Nesuprasti kreditai produktai: aiškumo sudėtingose kreditai kreditaie suteikimas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų kreditų pasiūlymai šiai dienai:

RANKOS ar Reguliuojama Normos greitas kreditas

Yra tik tai; norma, kuri prisitaiko. Dabar, kodėl jūs kada nors norėtumėte normos, kuri prisitaiko? Gerai, kai normos yra žemos, užmokestis bus žemesnis. Žinoma, jei jie kyla, taip gali jūsų užmokestis. Ką jūs turite žinoti? Iš pradžių jūs turite žinoti Palūkanų normos Kepurę. Kas aukščiausia, tai gali nueiti? Pasakykime, kad kepurė yra 8 %, daro, kuris reiškia, kad ji gali tiktai pakilti į 8 %? NE! jūs galvotumėte taip, bet thats, kas jūs, kaip manoma, galvojate. Tai yra 8 % ant jūsų pradinės normos viršūnės. Tai reiškia, jei jūsų originali norma yra 5 % tada, ji gali iš tikrųjų pakilti į 13 %. Tokiu būdu žinokite, kokios Palūkanų normos Kepurės yra.
Paskui yra indeksas. Tai gali bazuotis daugelio skirtingų indeksų. Indeksas yra norma tą dieną, kad bankai krauna vieną kitą, kad pasiskolintų pinigų. Jūsų RANKA galėjo bazuotis daugelio skirtingų indeksų kaip COFI (Fondų Indekso Kaina) ar LIBOR (Londono Tarpbanko Pasiūlymo Norma). Tokiu būdu jūs iš tikrųjų norite žinoti, kuriuo tai yra, ir kaip dažnai pakeitimuose.

Galiausiai jūs turite Ribą. Riba yra pridėtas %, bankas uždeda indeksą, kad duotų jums jūsų normą. Iš esmės banko Pelno dydis ant normos todėl, kad jie pasiskolina pinigų taip pat. Riba yra apskritai apytiksliai 2 %, duoda ar ima, ir neturiu pasikeisti kreditas gyvenimo laiku.

Bendriausi RANKOS tipai yra 3/1, 5/1, ir 7/1. Tai reiškia, kad jūsų palūkanų norma pasiliks pastovi 3, 5, ar 7 metai, ir paskui prisitaikys kasmet po to. Taip, kaip tai duoda naudos jums? Gerai geriausias scenarijus, kurį aš kada nors turėjau buvo du klientai, kurie mažino jų namą po kitų 7-10 metų ir išėjimo į pensiją. Priklausomai nuo kurio įvyko su kolegija jų 16 metų dukteriai. Jie norėjo atsiskaityti su greitas kreditas po kitų 10 metų, jei jie galėjo. Jie turėjo apytiksliai 15 metų, kuriuos paliekama ant 30 metų kreditas, ant kurios jie darė papildomus užmokesčius. Užuot ėję su 10 metų pastovia greitas kreditas, kuri tuo laiku buvo vis dar žemame 4’s mes nuėjome su 7/1 RANKA 2’s. Jie padarė tą patį užmokestį, jie bus 10 metų, ir užmokėjo jį žemyn daug greitesnis. Net jei normos dangus pakiltų daugiau kaip praėjusius 2-3 metus, jis neturėtų reikšmės todėl, kad jie padarė 10 metų užmokestį pagal daug žemesnę normą, ir sutaupė tūkstančius. Istorijos moralė yra kai naudotas, kadangi įrankio RANKA gali būti benficial. Tik gaukite visus savo faktus tiesiai, ir žinokite, KODĖL jūs darote tai.

IO ar Palūkanos Tiktai kreditas

Įvestis ir išvestis yra šiek tiek sudėtingesnė, aš nesiartinčiau prie jų, jei jūs iš tikrųjų nežinote tai, ką jūs darote. Palūkanos tiktai skolina, gali būti įkurtas begaliniai keliai, bet pagrindinis yra 10/1 palūkanos tiktai RANKA. Kas reiškia jos pastovų 10 metų, ir jūs tiktai mokate palūkanas už tuos 10. Po to norma prisitaiko kasmet. Nuo ten jūs galite įsiskolinti baliono užmokestį, ar jūs pradėsite turėti sumokėti viską pagal prisitaikančią normą per 20 metų periodą (Tokiu būdu jūsų užmokestis pakils!) . Net jei jūs žinote tai, ką jūs darote, jie gali grįžti, kad įkąstų jus.

Kaip jūs galite panaudoti juos efektyviai? Gerai leidžia, sako, kad jūs tik perkate savo pirmą namą ir žinote, kad jūs parduosite, ir judėsite iki didesnio namo per 5 metus. Tada tai galėjo būti būdu nueiti, bet jūs tikitės verčių ypatybių, tęsiančių pakilti. Taip pat, kad jūs sugebėsite nupirkti naujus namus, ar net tik parduoti jūsų srovę vienas. Kitas kelias yra, leidžia, sako, kad jūs turite investiciją (cd’s ar akcijos galbūt), kuris uždirba daugiau, negu palūkanų norma, kurią jūs mokate, jūs galėjote nusiųsti savo IO užmokestį bankui, ir nusiųsti ekvivalentą jūsų pagrindinio užmokesčio investicijai kas mėnesį. 10 metų pabaigoje jūs pasukote tai, kas būtų buvę 10$ k bankui pagrindiniuose užmokesčiuose į 12,5$ k. Dabar jūs galite ar paduoti 10$ k, refi, ir nueiti gražias atostogas su šeima. Investuokite 2,5$ k į kažką kita. Ar duokite tam teisę atgal į banką.

Tokiu būdu yra daug būdų turėti naudos iš RANKOS ar IO. Jūs iš tikrųjų tik turite žinoti tiksliai, KODĖL jūs darote juos. Turėkite ilgalaikį planą vietoje. Dauguma importanlty jūs turite žinoti visus savo faktus (t.y. riba, kepurės, indeksas).

– numetimas

1557
Ačiū!
Klaida!

Domina kreditai internetu šiandien? Lyginkite kreditorių pasiūlymus ir rinkitės priimtiniausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *