Greitos paskolos be uzstato

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Prieš kreipimas dėl paskolos paskolos, taupykite greitos paskolos be uzstato tiek daug pinigų, kaip jūs galite mokėjimui grynaisiais. Kuo daugiau pinigų, kuriuos jūs padedate, tuo daugiau jūs taupysite ilgame prabėgime. Kuo greitos paskolos be uzstato daugiau pinigų, kurių jūs turite pasiskolinti, tuo daugiau palūkanų jūs turėsite užmokėti. Taip pat, jei jūs padėsite daugiau pinigų, jūs gausite geresnius palūkanų normos reikalus ir geresnį paskolos planą. Be to, jūs gausite didoką namų teisingumo dalį. Jūs galite gauti pinigus mokėjimui greitos paskolos be uzstato grynaisiais iš įvairių šaltinių, apimdamas jūsų asmenines santaupas, vertingus dalykus, pardavimus investicijų, pensinės programos fondų, ir pagalbos nuo giminaičių ir draugų. Tėvai gali taip pat padėti savo vaikams gauti žemesnę palūkanų normą, duodami grynųjų pinigų dovaną ar paskolą, padėdami pinigus su skolintoju, pasiųsdami, ar veikdami kaip ko-mortgagers.

Greitos paskolos be uzstatoIšskyrus gero kredito rezultato priežiūrą, jūs galite gauti žemesnes normas ant savo paskolos, darydamas didelį mokėjimą grynaisiais. Didelis mokėjimas grynaisiais taip pat padarys tai lengviau jums gauti paskolą. Minimalus lygis daugumai mokėjimo grynaisiais yra 20 % namų vertės. Tačiau, kai kurie skolintojai skolina pinigus net su tik 5 % mokėjimu grynaisiais. Šiuo atveju, skolintojai reikalingas, kad paskolos gavėjas užmokėtų už papildomą draudimą, kad apsaugotų skolintoją tuo atveju, jei tai paskolos gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje. Šis tipas draudimo, pavadinto Privačiu Paskolos Draudimu (PMI), draudžia skolintoją nuo finansinių nuostolių per finansinių įsipareigojimų nevykdymą ir teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimus. PMI yra taip pat užmokėtas kas mėnesį, kaip mėnesinių paskolos užmokesčių dalis. PMI kiekis priklausys nuo mokėjimo grynaisiais ir paskolos kiekio. Kadangi būsto savininko teisingumas stato iki 20 ar 30 procentų, PMI gali jau būti numestas.

Galiausiai, jūs turite visada skolintis savo priemonės viduje. Tiktai nupirkite namus, kuriuos jūs iš tikrųjų galite leisti sau su savo einamosiomis pajamomis ir gyvensena. Jūs kas mėnesį įkeičiate užmokesčius, turi būti, daugiausia, 25 % jūsų stambių mėnesinių pajamų. Daugindamas jūsų stambias pajamas prie 27, jūs sugebėsite žinoti, kiek paskolos paskolos jūs galite leisti sau pasiskolinti. Jūs galite tada atimti apskaičiuotą mėnesinę kainą naminiam draudimui ir nuosavybės mokesčius, kad gautumėte jūsų AMMP ar įperkamą mėnesinį paskolos užmokestį. Kad gautumėte AMA ar įperkamą paskolos kiekį, padalykite AMMPY į savo paskolos trukmę ir normą ir padauginkite kiekį 1.000,00$. Kad atvyktumėte į įperkamą naminę pirkimo kainą, jūs padalysite AMA į kiekį, finansuotą.

Nebūkite per jaudinamas apie paskolos paskolas, kurios neša nulinį mokėjimą grynaisiais. Šitos paskolų rūšys paprastai turi besaikes palūkanų normas, ir jūs baigiate tuo, kad mokate už daug daugiau, negu vertė namų ilgame prabėgime. Trumpas, tai nėra labai išmintinga investicija. Jei jūs planuojate užmokėti už visą trukmės gyvenimą, ir jūs neturite jokių planų turto perpardavinėjimo ar nuomojimo. Net jei jūs tikrai turite perpardavinėjimo planus, pavojai tam, kad neįvykdytų įsipareigojimų jūsų paskoloje yra daug aukštesni šitiems planų tipams.

663
1/5 ( 20% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *