tokio laikotarpio, kad mėnesinė įmoka sumažėtų iki leidžiamo dydžio. Tačiau, nepamirškite, kad egzistuoja palūkanos, nuo kurių niekur nepabėgsite. Tiesa, dabar daugelis kredito bendrovių siūlo nemažai įvairių akcijų ir specialių pasiūlymų, kurių metu palūkanos mažesnės, tad ir skolintis verta labiau. Vis dėlto, jeigu pritrūkote pinigų ir jų jums reikia čia ir dabar, negalėdami laukti akcijos, pasistenkite išsiaiškinti visas kredito gavimo sąlygas, nepabijokite konsultacijos su bendrovėje dirbančiais specialistais. Jie gali padėti pasirūpinti, kad greitas kreditas būtų „neskausmingas“ jūsų biudžetui.

Vartojimo kreditas

Nežinote, kada vartojimo kreditas – geriausias būdas gauti reikiamų pinigų? Pateiksime keletą pavyzdžių:

 • Vartojimo kreditas

  Vartojimo kreditas internetu

  Jei jūsų butas ar namas seniai nematė remonto, ir jums niekaip nepavyksta surinkti reikiamos pinigų sumos, kad galėtumėte pradėti jį atnaujinti, vartojimo kreditas gali jums ištiesti pagalbos ranką. Apgalvokite, kokius būsto remonto darbus norite atlikti ir pagal tai apskaičiuokite, kokios apytikslės sumos reikės jūsų norams įgyvendinti. Jums užteks tik perdažyti ar pertapetuoti sienas bei nusipirkti naują sofą, ar prireiks kapitalinio remonto ir daugumos naujų baldų?

 • Vartojimo kreditas gali tapti išeitimi, jei jums reikia naujo automobilio. Visi žinome, kad kuo senesnis automobilis, tuo dažniau jis genda ir tuo dažniau jį tenka taisyti. O tai – papildomos išlaidos. Todėl visada labiau apsimoka investuoti daugiau ir nusipirkti geresnį automobilį nei pirkti pigesnį, bet vėliau išlaidauti jį remontuojant. O gal automobilio reikia jūsų žmonai, dukrai ar sūnui?
 • Jei materialiniai daiktai jums yra antroje vietoje, bet manote, kad kur kas svarbiau yra investuoti į save, vartojimo kreditas gali padėti įgyvendinti svajonę studijuoti norimą specialybę ar pabaigti kvalifikacijos kėlimo kursus. Juk investicijos į save visada atsiperka! Reikiamų žinių įgyjimas – tiesiausias kelias ateityje uždirbti daug pinigų.
 • Vartojimo kreditas gali praversti ir tada, jei jūsų sveikata smarkiai pašlijo. Ne veltui sakoma, kad sveikata – brangiausias turtas. Kol esame sveiki, to net nesureikšminame, bet kai susergame, suprantame, kiek daug sveikata reiškia. Deja, pablogėjusi sveikata – tai ne tik prasta savijauta, bet ir didžiulės išlaidos medikamentams, ypač, jei liga yra sunki. Be to, ligos atveju ilgai laukti negalėsite, nes nesigydant situacija tik blogėja.
 • O gal jūs jau pavargote nuo rutinos ir nuo nesibaigiančių darbų? Turbūt labai laukiate atostogų? Ką per jas ketinate veikti? Juk, kai aplink visi draugai ir pažįstami keliauja į šiltus kraštus, nenorėsite atostogauti pas močiutę kaime? Vartojimo kreditas leis jums pamatyti egzotiškas šalis, atsipalaiduoti, pamiršti visus rūpesčius. Geras poilsis – pagrindas tolimesniems darbams.
 • Be to, vartojimo kreditas suteiks jums galimybę įsigyti norimą daiktą, nesvarbu, kas tai bebūtų: naujas fotoaparatas, televizorius, kompiuteris, buitinė technika… Jei esate nekantrus ir negalite be tam tikro daikto gyventi dar metus ar porą, kol jam sutaupysite pinigų, kreditas gali padėti šią problemą išspręsti.

Finansinė parama vienišai motinai

Vienišos motinos yra linkusios į pinigų rūpesčius nepriklausomai nuo mūsų ekonomikos padėties. Jų vaiko srovei ir ateičiai reikia melo ant jų pečių vienišų. Tai nėra tiktai finansiškai įtempta, bet emocionaliai sausinantis be to, ir tai gali atnešti didelį nuostolį ant motinos-vaiko santykio. Geras daiktas ten yra keli tipai finansinės pagalbos vienoms mamoms. Vienos mamos gali dabar paprašyti finansinės pagalbos nuo skirtingų vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų, kad padėtų jiems jų vaikų pakėlime.

Jei jūs esate viena mama, kuri yra reikalingume pagalbos mokėjime nuompinigių, kas mėnesį įkeisti, ar kainos uždarymas, tai jūs galite pabandyti gauti apgyvendinimo dotaciją. Yra skirtingų tipų apgyvendinimo pagalbos motinoms, bet jūs turite suprasti, kad jūs turite atitikti kelis reikalavimus, kad gautumėte tokį
Skaityti visą straipsnį “Finansinė parama vienišai motinai” »

Aš iš tikrųjų turiu panaudoti antiviruso programinę įrangą?

Kai jūs pasirenkate antiviruso programinę įrangą, jūs galbūt apribojote ją iki kelių programų, bet jūs nesate įsitikinęs, kuris jūs turite parinkti. Jei taip, yra kelios antiviruso programų ypatybės, kad jūs turite pažiūrėti į ir lygintis su pagalba su jūsų antiviruso sprendimu.

Vienas daiktas, kuris gali būti naudingas, kai parinkimas tarp kelių Antivirusinės programos įrangos programų ieško vartotojo žiniatinklio svetainių. Tipiškai šitos žiniatinklio svetainės jau padarė apžvalgas antiviruso programinės įrangos jums, ir gali parodyti jums kaip įvairi komponentų norma. Vienintelė problema su internetiniais antiviruso palyginimais yra tokia, kad programos, kurių jūs ieškote galbūt nėra jų palyginime, kuris palieka jus atgal kvadrate vienas.

Dėl to, jūs turite padaryti savo savą antiviruso programų palyginimą, tokiu būdu yra keli daiktai, kuriuos jūs norite stebėti ir tikrinti dėl su antiviruso programomis. Jūs tikėtina norėsite pakrauti viršuje jų žiniatinklio svetaines ir surasti ypatybės puslapius tam antivirusui, ir lygintis pagrįstas tuo.

Atnaujinimas – antiviruso programinė įranga padarys savo savą atnaujinimą automatically? Jums reikia jūsų programinės įrangos, kad būtumėte einamasis visada, kadangi yra visada naujų virusų, išleistų internete. Jei jūs negalite turėti to automatically atnaujinimas bent jau kartą per dieną, tai jūs nenorite tos tam tikros programinės įrangos.

Peržiūrėjimas Gebėjimo – Antivirusinės programos įranga peržiūrės viską, į kurį jums reikia to? Tai gali peržiūrėti įeinantis ir lauke einantis elektroninis paštas virusams, peržiūros rinkmenos, kurias jūs perkeliate, taip pat kaip žiniatinklio svetainės, kurias jūs peržiūrite? Jei antiviruso programa negali padaryti jų, tai jūs ketinate norėti ieškoti kitos antiviruso programos.

Licencijos – Ant kiek kompiuterių jūs galite įdiegti Antivirusinės programos? Su daugiau namų ūkio, valdančio daugiau kaip vieną kompiuterį, tai gali būti svarbiu faktoriumi renkant programą. Jūs norite įsitikinti, kad bet kokia programinė įranga, kurią jūs perkate gali būti įdiegta ant daugiau kaip vienos mašinos, kadangi tai gali pasidaryti brangu, kad nupirktų daugialypes bet kokios antiviruso programos versijas.

Vartojimas – Kitas didelis daiktas, žiūrėdamas į antiviruso programą yra tuo, kam jūs naudojate savo kompiuterį. Jei jūs tik padarysite kažkokį naršymą, elektroninis paštas ar žaidimai, jūs tikėtina nebūsite per pavojingas virusams. Bet, jums vis dar reikės antiviruso programos kažkokios rūšies, tik galbūt ne taip tvirtos ar galingos kaip kitos antiviruso programos ten. Jei ateityje jūs nuspręsite pakeisti savo interneto įpročius, jūs norėsite iš naujo įvertinti, jei jūsų antivirusas vis dar sugebės pasielgti su jūsų poreikiu.

Jei jūs jau negavote tam tikros rūšies antiviruso programinės įrangos, jūs turite rūpintis tuo šiuo momentu! Antiviruso programinė įranga nėra pasirinkimas daugiau ne; tai yra reikalavimas, kai jūs esate internete. Kai jūs gaunate naują kompiuterį, vienas iš pačių pirmų daiktų, kuriuos jūs turite daryti įkuria jūsų antiviruso programinę įrangą, net anksčiau, negu jūs pradėsite tikrinti elektroninį paštą ar Playstation! Jūs niekada nežinote, kur virusas slepiasi!

Kad pasimokytumėte daugiau, apie kurią Antiviruso Programinę įrangą mes pasisiūlome, prašom spragtelėkite sąsają apačioje, kad pradėtumėte saugoti jūsų kompiuterį šiandien!