Mokėjimo dienos skolintojai padeda vaizduoti žemėlapyje jūsų planą veiksmo prieš tapatumo vagystę

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

Tiesioginiai mokėjimo dienos skolintojai žino, kaip tapatumo vagys gali visiškai sunaikinti asmens finansus. Kai jūsų asmeniniai finansai yra sunaikinami dar ko nors, būtina, kad jūs paimtumėte situacijos kontrolę kiek galima greičiau.

Kai kurie iš bendresnių tapatumo vagystės nusikaltimų bus:

* Pavogtas paštas duoda vagies prieigą prie jūsų kreditinės kortelės informacijos, banko sąskaitų, kreditinės kortelės pakėlimo ar pasiūlymų, kuriems iš anksto pritariama, mokesčio informacijos, ar melagingai parengto adreso formos pakeitimo.

* pakeistas adresas ant kredito kortelių – jei jūs randate, kad jūsų adresas buvo pakeistas ant egzistuojančios kortelės, uždarykite pranešimą. Įkurdamas naują pranešimą, sutvarkykite slaptažodį, kad padarytumėte bet kokius pakeitimus

* vagis turi prieigą prie jūsų banko sąskaitos? Uždarykite tai bet koks kitas pranešimas ar banko kortelė, pridėta prie to. Kai jūs tikrai atidarote naują, padarykite prieigą tik slaptažodžiui. Tikrinimo dingęs be žinios? Padėkite sustojimo užmokestį nedelsiant.

*, Jei tapatumo vagis įkūrė naują telefoninę ar belaidę paslaugą jūsų vardu, ir jūs gaunate sąskaitas nesankcionuotiems paklausimams, susisiekiate su jūsų paslaugų teikėju nedelsiant ir gaunate naujus pranešimus ir PIN.

*, Jei jūsų Socialinės apsaugos skaičius buvo pastatytas į pavojų ir yra naudojamas, kad gautų darbą, užmegzti ryšį su Socialinės apsaugos Administracija, kad patikrintų jūsų praneštas pajamas ir kad jūsų vardas yra praneštas teisingai. Jei jūsų SSN yra naudojamas, kad gautų vairuotojo pažymėjimą, išleiskite žinančių Automašinų Skyrių. Kai kurios valstybės naudoja jūsų SSN kaip jūsų vairuotojo pažymėjimą, tokiu būdu jūs norėsite paprašyti pakaitalo skaičiaus.

Kai tik viskas nusprendžiama, nesiliaukite apžvelgti savo pranešimus. Vaizduoklio kreditingumo ataskaitos kas keletas mėnesių bent jau metus po vagystės ir laiko kreditinės kortelės tvirtinimų taką. Apžvelkite kiekvieną sąskaitą rūpestingai. Būkite ieškant sąskaitų negautomis, gaunančiomis paskolą kortelėmis, dėl kurių jūs nesikreipėte, būdamas atsakytas, kortelės ar palūkanos nepadidėjo dėl jokios priežasties, ar gaudamos laiškus ir pokalbius telefonu nuo įsiskolinusių rinkėjų apie pirkimą, kurį jūs niekada nepadarėte.

Kas 12 mėnesių, jums pasiūlo nemokamą kreditingumo ataskaitą kiekviena iš trijų kredito pranešimo agentūrų. Panaudokite juos! Praeikite pranešimus ir tikrinimą tikslumui, ir tiktai apima skolą, kurią jūs sukūrėte. Pasinaudokite tuo, kas siūloma laisva, kad apsaugotų jūsų finansus. Asmenys turi teises, ir jie yra apsaugoti vyriausybės. Neleiskite daiktų eiti per ilgai ir daryti tai daugiau problemos pataisyti. Atsakingi mokėjimo dienos skolintojai atkakliai dirba, kad patikrintų pretendento informaciją anksčiau pritarimo. Jei kažkas nebus teisinga ar atrodys apgaulinga, paraiška bus paneigta. Komunikacija yra pagrindinė į finansinį pasisekimą. Greičiau asmuo gali išleisti kreditorių, ar bankas žino, kad yra problemos, mažiau pakenkimo ten turės apsivalyti paskui. Jūsų finansai eis, laikosi tuo metu, kai jūs tikrai rūpinatės tapatumo vagystės problemomis. Yra daug finansinės pasiekiamos pagalbos. Identifikuokite problemą ir darbą į to išsprendimą kiek galima greičiau.

1537
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *