Kur dažniausiai randami dingę asmenys?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Specialios kameros sekimuiNieko nėra sunkesnio, nei išgyvenimai, kurie atsiranda, dingus artimam asmeniui. Vykdoma paieška, peržiūrimos visos miesto slaptos kameros, o artimieji kasdien meldžiasi ir eina iš proto, kad tik tai būtų ne tiesa, kad tik būtų dar vilties rasti, kad pareitų patys – gyvi sveiki, besišypsantys ir labai nustebę, kad jų ieškoma, juk jie tik trumpam dingo… Tačiau iš tiesų realybė tokia, kad su dingimais siejami ir įvairūs nusikaltimai, ir nelaimingi atsitikimai, ir pačių žmonių pasirinkimai dingti. Tad dingusieji randami įvairiose situacijose, o kiekvieni tėvai, žinodami, kokie yra dažni dingimo ir radimo scenarijai, jaučia dėl to didžiulį nerimą.

Paskutiniai ženklai – užfiksuojami kameromis

Tad sekimo iranga yra naudinga atliekant pačią paiešką. Labai pasitarnauja būtent filmuota medžiaga. Kadangi dėl privačių interesų šiais laikais daug kas filmuoja tam tikras aplinkas. Parduotuvės, mokyklos, įstaigos savo kiemus. Viešose erdvėse dėl saugumo filmuojamos gatvės, aikštės. Arba tokie dalykai kaip vaizdo registratoriai automobiliuose – vykdant paiešką, prašoma peržiūrėti net ir šią medžiagą, kad būtų galima nustatyti, kur yra dingę asmenys, galbūt buvo užfiksuoti pravažiuojančių automobilių. Aišku, jeigu kvietimas išplatinamas per vėlai, vairuotojai jau nebeatsukinėja vaizdo įrašo, nes ant jo viršaus būna įrašytas kitas įrašas.

Paskutiniai telefono signalai

Taip pat sekama vieta, kur buvo užfiksuoti paskutinieji telefono signalai. Tai iš dalies padidina galimybes rasti žmogų. Galima jį sekti net ir be specialių blakių – juk visi savo noru vežiojamės ir nešiojamės su savimi telefonus. O tas momentas, kai kažkodėl kažkur telefonas numetamas, laikomas svarbiu. Koks yra telefono numetimo motyvas? Ar žmogus taip pasielgė savo noru, ar būdamas apsvaigęs, o gal už jį tai padarė kiti? Visgi telefonai, net ir išjungti, transliuoja tam tikras bangas, todėl per juos taip pat sekimo procesas pasistūmėja gerokai į priekį.

Kokios būna tokių paieškų baigtys?

  • Randama pas draugus. Taip, tai dažnai pasitaikantis modelis, kuomet dingsta jauni asmenys, nepilnamečiai, ypatingai, jeigu jie būna iš prastesnės socialinės aplinkos, tokios kaip vaikų namai ar socialiai pažeidžiamos šeimos. Tuomet tyrimas trunka greičiau, pakanka pradžioje apklausti visų, su kuo paauglys ar paauglė bendravo.
  • Randama miškuose. Kalba eina jau apie negyvus žmones. Miškai – labai populiari vieta, kur gali būti slepiamas kūnas, arba kur žmogus pats pasirenka mirtį.
  • Randama upėse. Tai dažnai būna nelaimingų atsitikimų padariniai.
  • Randama užsienyje. Jeigu žmogus slapstosi arba yra ne savo noru parduodamas, išvežamas į užsienį.
  • Nerandama. Taip irgi pasitaiko.
1977
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditas internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *