Jūsų mažai įmonei reikia oro draudimo?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Jei jūsų verslas pasitiki geru Motinos Gamtos grakštumu, jūs galite norėti svarstyti orai Kėdainiuose draudimą.

Mintis apie orai Kėdainiuose draudimą gali atrodyti kvaila, bet temperatūra, ir nusėdimas yra gyvybiniai daugeliui firmų. Galų gale, kiek automobilių jūs matote automobilių plovykloje lietingą dieną, plaukikus vandeniniame parke švelnią pavasario popietę ar slidininkus slidžių poilsio vietoje po sausų kerų?

Pagal Komercijos Skyrių, nelygiai vienas JAV ekonomikos trečdalis yra paveiktas orai Kėdainiuose. Slidžių poilsio vietos, restoranai su vidaus kiemais, nuomojamomis plausto parduotuvėmis, golfo aikštelėmis – jų pasisekimas priklauso tiesiogiai nuo gamtinių sąlygų. Ir šioje ekonomikoje, kelios blogos blogo oro dienos galėjo ištarti katastrofą paraidžiui kovos verslui.

Štai kodėl ankstesnis Google tarnautojas sukūrė WeatherBill, pagrindinį tiekėją oro draudimo Jungtinėse Valstijose. Tai padeda saugoti firmas prieš nenuspėjamumą oro, ir didžiuojasi savimi verslo savininko lankstumo pateikimu.

Premijos ir išmokos priklauso nuo nušvietimo žiniasklaidoje kiekio, ir pasirinkimo verslo savininkai išsirenka., Pavyzdžiui, jei jūs valdote golfo aikštelę ir galite leisti sau daugiau kaip penkias lietaus dienas pavasarį, verčiate WeatherBill pradėti išmokėti šeštą lietaus dieną, ir jūs būsite automatically būti pasiųstas čekis, jei slenkstį perduos. Ir kadangi išmokos yra automatizuotos, nėra jokių reikalavimo formų ir minimalaus kanceliarinio darbo kiekio.

Daug mažos įmonės savininkų sako, kad tai apsirūpina daugiau, negu tik finansinė apsauga – tai taip pat aprūpina dvasios ramybę.

Su ekspertais, numatančiais, kad klimato pasikeitimas galėjo padaryti orą labiau nenuspėjamą per artimiausius metus, orų prognozė Kėdainiuose draudimas galėjo tapti būtinybe mažos įmonės savininkams?

281
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditas internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *