Kaip gauti vidaus paskolą su mažomis pajamomis

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Tie, kas turi mažas pajamas visada stovės su problemomis kai prieita prie pritarimo vidaus greitas kreditasi. Ir tai nėra tiktai su paskolomis, bet taip pat ir su pritarimu kreditinėms kortelėms ir kitam paskolų tipui. Tačiau, tai nereiškia, kad viskas visiškai prarandama, jei jūs turite mažas pajamas, ir jūs norėtumėte valdyti savo savus namus. Yra keli žingsniai, kuriuose jūs galite žengti, kad būtumėte pritartas greitas kreditasi, nepaisant jūsų pajamų padėties.

Taip, kas yra šitas pasirinkimas, kuris padės žmonėms su mažų pajamų padėtimi gauti paskolą? Yra du pasirinkimas mano patirtyje. Jie yra:
(1) federalinė Apgyvendinimo Administracija, FHA, kreditas programa. Programa padeda tiems su mažomis pajamomis įsigyti jų savus namus. Mes aptarsime, kaip nueiti apie taikomąjį procesą ir viską ko jūs reikalingas, kad gautumėte jus pritartas vėliau šiame straipsnyje.

(2) Naudojant jūsų vertingus dalykus tokius kaip automobilis kaip įkeistas turtas, kad gautų paskolą.

(3) Naudojant pasirašantįjį kartu su kitais, taip pat žinomą kaip ko skolininkas kreiptis dėl kreditas su jumis.

Gerai taip įeikime į kiekvieno pasirinkimo detales.

FHA kreditas Programa Tiems su Mažų pajamų Lygmenimis

1. Federalinė Apgyvendinimo Administracija, FHA, kreditas programa turi ten padėti žmonėms, kurie turi mažas pajamas, kad įsigytų jų savus namus. Tai specialiai pavadina FHA 203 kreditas programa.

Taip, kaip jūs ruošiatės? Ruoštis FHA skolina programą, jums reikia visų jūsų asmeninių pasiekiamų finansų dokumentų. Taip pat, jei jūs turite kokius nors vertingus dalykus, garantuojate, kad dokumentai, apimantys juos, yra taip pat padaryti prieinamu.

Taip, kas vyksta, kai jūs pateikiate savo paraišką FHA programai? Jūsų pajamų iki skolos santykis yra nustatytas. Šis santykis yra tiesiog, kiek skolos jūs lyginotės išleidus pajamas, kurias jūs turite, apimdamas visus jūsų vertingus dalykus. Tai verta pažymėti, kad šis testas skiriasi nuo valstybės išdėstyti.

Testas yra vestas, kad nustatytų, jei yra mažiausios galimybės jūsų būdamas gabus užmokėti už paskolą, kuri yra duota jums per programą. Tokiu būdu jūsų kredito rezultatas galėjo būti pasienio nauda, jūs galite vis dar ruoštis šiai greitas kreditasi ir sugebėti valdyti savo namą. Yra žmonių su kredito rezultatu taip žemai kaip 580, kam pritarė FHA, skolina ir yra dabar būsto savininkai.

2. Taip, kaip jūs pateikiate savo paraišką? Nueikite pas savo kreditas pareigūną. Išleiskite juos žinoti, kad jūs norite kreiptis dėl FHA 203 vidaus kreditas programa, kad jie galėtų duoti jums tinkamas stojančiojo anketas. Užpildykite formas. Jei yra kažkas, kuris jūs nesuprantate, leidžiate kreditas brokerį padėti jums bėdoje.

3. Vienas daiktas kurį jūs turite suprasti apie FHA vidaus kreditas programą yra, kad kreditas turi nustatytų palūkanų normas, ir tai lieka tas pats, jei jūs nenusprendžiate iš naujo finansuoti. Jei jūs, paraiškai pritaria, jūs gausite patvirtinimą iš FHA įstaigos jūsų valstybėje, ar nuo kreditas brokerio jūs turėjote papratimą pateikti paraišką. Taip šitas pasirinkimas gauti vidaus paskolą su mažų pajamų padėtimi.

Kitas Pasirinkimas šalia FHA kreditas Programos

Dėl tam tikrų priežasčių, gali būti žmonių, kurie nesugebės vertinti FHA 203 Vidaus kreditas programą. Tuo atveju, jūs galite svarstyti šitas kitas opcijas padėti jums gauti paskolą, jei jūsų pajamų padėtis yra žema.

4. Naudojant jūsų vertingus dalykus kaip įkeistas turtas. Nors jūsų pajamų padėtis galbūt nėra gera, galima, kad jūs turite vertingus dalykus, jūs galite panaudoti įkeistą turtą, kad padėtumėte jums vidaus greitas kreditas. Šitie vertingi dalykai galėjo būti jūsų automobiliu, obligacijomis ir kitomis investicijomis, kurias jūs galite turėti. Kalbėkite su savo banku apie galimybę naudoti bet kokį vertingą dalyką, kurį jūs galite turėti kaip įkeistas turtas, kad padėtumėte jums vidaus greitas kreditas.

5. Naudojant pasirašantįjį kartu su kitais.

Jei du pasirinkimas virš nesprendžia jums, paskutinis pasirinkimas svarsto pasirašančiojo kartu su kitais gavimą pasirašyti kreditas paraišką su jumis. Pasirašantysis kartu su kitais yra idealiai giminaitis toks kaip tėvas, brolis ar sutuoktinis. Jie turi turėti puikų kredito rezultatą nuo bankų ar finansų įstaigos, duodančios jus, vidaus greitas kreditas priims jų sprendimą, pagrįstą pasirašančiojo kartu su kitais kredito reitingu.

6. Kai tik jūs gaunate savo pasirašantįjį kartu su kitais, leidimą ir pateikiate jūsų paraišką dėl vidaus kreditas su privačiu kreditas skolintoju, naudodamas jūsų pasirašančiojo kartu su kitais mandatus taip pat kaip jūsų taip pat kaip jūsų savą. Tipiškai, jūs turėsite turėti pasirašantįjį kartu su kitais eiti su jumis į skolintojo įstaigas, kad pasirašytumėte formas. Kitais atvejais taip pat jūs galite tiesiog gauti juos pasirašyti formas, ir paskui jūs pristatytumėte tai skolintojui.

7. Viena ko pasirašytų paskolų savybė yra tas įsipareigojimų nevykdymo. Svarbu turėti aiškius, dokumentuotus žingsnius to, kas įvyks jūsų pasirašančiajam kartu su kitais, jei jūs neįvykdysite įsipareigojimų dėl kreditas grąžinimo. Pasirašantysis kartu su kitais priima atsakomybę už paskolą, jei jūs neįvykdote įsipareigojimų. Tokiu būdu turėkite aiškų, raštišką planą vietoje, jei tai turi įvykti.

384
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Raktažodžiai: ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *