Kuo skiriasi parko pamiškėje ir mieste priežiūra

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Jeigu prižiūrite parkus, galbūt pastebėjote, kad jų priežiūra labai skiriasi miestuose ir gyvenvietėse netoli miško. Toks dalykas kaip Trico repelentas nebus reikalingas miesto parke, o štai gražiame sode pamiškėje, pvz., Kulautuvoje ar kur nors Dzūkijoje – prireiks ne tik tokių priemonių, siekiant apsisaugoti nuo žvėrių.

Apsaugos nuo žvėrių

RepelentaiTaigi, repelentas Trico Garden, žinoma, bus reikalingas tokiam parkui ar sodui, kuris bus gyvenvietėje, netoli vietų, kur gali ateiti žvėrys. Repelentas apsaugos krūmus, gėles, žoles, medelius. Žmogui ir gyvūnui jis nepavojingas, tačiau žvėrims nepatinka tas kvapas, todėl jų nebevilioja žalių augalų kvapai ir stirnos neateina graužti parko grožybių. Ar mieste tai įmanoma? Nelabai. Mūsų europietiškuose miestuose parkuose žvėrių nebūna. Gamta yra užveista dirbtinai, net ir gyvūnai veisiami čia specialiai. Pavyzdžiui, atvežamos tam tikros papūgų ar kitų paukščių rūšys, vandens paukščiai veisiami parko tvenkiniuose. Pamiškėse esančioms gyvenvietėms nuo miško žvėrių tenka gintis, nenorint jiems pakenkti, o tiesiog siekiant išsaugoti savo turimas valdas.

Apsaugos nuo miesto dulkių

Tačiau miesto parkų puoselėtojams tenka susidurti visiškai su kitokiais reikalais, kurių nepatiria tie, kas gyvena pamiškėse. Didmiesčiuose parkai būtini – kiekvienas visgi žinome, kaip mums reikia gamtos. Taigi, ir parkus puoselėti bei gražinti yra būtina. Tad ir apsaugos nuo miesto dulkių yra svarbios. Mat ten, kur daug važinėja mašinų, gali nusėsti daug dulkių. Paprasta strategija: kurti parkus ten, kur mažesnis eismas, o patį eismą irgi vienaip ar kitaip reguliuoti. Galų gale, apsaugos nuo miesto dulkių kartais yra tiesiog automatinis laistymas su laistymo sistemomis, kurios purškia ir į orą ir taip nuvalo augalų lapus.

Laukinės gamtos grožis vs. tvarkingas parkiukas

Kaimuose, miesteliuose prie miško žmonės kartais nėra linkę išpuoselėti sodų ir parkų taip, kaip tai daroma mieste. Ten galima leisti sau ir pasidžiaugti sulaukėjusia gamta: vidury kiemo augančiomis pušimis ar čia pat žydinčiomis lauko gėlėmis. Miestuose natūralios gamtos nelikę, todėl viską tenka sodinti, prieš tai kruopščiai suplanavus, kas kur augs. Taigi, laukinės gamtos grožis gali būti įvairus, tačiau jis nepasireiškia miestuose.

Pritaikyta gausesniam žmonių kiekiui

Didmiesčio parkas yra išplanuojamas kitaip negu miestelio. Čia stengiamasi pritaikyti viską kuo didesniam žmonių srautui. Čia atvyksta daug lankytojų, taigi, turi būti tikrai suvaldytas grožis. Tenka išgrįsti daugiau takų, takelių, taip pat pasistengti ir didesnio suoliukų kiekio.

1902
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *