Klaidos, kurias vairuotojai daro su auto šviesomis

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Ne visi vairuotojai laiku pasirūpina, kad automobilio šviesos veiktų, kad jos būtų kokybiškos kaip iš https://www.autosviesos.lt. Tačiau net ir pasirūpinus jų kokybe, su šviesomis kartais padaromos klaidos. Kokios? Štai keletas pavyzdžių.

Važinėja su sugedusiomis

Automobilių lemposVisų pirma, tokios šviesos kaip šios https://www.autosviesos.lt/bmw-angel-eyes gali būti ir sugedusios. Tarkime, neveikia tam tikra šviestuvo sritis. O gal visas žibintas neveikia. Pagal įstatymą, draudžiama važiuoti automobiliu, jeigu kairysis žibintas neveikia, nes tada nesimato automobilio gabaritų ir lengvai transporto priemonė iš priešakinės linijos gali į jus atsitrenkti. Tačiau galima važinėti ir su sugedusiomis mašinomis tuo atveju, jeigu turite kuo pakeisti tą šviesą. Pvz., jeigu galite įjungti rūko žibintus arba avarinę šviesos signalizaciją.

Netinkamai perspėja vairuotojus dėl ilgų šviesų

Dar vienas svarbus dalykas – perspėjimas dėl ilgų šviesų. Jeigu jūs iš tiesų galite būti tinkamai perspėti dėl ilgų šviesų, tuomet gerai. Tinkamas perspėjimas pagal kelių eismo taisykles – tai mirksėjimas avarine šviesos signalizacija. Tarkime, važiuojate neapšviestu tarp gyvenviečių esančiu keliu. Matote, kad iš priekio kažkas atvažiuoja. Iškart savo ilgo nuotolio žibintus perjungiate į artimo nuotolio. Tačiau to paties nepadaro iš priekio atvažiuojanti transporto priemonė. Jai besiartinant jaučiate, kad esate akinami ir padarote tą patį – įjungiate trumpam savo ilgas šviesas. Šviesos blyksnio apakintas vairuotojas tuojau pat supranta, kas negerai, ir persijungia šviesas. Tačiau trumpą akimirką yra būsena, kuomet abiejų transporto priemonių vairuotojai yra apakinti. Tai labai pavojinga. Tad jums reikėtų, kai jus akina, įjungti avarinę šviesos signalizaciją bei lėtinti.

Nenaudoja avarinės šviesų signalizacijos, sustoję ne vietoje

Kita bėda – tų pačių avarinių šviesų nenaudojamas tuomet, kai esate sustoję kur nors pakelėje ne vietoje. Visgi tas šviesas tikrai reikėtų įsijungti, kadangi kitu atveju atsitinka labai negeri dalykai. Jeigu tikrai norėtumėte, kad šviesos veiktų gerai, reikėtų visada pasitikrinti, kad jos ne tik ant popieriaus atitiktų TA reikalavimus, bet ir gyvai.

Nenaudoja šviesų dieną

Dar vienas pasiūlymas – šviesas naudoti ir dieną. Nepamiršti, kad ne visos mašinos tokios naujos ir jau turi savaime visada degančias dienos šviesas. Reikia pasistengti ir patiems tai padaryti bei naudoti šviesas. Tuomet dieną įjungiami artimieji žibintai.

Posūkio klaidos: klaidinantis, neparodytas, pamirštas išjungti

Klaidinantis posūkio signalas, tai kai pranešate, kad suksite, nors posūkis yra toli, ir iki jo yra kitų variantų, kur galima pasukti. Taip pat kartais variuotojai išvis pamiršta parodyti posūkį arba jį išjungti.

1915
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditas internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *