Kreditorių analizė

Kreditorių analizė: kurią, kreditus teikiančią, įmonę vertėtų rinktis pirmajam kartui?

Nenuostabu, jog Lietuvos finansininkai, atradę ko ne idealią verslo nišą – momentinių kreditų, pradėjo kurti paskolas teikiančias įmones kaip „ant mielių“. Iš tiesų, šiuo metu jų yra tiek daug, jog net sunku nuspręsti, kurią kompaniją reikėtų rinktis, ypač pirmajam kartui. Būtent įkvėptas šaunios idėjos nutariau parašyti straipsnį – analyzę, kuriame atskleisčiau kreditorių teikiamus pliusus bei pranašumus.

„Sms credit“

kreditoriu analizeKompanija „Sms credit“, šiuo metu, yra viena patraukliausių visoje Lietuvoje, kuri teiktų įvairiausių terminų vartojamuosius kreditus. Kodėl daugelis renkasi šią bendrovę? Iš tiesų, galėtume sakyti, jog kompanijos darbuotojai, užsiimantys marketingu, idealiai išreklamavo įmonę, kuri šiuo metu turi tūkstančius klientų. Žinoma, „Sms credit“ buvo vienas iš pirmųjų kreditorių, kurie pasiūlė suteikti pirmąsias paskolas visiškai nemokamai – vėlgi, galime teigti, jog tai dar vienas pliusas marketingo specialistams. Šiuo metu, ši kompanija teikia nemokamą pirmąją paskolą iki tūkstančio litų – šauni suma, leidžianti perprasti paskolų gavimo bei grąžinimo sistemą, išmėginti naująją sritį.

„Bobutės paskola“

Tai yra dar viena, daugeliui puikiai žinoma kreditorių bendrovė. Iš tiesų, galbūt šios kompanijos ir negalėtume pavadinti pranašesne už „Sms credit“, tačiau, kaip ir visuomet, kiekviena įmonė turi savų pliusų. Ši kompanija išsiskiria ne kiek puikiais ir lanksčiais pirmaisiais kreditais, tačiau gana nemenkomis vartojamosiomis paskolomis. Būtent dėl tik ką minėtosios priežasties daugelis žmonių renkasi šią bendrovę ir lieka patenkinti. Vertėtų paminėti tai, jog „prekinis“ kompanijos ženklas – ilgalaikės paskolos, kurios grąžinimo terminas gali būti net virš metų. Taip pat, reikėtų paminėti dar vieną svarbų faktą – „Bobutės paskola“ suteikia galimybe susimokėti už kreditus lizingu – šis būdas, neabejotinai, yra itin naudingas ir patrauklus pirmąją paskolą norintiems pasiimti jaunuoliams.

„Bigbank“

„Bigbank“ – vienas iš vadinamųjų gigantų kreditų rinkoje. Kompanijos moto – „greitesnis kelias iki pinigų“ – šį puikiai pateisina įmonės darbas, kadangi paskolos yra gaunamos per itin trumpą laikotarpį. Šiuo metu, pirmąją paskolą norintiems pasiimti asmenims, „Bigbank“ siūlo nuo tūkstančio iki triejų tūkstančių litų – šauni suma, kurią galima išnaudoti įvairiausiems malonumams. Koks yra šios kompanijos minusas? Na, imantiems pirmąją paskolą, gali pasirodyti gana rimtas – pirmoji paskola nėra suteikiama nemokamai, taigi už ją reikėtų susimokėti. Šiuo atveju, kompanija priima laidavimo galimybę ar užstato, norint pasiimti didesnę paskolą, kurią sudarytų didesni skaičiai nei minėjau.

„Momentcredit“

Tiesą sakant, ši kompanija – ko ne ideali asmenims, norintiems išmėginti naująją paskolų sritį. Vadovaujantis įmonėje pateikta informacija, galėčiau teigti, jog sąlygos kreditų „naujokams“ – puikios – paskolos suteikiamos net iki dešimties tūkstančių litų, pabrėžiant tai, jog pirmosios yra nemokamos. Žinoma, tokia akcija galioja tik pirmam mėnesiui, tačiau jo neabejotinai užtenka susipažinti su nauja verslo sritimi. „Paprasčiau, nei skolintis iš draugo!” – puikus moto, leidžiantis suprasti, jog paskolas teikianti įmonė ruošiasi būti ne tik jūsų verslo partneriais, tačiau ir paprasčiausiais draugais.

„Credit 24”

„Credit 24” – įmonė, kurią žino daugelis. Iš tiesų, ši kompanija turi daugybė pliusų, kuriais galima pasinaudoti, tačiau imti pirmąją paskolą iš šios bendrovės – nepatartina. Visų pirma, tai yra dėl to, jog „Credit 24“ neteikia pirmosios paskolos nemokamai ir palūkanos yra ganėtinai aukštos. Žinoma, konfidencialumas, darbo kokybė – neišpasakytai puiki. Betkokiu atveju, pasikartosiu, jog iš šios kompanijos daug labiau apsimoka imti didesnės apimties kreditus, žinant, kur juos bus galima panaudoti ir išnaudoti tinkamai.

„Kreditas5000”

Galbūt daugeliui ne taip gerai žinoma kompanija, tačiau savo darbą išmanantį ir atliekanti jį idealiai. „Kreditas5000”, dėja, neteikia pirmųjų kreditų nemokamai, tačiau norintiems pasiimti ilgalaikias paskolas – puiki vieta tai padaryti, kadangi terminus galima pasirinkti ilgesnius nei keli metai.

Viską apibendrinus, galima būtų teigti, jog pirmąjį kreditą labiausiai apsimoka imti “SOHOcredit” ar “Sms credit” įmonėse.

 

160
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *