Grindų tipai namams, ir kur jie tinka

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Namams vinilinės grindys Dubingiai gali tikti net keliose erdvėse. Be to, vienaip žiūrima į erdvę, kai ji atnaujinama (sprendžiama, ar daryti kapitalinį remontą, ar pakanka kosmetinio), ir kuomet ji planuojama visiškai nauja. Tad tvarkant senesnius namus ar įrengiant naujus, visada reikia spręsti ir dėl grindų dangos – kokią ją geriausia sudėti. Pakalbėkime apie skirtingas grindų rūšis, ir kur kokias grindis galima arba netgi labiausiai vertėtų dėti.

Vinilinės grindys

Margos spalvotos sienosGeras būdas atnaujinti senus, prastai atrodančius namus – tai vinilinės grindys, kurios patiesiamos visur, kur tik reikia to atnaujinimo. Tai labai geras metodas pagražinti, atnaujinti namus tam išleidžiant visiškai nedaug pinigų. Vinilinės grindys gali būti su lentų, medžio, marmuro ar kitų reljefų imitavimu. Jos puikiai atrodys kad ir svetainėje, ant jų dar ir užmetus naują gražų kilimą. Toks atnaujinimas suteiks namams jaunystės ir vėl galėsite gyventi sename name. Jeigu įkuriate visiškai naujus namus ar butą, tuomet PVC dangą klosite ten, kur ją tikslingiausia kloti pagal funkcionalumą. Kaip žinia, ji labai tinka patalpoms, kur yra didelė drėgmė. Dėl to galima iškloti vonioje, tualete, koridoriuje, kur vaikštoma su šlapiais batais, galima ir virtuvėje.

Plytelės

Ten pat galima rinktis ir kitą variantą – plyteles. Jos yra ilgaamžiškesnės, tačiau daugiau vargo, kol jos suklijuojamos, taip pat ir kaina didesnė. Visgi, žmonės patys gali nuspręsti, kas jiems geriau: plytelės, PVC danga ar kažkas kito. Tačiau tai klasikiniai sprendimai drėgnoms patalpoms. Tiesa, šalyse, kur nuolatos labai karšta (pietuose) dažniau naudojamos plytelės, taip pat jomis kartais išklojamos ir kitos patalpos. Kadangi akmuo visada yra ta masė, ant kurios atsistojus yra bent kažkiek vėsiau.

Laminatas

Vidutinės kainos sprendimas, dažnai apibūdinamas kaip geru kokybės ir kainos santykiu. Iš tiesų, laminato grindys atrodo beveik kaip medinės, tačiau tai yra tik tam tikra imitacija, kuri gali gerokai pakelti senų namų grindų vertę arba sukurti naują vertę naujame bute.

Medinės grindys

Pats brangiausias variantas yra tikros ąžuolinės ar kitaip medinės grindys, kurios yra ilgaamžis sprendimas, pasižymintis ir kultūrinėmis savybėmis. Tai tam tikra prasme senovinis pasirinkimas, dėl to žmonėms patinka parketo garsas, kvapas, išvaizda, nes tai sukelia senovinių dvarų ar kitų prabangių vietų pojūtį. Privalumas – šildomos grindys, kurias labiausiai verta įrengti vonioje, kad žiemą išlipę iš jos nesušaltumėte.

1947
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditas internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *