Galvokite už banko – projektinis finansavimas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Sveiki atvykę į pasaulį galvoti už banko.

Per didelis skaičius projektų yra palaikyti todėl, kad jūsų bankininkas tik pasakydavo ne jūsų finansavimo prašymui. Gerai yra alternatyva, kuri gali gauti jūsų kastuvą paruoštas projektas gamybos stadijoje, ir tai yra finansavimo mechanizmas, žinomas kaip Monetization Finansavimas.

Šis finansavimo tipas yra pamišęs pasiekiamas per pagrindines draudimo bendroves nuo viso pasaulio. Jie domisi finansavimu didesnių projektų, kurie turės terminus iki 25 metų. tai yra ilgalaikiai, kantrūs pinigai. Jie net leis užmokestį deferrals iki 7 metų tuo metu, kai projektas yra pastatytas ir pakelia ir bėgimas.
Tai tik atidaro protą į galimybes, kurias šis finansavimo tipas galėjo patenkinti.

Savivaldybės gali panaudoti šį finansavimą, kadangi tai yra privatus sudėliojimas, tai nepaveiks jų gebėjimo pasiskolinti per obligacijų rinką. Net nepaisant to, kad, draudikai tikrai žiūri į savo Kredito reitingą, kiekis, kuris yra pasiskolintas nėra paskelbtas.

Ši finansavimo transporto priemonė yra gerai tooled, kad padėtų supirkėjams gavime projektų šalin pagrindo skubiai. Jūs neturite bankininko, kabančio per jus kiekvienam t, kuris bus kirstas ir aš būti išmargintas. Jūs neturite didelio popieriaus, darančio išvadą, kad bankas turėtų priimti sprendimą. Tai paprasta panaudoti ir suprasti. skolinimas yra pagrįstas Kredito reitingu Obligor į kontraktą, kuris yra monetized.

Greitas pavyzdys, miestas stato Eikvojimo iki energijos Augalą, kad pasielgtų su jų atliekų duodančio arbatpinigių poreikiu. Augalas kainuos $100 milijonų dolerius, bet jį, miestui reikia jo, kad pasielgtų su jų atliekomis kadangi atliekų užkasimas yra beveik pilnas, ir atidaryti kitą būtų politinė savižudybė šiandienėje aplinkoje.

Augalas sutaupys miestą milijonai kasmet, kadangi jie taip pat turi naudoje iš augalo, kuris išparduoda pakartotinai panaudojamą naudą, kuria dyzelinį produktą ir taip pat kuria pigią elektrą, kurią miestas naudoja, kad toliau sumažintų jų valdžios kainas miestui.

greitas kreditas yra finansuota tiesiogiai supirkėjui, ir miestas aprūpina garantiją minimaliems mėnesiniams užmokesčiams. Pasirodo, tai nėra svarstoma problema kadangi užmokesčiai yra atidėti 3 metus tuo metu, kai augalas buvo pastatytas ir santaupos vienišos daugiau, negu danga užmokesčiai. Tikri projektai turės būti pažiūrėti į atvejo prie atvejo pagrindu, kad triauškintų skaičius, kad pamatytų dideles santaupas, kurias miestas gautų. Ir tai yra tiktai vienas tas pats pavyzdys to, kaip monetization finansavimas gali užpildyti tuštumą, kurią palieka bankas.

Palaikykite ryšį, šios dalies autorius tiesiogiai, kad aptartų šios finansavimo transporto priemonės gali padėti taupyti jūsų projektą nuo anuliavimo.

231
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Raktažodžiai: , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *