Jaukiems namams – jaukus apšvietimas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

ŠviestuvaiKas gi nenorėtų gyventi tikrai jaukiuose namuose? Tokį namų jaukumą gali sukurti ir pastatomi šviestuvai, ir kiti jaukaus interjero apšvietimo sprendimai. Svarbiausia, kad jie būtų priimami išmintinga, galbūt net pasitarus su tokių sričių specialistais. O kol kas – metas susipažinti su keliais jaukaus namų apšvietimo principais bei idėjomis, ir galbūt visa tai jums padės sukurti tikrai labai jaukias šviesas namuose.

Toršerai vonioje

Dažnai galvojame, kad pastatomi šviestuvai gali atsidurti nebent miegamajame arba kur nors darbo kambaryje, svetainėje. O į vonią žvelgiame kaip į sterilią laboratoriją, kurioje kerpamės kojų nagus ir prausiamės. Bet iš tiesų pastarųjų mėnesių tendencijos privedė žmones prie kitokio vonios supratimo. Dabar vonia jau nėra tik tas dalykas, kuris niekam neįdomus ir nepatinkantis. Dabar vonioje mes galime pasijusti kur kas geriau, maloniau, nes ji jauki ir šiek tiek panaši į mūsų įvairius gyvenime turimus gyvenamuosius kambarius. Vonioje gali ir atsirasti jaukus pastatomasis šviestuvas, ir atsidurti puikus fotelis, minkštas pūkinis kilimėlis. Visa tai leidžia tikrai jaukiai praleisti laiką ten, kur anksčiau to nedarydavome.

Apšvietimas virtuvėje, skirtas darbams

Taip pat pastatomi šviestuvai gali dirbti savo darbus ir virtuvėje. O labiausiai – ant darbo stalų. Dažnai esame linkę įmontuoti švieseles į spintelių apačias, kad šios apšviestų mums darbo stalus, ant kurių viską pjaustysime ir gaminsime, bet iš tiesų juk galima ir padaryti kitaip bei apšvietimą pritaikyti darbams drauge pritaikant tikrai jaukius interjero sprendimus. Jeigu dar to nepadarėte – metas taip padaryti. Virtuvė, skirta darbams, kaip ir vonia, neturi būti tik kieta neperšlampama erdvė, o gali būti ir kažkas, kame norėsis pabūti ir pailsėti ilgiau.

Jaukios pakabinamos lempos virš stalų

Puikų jaukumo pojūtį namams suteiks ant laido ar specialių laikiklių pakabinamos lempos virš stalų, aplink kuriuos susėda žmonės. Tai gali būti šviestuvai, tiesiog panašūs į kažkokią uogų kekę, ir kabantys virš. Tai suteiks jaukią intymią atmosferą sėdintiesiems prie stalo, o kartu pripildys vietą jaukumo.

Pastatomos lempos miegamajame ant staliukų

Kitas mielas sprendimas – vienodi nedideli toršerai, pastatomi ant spintelių, esančių aplink miegamojo dvigulę lovą. Atrodys panašiai kaip miegamajame viešbučio, tačiau tai bus jūsų namai, kuriuose turėsite tą pačią prabangą. Mažos lemputės lubose leis jaukiau apšviesti koridorius, bendras erdves. Šviestuvai be gaubtų – kaip nutįsęs stiklas bus dar viena dėmesio verta idėja.

1844
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *