Kaip vairuoti turkų turgų kaip moters keliautoją

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Mano „kelionės sesuo nusikaltime“ Jane ir aš esame jūsų priežodinės vyresnės avantiūristės. Mūsų ankstyvu septintuoju dešimtmečiu, mes esame pasiruošę užgrobti mūsų krepšius ir nueiti momento pranešime, bastydamiesi po pasaulį ieškant naujos patirties, vaizdų ir nuotykių. Jane yra išėjęs į pensiją buhalteris, ir aš esu teisininko pasuktas kelionės rašytojas.

Nuo Divanyolu Gatvės, kur mūsų viešbutis buvo esantis Sultanahmed, mes galbūt paėmėme #7 tramvajų į Turgus, bet mes pasirinkome pasivaikščiojimą todėl, kad tai yra galimybė pamatyti kitas įdomias įžymybes, tokias kaip Stambulo seniausias hamam ir dvi žavingos mečetės palei kelią. „Pažiūrėkite, yra laikrodis,“ Jane atkreipė dėmesį. Laikrodis yra viršuje įėjimas, skaičius 1, vienas iš keturių svarbiausių įėjimų į Turgus ir gerą orientacijos punktą. Tas įėjimas ima jus tiesiai į ‘auksinį rajoną’. Aš buvau jau danguje. Mano silpnybė yra auksinė ir papuošalai, ir Jane yra rankinukai. Mudu turėjome pakankamą galimybę leisti sau malonumą.

„Oh, žvilgsnis į tai.“ Aš nurodžiau į mažą 22 karatų auksinę apyrankę, rodytą kitoje parduotuvėje. „Aš iš tikrųjų norėčiau pamatyti tai.“ „Ei ledi, iš kur yra jūs? Kas yra jūsų vardas? Prašom atvykti į mano parduotuvę, aš turiu geriausią kainą,“ pardavėjas buvo tiesiog po mūsų. Šį kartą staiga, aš kalbėjau anglų kalba ir Jane, ir aš įstojau. „Jūs mėgstate gėrimą, arbatą, kavą?“ Jokios derybos nėra kada nors vestos Turkijoje be arbatos ar kavos. Mes abu priėmėme arbatą. „Mano vardas Ahmed,“ besišypsantis juvelyras pasakė, sukrėsdamas mus prie rankos. Tai paėmė kurį laiką, kad įtikintų jį, kad aš tiktai domėjausi ta tam tikra apyranke ir niekuo kita ir kitu tuo metu, kai iki pagaliau, jis pasiūlė pradinę Turgus po daug prijungimo ant jo kalkuliatoriaus. Aš padariau 2/3 kontrapasiūlymą mažiau.

Jane blyško ir pažiūrėjo, tarytum ji ketino nualpti. „Jis ketina išmesti mus,“ ji sumurmėjo po savo kvėpavimu. Mūsų naujas draugas Ahmed iškėlė savo rankas, sukrėtė jo galvą, bet pradėjo prijungti ant jo kalkuliatoriaus vėl. Vis dar per aukštai.“ Ne,“ nepasakiau aš, pakėlimas, „tai yra vis dar per daug. Nekreipkite dėmesio, aš dairysiuosi ir grįšiu vėliau.“ Aš buvau pusė kelias iš parduotuvės, truputį sumišusi ir sutrikusi Jane, besivejanti už, kai Ahmed atvyko, bėgdamas. „Ledi,“ pasakė jis, „mano paskutinis pasiūlymas.“ Ką jis parodė man dabar, buvo iš tikrųjų priimtinas, ir reikalas buvo uždarytas, apyrankė, suvyniota ir užmokėta už grynaisiais, su derybomis kito procento nuo grynųjų pinigų Tarptautinis senturgis. „Jūs turite nervą,“ Jane kvėpavo. „Bet aš mėgstu tai. Aš“ ll bandau mane patį. „Dabar tai buvo jos posūkis, kadangi ji nustatė savo akis ant gražaus rankinuko. Jane buvo iš tikrųjų greitas studijavimas ir sugebėjo pasidaryti daug numušta nuo pradinės kainos jos krepšiui. Laimingai reklamuodami mūsų pirkimą, mes atsipalaidavome vienoje iš daugelio mažų kavinių Didžiajame Turguje su turkų kava ir iš tikrųjų nuodėminga baklava dalimi.

145
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *