Įmonės rizikos valdymas bankininkystėje

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Po finansinio žlugimo 2008, kuris buvo pažymėtas baigties kai kurių iš seniausių finansinių firmų bankininkystėje, įmonės rizikos valdymas tapo reguliavimo įmone taip pat kaip verslo įmone. Patikindamos, kad įstaigos, kurios formuoja šalies ekonominės infrastruktūros pagrindą laikosi deramos operacijos rizikos valdymo praktikos yra pamatytos kaip duodantis naudos visiems gyventojams, ne tik klientams ir akcininkams. Reguliavimo forma, kuri buvo aprašymo spaudoje ir kongreso apklausos tema, tikrai paims centrinį vaidmenį ateinančiose prezidentinėse lenktynėse. Kaip toks, kritiškų faktorių supratimas yra svarbi gerai informavimo dalis.
Terminai

Įmonės rizikos valdymas siejasi su praktikomis, kurios yra specialiai suprojektuotos, kad apsaugotų patį egzistavimą verslo, ar įmonę, kuriai jie yra įgyvendinti. Bankininkystės viduje, tai gali sietis su nuolat besikeičiančia pavojų grupe. Pastaraisiais metais, jie susitelkė ties praktikomis, kurios saugo prieš leidimą finansų įstaigos nuo tapsmo pernupirktu gavus paskolą.

Krachas 2008 buvo didžia dalimi pagreitintas bankų, perpailginančių kreditą, kuris savo ruožtu paveikė nekilnojamojo turto rinką taip pat kaip patį gyvybingumą įstaigų, kurios išleido tą kreditą. Kai finansinių įsipareigojimų nevykdymas pradėjo įvykti, besileidžiantis kaskadomis padarinys įvyko, ir visa ekonomika buvo padėta į pavojų. Naudojamas rizikos valdymas siejasi su vadovavimu tų pavojų, kurie yra tiesiogiai susieti su svarstomo verslo operacija. Dauguma atvejų, šitie pavojai atstovauja įmonės pavojams be to, bet persiklojimas tarp dvejų terminų nėra absolute.

Reguliavimo Įvykiai

Pastaraisiais metais, buvo įvairovės įvykių, kurie turėjo reikšmingą poveikį rinkai. Dodd-Frank įstatymai, ribos reikalavimų ir pokyčio pakeitimai, kad rezervuotų reikalavimus yra tik keli iš reguliavimo pakeitimų, kurie buvo priimti ir skirti garsinių įmonės rizikos valdymo praktikų prievartoje. Federalinė Rezervų Sistema, Saugumas ir Keičiama Komisija ir kiti visi dirbo į pertvarkymą Wall Street visaapimančiai apsaugai ekonomikos ir apmokestina mokėtojus apskritai.

Pavyzdys vieno iš naudojamų rizikos valdymo pakeitimų, kuris buvo paskirtas bankininkystei yra praktika reguliariai, kad vestų įtampos testus, kad būtų įsitikinęs, kad vertingi dalykai bet kokios finansų įstaigos, kurią laiko "per didelė, kad nepasisektų" nėra perapsunkinti. Kiekvieno testo detalės yra labai sudėtingos, bet pratimo tikslas patikina reguliuotojus, kad svarstoma įstaiga gali valdyti savo neapsaugojimą. Praktikos kaip reikalavimas, kad bet koks skolintojas sulaikytų tam tikrą procentinį dydį paskolų, kurias jie daro ant jų savo balanso taip pat, padeda apsaugoti ilgalaikį įstaigos gyvybingumą, bandydamos kelti gerą nuosprendį.

Didelis Paveikslas

Svarstoma problema, kuri bus tikėtina svarstyta, įeidama į prezidentines lenktynes yra kaina primesti naudojamas rizikos valdymo praktikas laisvajai verslininkystei. Tuo metu, kai sunku teigti, kad ekonomikos saugojimas visumoje yra visų gyventojų interesų, bet koks laikas, laisvoji rinka yra suvaržyta, yra kaina. Keli teigia, kad kaina yra per aukšta ir turi nematytas pasekmes, kuriomis negali rizikuoti, tuo metu, kai kiti gina šitas praktikas kaip balansą į natūralų godumą. Bet kuriuo atveju, diskusija yra svarbi, kuri turės gilų poveikį pasaulinei ekonomikai artimai ateičiai.

257
Ačiū!
Klaida!

Domina greitieji kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *