Kaip sba 504 kreditai gali būti naudingas komerciniam turto pirkimui?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Mažos įmonės savininkai, kurie galvoja apie pirkimą ar remontą komercinių ypatybių ar net pirkimą prietaisų verslo plėtimui turi laikyti 504 kreditas įsigijimą pasiūlytu Amerikos Mažos įmonės Administracijos. Šis kreditas tipas siūlo paleidimo firmas, kad įgytų privilegiją įsigyti panašų tipą pastovių palūkanų normų ir ilgo laiko finansavimo, kurį turi populiarios firmos. Ši tam tikra kreditas programa, pasiūlyta SBA, svarsto kompaniją kaip mažą, jei jos grynasis pelnas pomokestinis sumažėjimas yra mažiau kaip du milijonai dolerių. Visi nekilnojamojo turto paleidimo kompanijų tipai turi teisę šiam tipui finansinės pagalbos, pateiktos Mažos įmonės Administracijos.
Šis kreditas tipas yra panaudotas, kad nupirktų skirtingus tipus vertingų dalykų tokius kaip komerciniai pastatai, šiuolaikiniai apsipirkimo pastatai, automobilių aikštelė centrų taip pat kaip egzistuojančių pastatų remontas ir taip toliau. Daug firmų taip pat įsigyja šią fondo rūšį, kad nupirktų mašinas ar net suremontuotų mašinas, kurios yra nupirktos aštuonerių metų trukmės viduje. Kiti tipai finansuoti paslėptas šios kreditas programos apima kaltinimus ant statybos, palūkanų ir kitų išlaidų, jungtų su komercine pastato statyba ir palaikymu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žemas mokėjimas grynaisiais yra kita priežastis didžiulio populiarumo SBA 504 fondas tarp kreditas gavėjų. Mažai įmonei galima gauti atvirą kainos sumažėjimą beveik 100 000 dolerių ant vieno beveik milijono dolerių projekto. Plius, kreditas branda dešimt ar net dvidešimt metų yra pasiūlyti žmonėms, ir nustatytų palūkanų normos yra nustatytos visam kreditas gyvenimui.

Svarbu atsiminti, kad SBA nesiūlo kreditas tiesiogiai kreditas gavėjams. Iš tikrųjų organizacija įsitraukia į partnerystę, kad aprūpintų grynuosius pinigus skirtingoms pinigų skolinančio firmoms, bendruomenės išsivystymo agentūroms taip pat kaip kompanijų mikroskolinimui. Be to SBA ima atsakomybę nuspręsti terminus ir sąlygą taip pat kaip reguliuoti šituos fondus. Yra kelios pašalpa, kad jūs galite gauti nuo SBA 504 kreditas sutartį.

Pažemintas mokėjimas grynaisiais

Keliais atvejais, maža įmonė privalo mokėti beveik dešimt procentus visos kainos verslo projekto, kuris apima suremontavimo kainą taip pat kaip kitus kaltinimus. Šis žemo mokėjimo grynaisiais tipas taip pat leidžia mažai įmonei taupyti pinigus kapitalo įdėjimui. Normaliai, bankas prašo dvidešimt ar trisdešimt procentų šio tipo užmokesčio ant pirkimo kainos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nustatytų palūkanų norma

Mažos įmonės nėra sujaudintos dėl didžiulių palūkanų, ir jie taip pat turi privilegiją matuoti tikslų kiekį kreditas užmokesčių bent jau penkiolika iki dvidešimt metų.

Ilgalaikė greitas kreditas

kreditas trukmė šiam fondo tipui yra dešimt ar dvidešimt metų. Plius, tai taip pat lengvina kreditas gavėją, kad grąžintų paskolą mėnesiniu pagrindu.

Palūkanų žemas kursas

Kita svarbi šio fondo tipo ypatybė yra, kad tai siūlo žemų ir nustatytų palūkanų normą kreditas greitas kreditasi. Tokia ypatybės rūšis įgalina paleidimo kompaniją panaudoti šį fondą be bet kokio sunkumo.

1616
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *