Kas svarstyti, gaudamas asmeninę paskolą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Asmeninė greitas kreditas yra dažnai renkama, kad sutaupytų save nuo skubaus finansinio poreikio, tokio kaip bankrotas. Kai atvejis kyla, kur jums reikia pinigų, bet tiesiog pasibaigėte, šis kreditas tipas gali būti naudingas. Tačiau, anksčiau, negu jūs šokinėjate į asmeninę paskolą, yra kai kurie faktoriai, kurie turi būti turėti galvoje.

1. Kas yra jūsų kredito rezultatas? Skolintojai turi entuziastingą akį ant kredito daugybės. Kiekvienas kreditas gavėjas turi žinoti tai. Ar jūs gaunate mokėjimo dienos paskolą ar didžiulę paskolą, jūsų kredito rezultatas nustato, ar jūs tikėtina užmokėsite savo skolą ar ne.
2. Jūs uždirbate reguliariai? Skolintojai domisi žinoti, kad jūs galite užmokėti savo skolą. Jei jūs neturite jokių reguliarių pajamų, kaip jūs ketinate užmokėti savo skolą?

3. Kiek yra jūsų vertingi dalykai? Jūs turite turėti didelės vertės, automobilio, ar bet kokio turto namus, kur jūs galite gauti savo paskolą su. Jei skolintojai mato šitas ypatybes, jūsų greitas kreditasi gali lengvai pritarti.

4. Kodėl jums reikia pinigų? Tai negali būti niekuo iš skolintojo verslo, kad paklaustų, bet jie galėtų vis dar padaryti taip, ir paklausti jūsų, kodėl jūs norite pasiskolinti pinigų, kur bus jūs naudoti tai ir tam, kas yra pinigai. Svarbesnis klausimas jiems yra, "jums iš tikrųjų reikia pinigų?"

5. Kur jūs gaunate paskolą iš? Tai yra svarbus klausimas paklausti. Yra daug tiekėjų visur. Jūs galite nueiti pas skolintojus jų įstaigose, ar jūs galite nueiti, randa juos internete. Jei jūs esate po asmeninės kreditas, jūs galite nueiti į banką, ar mokėjimo diena skolina tiekėjui.

6. Jūs ieškojote gerbiamą skolintoją? Kadangi yra daug tiekėjų ten dabar, reikia surasti tuos, kas gali tiekti kokybę, patikimas paslaugas. Tiekėjai turi turėti padorius pasiūlymus ir gerą klientų aptarnavimą.

7. Kas gavimo kaina yra greitas kreditas? Jie atvyksta su palūkanų normomis ir apdirbimo mokesčiais. Supažindinkite save su šitais dviem faktoriais. Įsitikinkite, kad jūs turite pakankamai pinigų, kad užmokėtumėte kiekvieną kainą, įtrauktą į paskolą.

8. Jūs žinote tai, kas įvyks, jei jūs negalite užmokėti savo skolos? Dauguma žmonių daro, bet tam tikras ignoravimas pasekmės, kol jie nėra užlieti su keliomis skolomis. Jūs galėjote prarasti savo turtą, jei jūs nemokate savo kreditas. Jūs galėjote taip pat susidurti su byla. Blogi kredito reitingai įvyksta dėl skolų ne užmokesčio.

9. Jūs skaitėte ir supažindinote save su terminais ir sąlygomis, pasiskolindamas pinigų? Daug žmonių nedaro. Ne politikos skaitymas sukelia nemalonią nuostabą ateičiai. Ar jūs perskaitote terminus ar ne, įtraukimas yra tiesą sakant. Skolintojas nesirūpins, jei jūs vengėte skaityti terminus ir sąlygas. Tai yra jūsų įsipareigojimas žinoti jūsų pareigas ir įsipareigojimą kaip kreditas gavėjas.

10. Kas yra jūsų išlaidų įprotis? Jei jūs turite blogą išlaidų įprotį, pavyzdžiui, jūs mėgstate apsipirkimo linksmybes, ar jūs esate kreditinės kortelės išlaikytinis, neleidžiate sau gauti per didelį skaičių skolų. Skolos ir blogai įpročių išlaidos yra baisi kombinacija. Kartu, jie formuoja receptą katastrofai kaip bankrotas, teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimas ir turto praradimas.

11. Jūs svarstėte kitą pasirinkimą? Galima tik pasiskolinti pinigų nuo draugo ar šeimos nario? Jei jūs turite kitą pasirinkimą išskyrus pinigų nuo skolinančios įstaigos pasiskolinimą, pasinaudojate ta proga.

1560
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditas internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *