Kad važiuojant autobusu nebūtų bloga

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Net ir ruošiantis nedidelei kelionei autobusu nuoma Vilnius, verta savo kelionę planuoti patogiai ir atsižvelgiant į būtinus savo komforto reikalavimus. Kartais važiuojant autobusu žmonėms pasidaro nesveika, kaip to išvengti?

Nuomotis gerą autobusą

AutobusaiVisų pirma, turėtų rūpėti tikrai gerų autobusu nuoma Kaune su vairuotoju, o gal Vilniuje, kur jums reikia. Tačiau reikėtų rinktis naujesnį, geresnės kokybės autobusą. Būtent jame, pastebėsite, bus įtaisyta geriausia amortizavimo sistema, kuri iškart iš esmės leis važiuoti kur kas patogiau, kadangi tuomet nebus to pojūčio, kad važiuojate tarsi su traukiniu – plauks autobusas lengvai kaip laivas. Kuo didesnis autobusas, tuo mažiau kratys. Galite net pasitarti su nuomotojų firma ir paklausti, kokiu autobusu geriausia važiuoti, kad būtų patogu ir nepasidarytų bloga.

Turėti gerą vairuotoją ir gerą maršrutą

Verta nuomotis autobusą su vairuotoju, jeigu patys negalite vairuoti ir neturite gerų patyrusių vairuotojų. O vairuotojui pasakyti, kad stengtųsi taip važiuoti, kad kuo mažiau kratymosi būtų. Tuomet bus galima ir tikėtis, kad viskas bus daug geriau. Maršrutas irgi yra labai svarbus – didžiulis skirtumas bus, ar važiuosite per Suvalkijos lygumas, ar per Molėtų kalnelius.

Mityba prieš važiuojant

Tam, kad nebūtų bloga, prieš tai reikėtų protingai maitintis. Geriausia yra važiuoti išvis nevalgius, tuomet nerizikuosite autobuse atpilti skrandžio turinį. Jeigu valgysite, tai pakaks lengviau užkąsti, tiesiog šiek tiek sausų keletą dalykų suvalgyti, taip pat užkrimsti kokį sveiką vaisą, vengti riebaus, kepto, itin saldaus maisto, nepersivalgyti.

Mityba kelionės metu

Tokiu atveju, jeigu važiuojant autobusu dažnai pasireiškia pykinimas, vienareikšmiškai derėtų atsisakyti valgymo autobuse minties. Tik taip, tik tokiu būdu galėsite užtikrinti, kad kelionės metu nebus bloga, kad neatpilsite savo skrandžio turinio. Jūsų skrandis toje kelionėje turi tiesiog ilsėtis – kad jam nereikėtų nieko dirbti, jis tiesiog ramiai sau važiuotų ir linguotų namo.

Prevencinės ir atsargos priemonės

Galų gale, jeigu žinote apie šią savo problemą važiuojant autobusu, atitinkamai pasiruoškite. Turėkite maišelį ir maišelius, į kuriuos galėtumėte vemti. Turėkite knygą ar muzikos ausinukus – kažką, į ką nukreiptumėte dėmesį, jeigu pasidarytų bloga. Paprašykite, kad šalia esantys keleiviai nevalgytų stiprų kvapą turinčio maisto, sėdėkite po vieną. Taip pat įsimeskite gazuoto vandens, vaistų iš vaistinės nuo pykinimo ir kitų galimų pagalbinių priemonių, jeigu žinote, kas jums padeda. Prašykite vairuotojo, kad jis bent trumpam kartais stabtelėtų ir išeikite pasivaikščioti.

1897
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *