kreditai kreditai: kur pinigai atvyksta iš?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Visų milijonų žmonių, kurie šiuo metu valdo namus, ar bent jau vidaus paskolą, aš norėčiau susilažinti, kad daugelis padarė bet kokį paskolų istorijos tyrinėjimą. Jūs galėtumėte galvoti, "Kas Rūpinasi?" bet gana įdomu, kaip paskolų greiti kreditai progresas ilgainiui pasikeitė, dar sistema lieka tą patį. Nuostabu, kaip ilgai žmonės pirko ir pardavė turtą, ir jo pradžios yra net nuostabesnės.

greitas kreditasTurtas visada būdavo aukščiausia dolerio prekė, net anksčiau, negu finansiniai sandoriai padarė reikalą, ir karai buvo vienintelis būdas gauti tą auksinį purvo sąmokslą. Kažkokia kreditai sistemos forma buvo aplink nuo to laiko anksti kaip 1190 ir nuo to laiko plėtojosi. Britanijos įstatymas buvo priimtas apsaugoti skolintoją nuo skolos, įsiskolintos jam nuo pirkėjo
Šis įstatymas padėjo sąlygas ant pardavinėjimo, leidžiančio pirkėją parduoti turtą kažkokiame punkte, kad sugrąžintų jo pinigus.

Žodžio greitas kreditas iš tikrųjų kyla iš dviejų lotynų greiti kreditai žodžių, "mort" mirčiai ir "matuokliui" pažadui ar pažadui, kuris efektyviai sukūrė trukmę panaudojo prieš šimtus metų pavadintas "mirtinu pažadu". Ne tai nereiškia, kad, jei jūs nemokate, jūs mirštate, tai tik reiškia, kad paprastasis vekselis, kad užmokėtų skolą buvo "NEGYVAS", jei jūs nekompensavote ant savo vidaus kreditai ar turto kreditai.

Po to, kai kreditai atvyko į Ameriką, tai tapo tuo, ką jūs matote senuose vakarų kino filmuose. Įeikite į vietinį banką, paprašykite kreditai, kad nupirktumėte turtą, ir jei buvo papildomų pinigų "seifuose", ir jie patikėjo jumis, jūs galėtumėte gauti paskolą. Bet pasitikėjimas valdė abu kelius ir jei bankas norėjo to, ką jūs turėjote, jie galėjo paimti tai nuo jūsų atgal tada be daug priežasties.

Tik kai Roosevelt padėjo vartotoją greiti kreditai draugiškos sankcijos ant bankų, atidaryta, ir daug patikimesnė kreditai kreditai sistema pradėjo susiformuoti, ir ji pakeitė iš pagrindų ne tiktai bankininkystę ir apgyvendinimo sistemą, bet ji paruošė dirvą visai kitai kreditai paskolų sistemai, pradėjo susiformuoti, ir ji pakeitė iš pagrindų ne tiktai bankininkystę ir apgyvendinimo sistemą, bet ji paruošė dirvą visoms kitoms pirkimo ir pardavinėjimo formoms. Po to, kai FHA buvo sukurtas 1934, naminis pirkimas tapo kažkuo, kurį ne tik turtuolis galėjo leisti sau padaryti. Po 20-30 metų paskolų sukūrimo šeštuoju dešimtmečiu sistema tapo daugiau kaip tai, yra šiandien.

107
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai: , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *