Nekilnojamas turtas Pašilaičiuose – patogus susisiekimas ir mažiau transporto spūsčių

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

AmbercityRenkantis būstą sostinėje, būtina galvoti apie susisiekimą. Gyvenimas didmiestyje neatsiejamas nuo transporto spūsčių ir ilgų kelionių į darbą, todėl, perkant naujus namus, siekiama kruopščiai įvertinti gyvenamąją aplinką ir susisiekimo galimybes. Nekilnojamas turtas Pašilaičiuose atitinka daugelio pirkėjų reikalavimus – tai patogus mikrorajonas, iš kurio galima lengvai ir greitai pasiekti tiek centrą, tiek prekybos vietas, mokyklas ar vaikų darželius. Be to, naujieji daugiabučių projektai yra tolėliau nuo transporto spūsčių, o privatus vidinis kiemas saugo nuo miesto triukšmo ir aplinkinių dėmesio.

Transporto spūstys, keliančios galvos skausmą

Vilnius – didelis miestas, kuriame gana daug laiko praleidžiame kelyje. Žinoma, yra keli laimingieji, kurių darbas yra šalia namų, vaikai eina į šalia esančias mokyklas, o prekybos centras taip pat vos vienas žingsnis nuo namų. Vis dėlto, didžioji dalis vilniečių, naudodamiesi nuosavu ar viešuoju transportu, kasdien keliauja iš taško A į tašką B ir žino, kaip svarbu turėti namus ten, kur nėra itin didelių spūsčių. Natūralu, kad rinkdamiesi naujus namus ir svarstydami naujuosius daugiabučių projektus galvojame apie būstą, iš kurio nesunkiai pasiektume savo darbą, šalia kurio būtų prekybos vietos, vaikų darželiai, mokyklos – visa tai leidžia maksimaliai sutrumpinti kelyje praleidžiamą laiką.

Naujas projektas, užtikrinantis patogų susisiekimą privačiu ir viešuoju transportu

Labai svarbu, kad naujieji namai būtų šalia viešojo transporto stotelės. Net ir tuo atveju, jei paprastai naudojatės privačiu transportu, galimybė susisiekti su miestu autobusu ar troleibusu vis tiek išlieka svarbi, pvz., jei automobilis sugenda, jei į kelionę susiruošia vaikai ar pas jus nori atvykti vairuotojo teisių neturintys draugai. Atsižvelgiant į tai, naujas AmberCity projektas Pašilaičiuose užtikrina patogų susisiekimą tiek nuosavu, tiek privačiu transportu (projekte įrengtos patogios automobilių stovėjimo vietos). Atstumas nuo naujųjų daugiabučių iki viešojo transporto stotelės siekia vos kelis šimtus metrų – čia nuolatos kursuoja autobusai ir troleibusai, vežantys į įvairius miesto mikrorajonus. Važiuojant nuosavu automobiliu, Vilniaus centras pasiekiamas vos per 10 minučių. Siekiant taupyti gyventojų laiką, šalia naujojo komplekso įkurti vaikų darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, sporto klubai, prekybos centrai, parkai, poilsio ir laisvalaikio erdvės.

1921
Ačiū!
Klaida!

Sudomino kreditas internetu jau šią minutę? Žiūrėkite pasiūlymų palyginimą ir rinkitės priimtiniausią kreditų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *