Lietus, sniegas, ir kitos vestuvinės oro problemos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Jūs suplanavote puikias vestuves… tiktai, kad turėtumėte Motinos Gamtą, meta jus kreivės rutulys. Vestuvinis oras yra tiesiog laimė traukimo, ir ar jūsų atvejis įvyks iš išorės arba viduje, yra visada galimybės, kad atšiaurus oras gali sukelti svarstomas problemas jūsų vestuvėms. Jie yra kai kurie pasiūlymai ant, kaip pasielgti su lietumi, sniegu, ir kitomis vestuvinėmis orų prognozės problemomis.

Poros, planuojančios lauke vestuves, yra tikrai pažeidžiamiausios, kad atlaikytų susietą orų prognozės. Lietus yra tipiškai didžiausias nusikaltėlis, nors vėjas ir net uraganai gali įeiti į žaidimą. Daiktas skaičius vienas, kurį jūs turite suplanuoti yra lietus jūsų orų prognozės. Tai ketina su grindimis ar palapinės nuomą aprūpinti pastogę lauke vestuves ar turėjimą atsarginės vietos, į kurią visas atvejis gali būti perkeltas atveju lietaus. Turėkite galvoje, kad, jei tai iš tikrųjų plūsta, jūs galite taip pat turėti turėti puses ant palapinės, taip pat kaip daug golfo skėčių, kad padėtumėte sulaikyti jūsų svečius sausus, kadangi jie veržiasi nuo automobilio į palapinę. Tai nepadarytų jūsų senelei, kad atvyktų į priėmimą šlapioje melsvoje suknelėje su, atšaukia dėl lietaus jos perlo vestuvių papuošalų varvėjimą!

Prieš lauke vestuvinės susitikimo vietos atidavimą, apžvelkite galimus lietaus orai Druskininkuose. Ir būti doras su savimi savarankiškai: jei jūs neapkenčiate minties perkelti jūsų vestuves į šokių salę praėjusią sekundę ar paslėpti žavius vaizdus po palapine, jūs galėtumėte būti geriau apsirūpinusiu skirtingos vietos rinkimusi apskritai. Kai kurios nuotakos jausis saugesnės, pasirinkdamos gana esančią viduje susitikimo vietą su terasa, kuri gali būti panaudota, jei oras yra geras.

163
Ačiū!
Klaida!

Domina greiti kreditai jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Raktažodžiai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *