Jūs galite gauti asmeninę paskolą, jei jūs turite blogą kreditą?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kaip daug vartotojų, John sukaupė kreditinės kortelės skolą atsižvelgiant į tai, kad kaip nors jis sugebės atsiskaityti su ja. Po tiktai kelių metų jis turėjo 15.000$ kreditinės kortelės skoloje, automobilių paskoloje, ir paskoloje. Jo namų biudžetas buvo plonas skustuvu, ir jis galėjo vos padaryti savo mėnesinius užmokesčius. Ir paskui jis buvo alteistas iš darbo nuo jo darbo, tai nebuvo jo klaida; jis buvo sumažintas. Jis įsitikino, kad jis užmokėjo savo paskolą, bet jis pavėlavo savo kituose mėnesiniuose užmokesčiuose. Netrukus jis turėjo blogą kredito reitingą, ir kolekcijos agentūros skambino.
Jei jūs esate John situacijoje, jūs turite veikti skubiai, kad gautumėte jūsų namų biudžetą kontrolės sąlygomis. Galbūt jūs pabandėte derėtis su jūsų kreditinės kortelės skolintojais, ir jūs sumažinote ant išlaidų. Jums reikia daugiau pagalbos, ir jūs svarstote asmeninę paskolą. Bet jūs galite gauti asmeninę paskolą, jei jūs turite blogą kreditą?

Jei jūs manote, kad jums reikia asmeninės greitos kreditas, ir jūs turite blogą kreditą, jūs turite būti nepaprastai atsargus. Yra keli iš jūsų pasirinkimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Mokėjimo dienos kreditas gali aprūpinti greitus trumpalaikius grynuosius pinigus. Mokėjimo dienos kreditas yra negarantuotos kreditas kiekiams iki 2.000$, apskritai kad būtų grąžinamos ant jūsų kitos mokėjimo dienos. Kad vertintų jus reikia mėnesinių pajamų tokių kaip darbo užmokestis nuo darbo, Socialinės apsaugos, bedarbystės, ar net invalidumo draudimo tikrinimo. Jūsų pajamos turi būti tiesioginiai padėtos į banko sąskaitą, kuri buvo atidaryta daugiau kaip šešiasdešimt dienų.

Palūkanų normos yra nepaprastai aukštos (tipiškai 500 % BALANDIS) ir kai greitas kreditas bus skolinga, skolintojas elektronikos pagalba atšauks fondus iš jūsų banko sąskaitos. Jei jūs neturėsite pinigų ir negalėsite grąžinti kreditas laiku, jūs būsite atsakingas už reikšmingus mokesčius. Mokėjimo dienos kreditas neturi, kad niekada būtų panaudotos, kad atsiskaitytų su kita skola.

2. Negarantuotos asmeninės kreditas yra pasiekiamos nuo bankų ir skolina kompanijoms, ir skiriasi nuo mokėjimo dienos paskolų keliuose būduose. kreditas kiekiai gali būti didesni, iki 25,000$ ar daugiau, ir atmokėjimo laikai gali būti iki tol, kol 60 mėnesių. Palūkanų normos yra žemesnės negu trumpalaikės mokėjimo dienos kreditas, bet aukščiau negu gautos kreditas.

Pavyzdžiui, gauta greitas kreditas tokia kaip automobilių greitas kreditas ar greitas kreditas kainuos jums tarp nulinio procento (kai kurioms naujoms automobilių paskoloms) ir 8 %. Šitos normos svyruoja su ekonomika; prieš dešimtmetį įkeitimo rašto procentiniai atlygiai buvo 15 %. Negarantuota asmeninė greitas kreditas tipiškai kainuos tarp 15 % ir 20 % ar daugiau, priklausomai nuo jūsų kredito. Jei jūs turėsite blogą kreditą, jūs užmokėsite didesnę palūkanų normą.

3. Gautos kreditas yra galimybė, jei jūs turite blogą kreditą, bet jūs valdote reikšmingą vertingą dalyką tokį kaip namas ar transporto priemonė. Kad gautumėte gautą paskolą, jūs turite pakelti vertingą dalyką kaip įkeistą turtą, ir jūs pasirašote kontraktą. Jei jūs neįvykdote įsipareigojimų dėl savo kreditas užmokesčių, jūsų skolintojas gali teisiškai paimti jūsų vertingą dalyką jūsų namai ar automobilis.

Kadangi gauta greitas kreditas yra palaikyta kažko vertės, palūkanų normos yra žemesnės negu negarantuotos kreditas. Net jei jūs turite blogą kreditą, jūs galite sugebėti gauti gautą paskolą tokią kaip antra greitas kreditas ar naminė teisingumo greitas kreditas. Skolintojas nagrinės jūsų finansus ir apžvelgs jūsų kredito istoriją prieš sprendimą duoti jums paskolą ir nustatymą kiek palūkanos įkrauti. Kuo geriau jūsų kreditas, tuo žemesnė norma jūs užmokėsite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasakykime, kad nepaisant jūsų blogo kredito jūs mokėjote savo paskolą dešimt metų ir sukūrėte teisingumą jūsų namuose. Jūsų kreditinės kortelės skolos lygūs 15.000$. Jūs galėjote išimti trisdešimt metų antrą paskolą 15.000$ ir atsiskaityti su jūsų kreditinės kortelės skola. Palūkanų norma ant antros kreditas yra 8 %, daug žemiau negu 26 %, jus turbūt kaltina jūsų kreditinės kortelės kompanijos. Užuot turėję minimalius 500$ užmokesčius kas mėnesį, jūsų užmokesčiai ant antros kreditas yra 110$ kas mėnesį. Žinoma, jūs turite būti labai atsargus todėl, kad jūs apkeitėte negarantuotą skolą jūsų kredito kortelės – gautai skolai. Jei jūs nepajėgiate padaryti užmokesčius ant savo antros kreditas, jūs galėtumėte susidurti su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu.

Kai abejonėje konsultuojasi su kompetentingu ir profesiniu asmeniniu finansų konsultantu, ir visada bando gyventi jūsų priemonės viduje.

1716
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *