Įkeitimo rašto procentiniai atlygiai ir faktoriai, kurie perkelia juos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Įkeitimo rašto procentiniai atlygiai atvyksta į skirtingas įvairoves, kadangi jūs galite žinoti. Pastovios palūkanų normos kreditas yra paprastai populiariausios dėl to, kad jūs neturite jaudintis dėl normų, kylančių ant jūsų ilgainiui. Šiuo metu 2014 m. liepos normos vis dar sumažėja artimais istoriniais nuosmukiais, nors jie buvo net žemesni pernai. Skolos išmokėjimas įeina 30 metų, 25 metų, 20 metų 15 metų ir 10 metų su dauguma skolintojų. Didelis kainos lūžis ketina būti su 15 metų greitas kreditas. Šiuo metu paplitimas tarp 30 metų pastovios ir 15 metų pastovios palūkanų normos yra 3/4 %.
Tiems, kas ketina laikytis ant jų namų ilgam laikui, ir neparduoti artimoje ateityje, pastovios palūkanų normos greitas kreditas gali būti geriausiu pasirinkimu. Tačiau, tiems, kas yra gana įsitikinęs, kad jie parduos ne per nutolusioje ateityje, hibridinės RANKOS tokios kaip 5/1, 7/1, ir 10/1 RANKA galėjo būti geresniu pasirinkimu.

Paplitimas tarp 7/1 RANKOS ir taisyto 30 metų yra taip pat apie 3/4 %. (4.375 % PRIEŠ 3.5 %), Tiek einantis su 7/1 RANKA užrakins jūsų normoje kitus 7 metus, ir jūs neturite būti sudomintas dėl normų pakilimo. Čia vasarą 2014, normos vis dar yra blogos nuotaikos, bet jie nebus blogos nuotaikos amžinai.

Įkeitimo rašto procentiniai atlygiai yra normaliai įvertinami 1/8 % tokiame kaip 4.125 %. Tačiau, kai jūs matote normą kaip 4.258 %, tai yra metinė procentinio dydžio norma (BALANDIS) įvertintai normai. BALANDIS yra paprastai aukštesnis negu pastabos norma, kai greitas kreditas turi savyje baigiamąsias kainas, kurios yra finansuojamos į paskolą.

Taip kas priežasčių normos nueiti aukštyn ir žemyn? Nors yra daug faktorių, paveikiančių įkeitimo rašto procentinių atlygių judėjimą, turbūt geriausias indikatorius yra 10 metų iždo obligacijos derlius. Tai yra dėl to, kad daugumai žmonių, su 30 metų pastovios palūkanų normos greitas kreditas atsiskaito per 10 metų ar nuo pardavinėjimo namų ar iš naujo finansuota. Iždas yra taip pat palaikytas "pilno tikėjimo ir JAV kredito", kuris daro juos etaloniniu testu kitoms obligacijoms be to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Normaliai, kai T-obligacijos derlius kyla, įkeitimo rašto procentiniai atlygiai taip pat kyla ir atvirkščiai. Jie galbūt nepakyla tiksliai tas pats kaip derlius nors. Yra taip pat daug pranešimų, kurie paveikia įkeitimo rašto procentinius atlygius. Vartotojų kainų indeksas, Bendrasis vidaus produktas, Naminiai Pardavimai, Vartotojų pasitikėjimas, ir kiti duomenys apie gali turėti reikšmingą padarinį.

Normaliai, jei bus gerų ekonomikos naujienų, normos pakils, ir su blogomis žiniomis normos pajudės žemyn. Jei vertybinių popierių birža pakils, įkeitimo rašto procentiniai atlygiai paprastai kils taip pat nuo abiejų kilimo ant teigiamų ekonomikos naujienų. Taip pat, kai Federalinė Rezervų Sistema reguliuoja federalinę Fondų normą, įkeitimo rašto procentiniai atlygiai gali pakilti ar žemyn. Jei tai bus augimas ar infliacijos ekonominė struktūra tada, normos pakils.

Per apdirbimą jūsų kreditas kreditas, normaliai jūsų brokeris užrakins jūsų normoje jums, kad apsaugotų jus tuo atveju, jei normos kyla tuo metu, kai jūsų greitas kreditas yra apdirbama. Spynos eina nuo 15 iki 45 dienų su dauguma skolintojų. Tai duoda brokeriui pakankamai laiko apdirbti jūsų paskolą ir finansuoti tai.

Turėkite galvoje, kad palūkanų norma jūsų paskoloje gali būti sureguliuota įvairiems faktoriams. Nebūkite priimamas normalaus lygio normos. Jei jūs darote paskolą aukštoje paskoloje, kad vertintumėte (LTV), ir jūs turite žemesnį kredito rezultatą (

1590
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *