Kaip atnaujinti senas medines duris

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Vienas iš privalumų, kodėl medines durys yra pasirenkamos kaip geresnės, lyginant su plastikinėmis, yra jų ilgaamžiškumas. Taip, plastiką yra sunkiau sunaikinti, ir jis ir gamtoje sunkiai pranyksta. Tačiau medis yra minkštas ir pavaldus žmogaus rankai. Jeigu jūsų medines durys susidėvėjo, jeigu norite jas atnaujinti – galite patys tai padaryti, o tą darant dar ir pajausti kūrybinį malonumą. Todėl ir dabar renkantis duris, galima jau iš anksto galvoti apie tai, kad galbūt kažkuriuo metu vėliau jas reikės ir suremontuoti, atrestauruoti. O kaip gi tai padaryti? Štai keletas patarimų jums.

Nušveiskite duris

Medžio durysPirmas etapas, norint sutvarkyti senas duris ir jas prikelti naujam gyvenimui – tai senų durų nušveitimas bei parengimas naujam gyvenimui. Taigi, pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, nušveisti viską, kas buvo užgyventa ant durų iš anksčiau. Tai gali būti ir dažų likučiai, ir visokie seni lakai, ir netgi nešvarumai. Jeigu turite, galite šveitimui, ypač didesniems paviršiams, naudoti motorinį šveitiklį arba diskinį šveitiklį. Smulkesnėms detalėms, o taip pat ir visam paviršiui, gerai tiks švitrinis popierius. Paskui gerai nupūskite visas dulkes, nes jeigu toliau ant jų tepsite kitus tirštus skysčius, tai viskas sulips išvis į baisią košę.

Gruntuokite

Gruntas yra skirtas tam, kad išlygintų paviršių, kurį dažysite. Gal laikui bėgant atsirado įtrūkimų, atsirado kokių nors skilimų, buvo subraižytas paviršius. Tai ištaiso gruntas. Tiesa, yra dabar populiarus sendinimo metodas, kada tepami dažai ant vietų, kurios buvo negruntuotos. Tuomet matosi, kad čia ne sena, o sendinta, ir visi tie nelygumai specialiai paliekami matomi. Todėl prieš imantis durų atnaujinimo, turite jau iškart numatyti, kokio rezultato sieksite.

Dažykite

Ir žinoma – svarbiausia dalis – dažymas. Nauja spalva durims tikrai gali suteikti ir naują gyvenimą. Jeigu gerai nudažysite duris, pamatysite, kaip jos paskui naujai atrodys, tarsi būtų visiškai kitas daiktas. Taigi, pasirinkite tinkamas duris, tinkamą spalvą ir tinkamus dažus. Dažai medienai, kai viskas dažoma vidaus interjerui, tinkaakriliniai, vandens pagrindo, tik reikia lakuoti paskui ant viršaus. Tačiau taip pat galima rinktis ir aliejinius dažus, kuriais nudažyta mediena galėtų būti ir lauke merkiama lietaus.

Lakuokite

Visgi, jeigu pasirinkote akrilinius dažus, vėliau reikia nulakuoti vandeniui atspariu laku. Tam labai gerai tinka pirčių lakas, kuris puikiai užtvirtina ir apsaugo visus tuos sluoksnius, kuriuos palikote po lako sluoksniu.

1743
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *