Grūdų džiovyklų priežiūra ir remontas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kiekvienas grūdines kultūras auginantis ir parduodantis ūkininkas žino, kaip svarbu ne tik tinkamai prižiūrėti augančius javus, bet ir tinkamai juos sandėliuoti, laikyti šaltuoju laikotarpiu. Grūdų sandėliavimo, laikymo ir pervežimo patalpose būtinai turi būti užtikrinta tinkama drėgmės ir temperatūros pusiausvyra, antraip net ir per labai trumpą laiką gali kilti didelė tikimybė grybelio ir kenksmingų mikroorganizmų atsiradimui. Šiandien pakalbėsime apie kelias kompetetingas įmones, kurių teikiamos grudu dziovyklos atitinka aukščiausius kokybės standartus.

UAB Automatizavimo sprendimai – grūdų džiovyklos ir ne tik

Kaip laiko grūdai?Šiauliuose esanti bendrovė UAB Automatizavimo sprendimai – teikia plataus profilio su žemės ūkio automatizavimu susijusias paslaugas. Tarp teikiamų paslaugų – žemės ūkio technologijų, objektų automatizavimo darbai, grūdų džiovyklų automatinės dalies instaliavimo procesai, elevatorių elektrinės dalies remontas, grūdų džiovyklų remontas, vandenviečių, vandens gerinimo įrengimų, elektros instaliavimo, automatizavimo sistemų įrengimas, kopiuterizuotų vandens nutekėjimų sistemų įrangos montavimas ir priežiūra, trečio kėlimo elektros siurblių instaliavimas, automatizavimas, technologinių įrengimų, gamybos procesų automatizavimas, nestandartinių automatizavimo procesų realizacija. Šiandien plačiau pakalbėsime apie grūdų džiovinimą. Tai vienas svarbiausių grūdų apdirbimo procesų, būtinas užtikrinti gerą drėgmės ir temperatūros balansą, svarbų siekiant apsaugoti sandėliuojamus grūdus nuo grybelių. Kada grūdai yra išdžiovinti, juos lengviau apsaugoti nuo kenkėjų, paprasčiau transportuoti, išlaikomas jų maistingumas, sėklinės savybės. Tuo tarpu, kai iš grūdų nepašalinama drėgmė juose randasi kenkėjai – erkutės, drugiai, įvairūs mikroorganizmai, kurie automatiškai gadina grūdo kokybę, skatina blogo grūdų kvapo atsiradimą. Džiovinimas reikalauja precisiškos drėgmės reguliacijos, todėl dabartinės kartos grūdų džiovyklos privalo atitikti aukštus reikalavimus – turi būti užtikrinta galimybė džiovinti grūdus tiek dirbtinai atšaldytu, tiek natūraliu atmosferos oru, turi būti užtikrinams oro srauto, temperatūros kontroliavimas. Tačiau kaip ir visi automatizuoti įrenginiai, grūdų džiovyklos genda. Sudedus nesinori pirkti visiškai naujo įrenginio, kurio kaina tikrai nėra maža, tuo labau, kad remontui kartais pakanka pakeisti vieną ar kitą detalę. Kaip ten bebūtų, labai svarbu, kad remonto darbus atliktu geri specialistai. Atlikus remonto darbus turi būti paskiriamas garantinis likotarpis, garantuojama garantinė ir pogarantinė priežiūra. Būtent tokie yra UAB Automatizavimo sprendimai specialistai, išmanantys skirtingų džiovyklų tipų specifiką, privalumus ir trūkumus. Žinoma, pasitaiko atvejų, kad nusidėvėję įrenginiai negali būti remontuojami ir viskas kas lieka – įsigyti naują, inovatyvią techniką, tačiau UAB Automatizavimo sprendimai komanda visada pasiruošusi ieškoti geriusių išeičių.

UAB Grūzdžių malūnas – grūdų priežiūra

UAB Gruzdžių malūnas – kita kompetetinga grūdinių kultūrų priežiūra besirūpinanti įmonė, teikianti didelį paslaugų asortimentą. Bendrovės teikiamos paslaugos – grūdų elevatorių automatizavimas, grūdų džiovinimas ir sandėliavimas, grūdų priėmimas ir tyrimas, grūdų džiovinimas, grūdinių kultūrų valymas, sandėliavimas, rapsų sandėliavimas, krovimas, transportavimas. Internetiniame bendrovės tinklapyje pateikiama išsami informacija apie grūdų džiovinimo specifiką. Šis atliekamas mechaniniu, sorbciniu būdu, mechaniniu būdu. Iš šių būdų dažniausiai taikomas šiluminis būdas, kadangi mechaninis būdas gali skatinti grūdų pažeidimą, o sorbcinis būdas taip pat nėra vienas populiariausių. Šiluminiu būdu oras pašildomas, kada yra leidžiamas per šilumokaičius. Temperatūros optimalus parinkimas turi priklausyti nuo grūdų panaudojimo, specifikos, grūdinės kultūros savybių. Labai svarbu parinkti tinkamą grūdų temperatūros balansą, kadangi per didelė džiovinimo temperatūra taip pat gali pakenkti grūdų kokybei. Ūkininkas Povilas V. iš Kauno rajono per savo ilgą ūkininkavimo laikotarpį yra bendradarbiavęs tiek su UAB Gruzdžių malūnu, tiek su UAB Automatizavimo sprendimais ir patikina, kad niekada neteko nusivilti siūlomomis paslaugomis. Prižiūrimos grudu dziovyklos, puikūs darbų atlikimo terminai, garantija ir pogarantinė priežiūra, geras kokybės ir kainos santykis tikrai garantuoja, kad, reikalui esant, į šias bendrovės Povilas kreipsis ir vėliau.

1699
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *