Lazerinė dermatologija: efektyvus būdas pašalinti nepageidaujamus kapiliarus

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

KapiliaraiŠiandien plastinė chirurgija padeda atsikratyti net sudėtingiausiomis estetinėmis problemomis, todėl tokio tipo procedūros kaip apgamų ar kapiliaru salinimas lazerio pagalba šiandien yra vienos paprasčiausių ir efektyviausių procedūrų. Su abejomis problemos be jokių išimčių tenka susidurti kiekvienam, tačiau vieniems kapiliarus ir apgamus tenka šalinti anksčiau, kitiems jie visai netrukdo ir šios procedūros jų visai nedomina. Šiandien nuodugniau aptarsime nepageidaujamų kapiliarų atsiradimą bei jų šalinimą.

Atsiradimo priežastys

Dažniausia atsiradimo priežastis yra natūralūs senėjimo procesai, kurių metu kinta tam tikrų medžiagų kiekiai žmogaus organizme bei sulėtėja įvairūs reprodukciniai procesai, todėl oda praranda savo elastingumą bei tampa jautresnė, to pasekoje atsiranda ir daugiau matomų kapiliarų, kurie kur kas paprasčiau tampa matomi ant tokios odos. Ne ką mažesnė priežastis tai yra per didelis ultravioletinių spindulių kiekis, todėl kapiliaru salinimas tampa vis dažniau aktualus toms, kurios mėgsta pasideginti soliariume ar ilgiau pabūti prieš kaitrią saulę. Neretai su ryškiais kapiliarais ant odos tenka susidurti ir tiems, kuriems yra tekę patirti galūnių nušalimą. Nors ir rečiau, tačiau vis tiek galima sutikti tokių atvejų, kai vaikai gimsta su ryškiomis kraujosrūvomis, kurias taip pat reikia šalinti, nors būna ir atvejų, kai šios pranyksta savaime.

Šalinimo procedūra

Kapiliarų šalinimu žmonės domėjosi jau seniai, todėl esti įvairių liaudies medicinos receptų, kuriuose rekomenduojama matomus kapiliarus trinti tam tikrų augalų šaknimis ar dėti įvairius kompresus. Vėliau medicinoje būdavo naudojami ne itin malonūs prideginimo būdai, tačiau šiandien lazerinės technologijos suteikia galimybę atsikratyti nenorimų kapiliarų greitai, efektyviai ir net neskausmingai. Procedūros trukmė, be jokios abejonės, priklauso nuo ploto, tačiau dažniausiai ji netrunka labai ilgai. Kadangi naujosios technologijos šiandien suteikia galimybę pigiai naudotis paslaugomis, lazerinės dermatologijos specialistai patvirtins, jog kapiliaru salinimas yra itin paklausus ir dažniausiai susiduriama su jų šalinimu veido arba kojų srityse. Po procedūros gijimas išties nesunkus, todėl pacientas nebus stipriai apribotas ir neprivalės prastai jaustis dėl ilgo neestetiško gijimo. Pagrindinė taisyklė – vengti tiesioginės saulės spindulių ir soliarumo.

1764
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditas internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *