Kaip išlaikyti priešpiečius šiltus

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Kam mums reikalingi termosai? Tą suprantame tada, kai turime dažną poreikį kažkur neštis, vežtis, gabenti maistą ir siekti jį visada išlaikyti šviežiu bei šiltu.

Naudoti termosus

TermosaiPirmas ir pats efektyviausias būdas, norint, kad priešpiečiai išliktų šilti – tai maisto skirstymas, kada termosai išlaiko jų šilumą. Į pačius termosus vertėtų žvelgti plačiau ir negalvoti, kad tai tik vienas mažas pailgas buteliukas, puikiai laikantis šilumą. Mat termoso prasmė ateina iš žodžio „thermos“, reiškiančio temperatūrą. O pati indo forma – čia jau kaip pasirinksi. Galima pasirinkti ir dėžutės tipo, platesnius termosus, kur bus patogiau laikyti ne skystos struktūros maistą šiltą. Taigi, platesnįį termosą galima naudoti bulvėms, kepsniams, karštiems stambiems dalykams sumesti. Siauresnius – skysčiams, sriuboms, košėms. Nepaprastai smagu turėti šiltus priešpiečius, laukiančius tavęs pusę dienos. Tai geras stimulas dirbti, laukiant, kol pagaliau ateis priešpiečių metas.

Atskirai pakuoti šaltus ir šiltus maistus (su termosu)

Taip pat galima pakuoti maistą taip, kad vieni termosai laikytų karšto maisto porcijas, kiti – šalto. Juk yra tokio maisto, kur norime, kad kažkas būtų labai šalti, kažkas labai šilti. Atskirai supakavus, galėsime užtikrinti temperatūros nesusimaišymą. Verta termosus apvynioti visokiais rankšluosčiais, servetėlėmis, nes tai bus tarsi papildomi „apklotai“, leidžiantys viską tinkamai atlikti. Taip supakavus maistą, galėsite jį neštis į darbą ar iškylą. Tiesa, į termosą galima net ir ledus sudėti – jeigu geras termosas, jis veiks kaip šaltkreipšis, sulaikys temperatūrą, ir ledai neturėtų taip paprastai atšalti. Tad jeigu norite pietums valgyti karštą obuolių pyragą su ledais, vieną reikės dėti į vieną termosą, kitą į kitą, o tarp jų dar ir suvynioti rankšluosčius.

Idėjos maistui termose

Jeigu norite viską visada daryti kuo paprasčiau, geriausia priešpiečiams neštis visada vieną termosą ir į jį sudėtą skystą maistą. Tuomet ir tiks paprastasis arbatinis termosas. Tačiau ką valgyti? Nuostabus pasirinkimas – trintos daržovių sriubos. Daržovės yra labai maistingas dalykas, kurio mums kiekvienam nuolat reikia, tik mes vis pamirštame apie tai ir prisivalgome nesąmonių. Tad leiskite pamaitinti savo organizmą, apsaugoti jį nuo ligų bent kartą per dieną suvalgydami porciją gamintų daržovių. Ir tegul tai būna jų sriuba. Tradicinės lietuviškos sriubos dažniausiai mums leidžia mėgautis tuo, kas kažkaip yra sukapota, supjaustyta, ir visai pamirštame apie trintų sriubų galimybę. Jos juk labai skanios, pabandykite.

1840
Ačiū!
Klaida!

Domina greitieji kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *